Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • Asi hej. Povodne sme chceli ist o rok do egypta, ale uz uvazujeme, ze to bude nieco skromnejsie. Atreba setrit.

• na co si chcete usetrit? co si chcete kupit?

• Polovicka sniva o domceku, ale zatial su to len sny a ja neviem ci sa nam vlastne niekedy splnia.

• Sponzor fóra
  • no mat taky domcek je krasne, ale dost vela to stoji...takze ziadna sranda, ale drzim palce aby vam to vyslo. Ja, ze uz setrite aby ste mali co najskor prcka 😉

• Najprv treba domysliet nasu bytovu problematiku. Dohodnut sa ci naozaj ten dom, alebo nam staci pekny byt. Ja sa priklanam skor k bytu, ale drahy k domu.
    A je prevda, ze ked bude babo, setrit sa uz nebude dat.

• dnes uz neplati, ze je byvanie v dome je lacnejsie, skor naopak...sa svagrina furt stazuje kolko vrazili uz do domu a este kolko musia a to ked zacne vymenuvat naklady a potom nedoplatky...som rada, ze byvame v byte, jednoducho skonstatovane, na dom nemame, znie to kruto ale je to tak...mozno o par rokov

• Ja som vyrastla v panelaku a zijem, drahyv rodinnom, tak ten by bol radsej tam.
    Zatial mi to vyhovuje tak ako sme.

• to ti verim, ja by som bola radsej keby sme mali domcek, ale viem, ze by sme to nezvladli financne, tak si nerobim zbytocne iluzie. 😎 , som stastna, ze mame bytik a ze sme manzelia, zatial mi to staci

• No my este splacame auticko, takze sa nechceme viazat dalsou pozicko.

• hi, no my sa este len spamatavame, ze sme sa upisali na 25 rokov 😃
    ozaj a co, zmenil sa pristup svokry?

• Ona je mila, ale zatial sme spolu vela neboli.

• a ako zhodnotila svadbu?

• Ahojte 🙂 este ste tu?
    Kaprik,ja hovorim o manzelovi este stale ako o drahom 🙂 a ved to je jedno.... 🙂

• ahojte,
    trosku vas vyrusim, pisem si vydavky, mohli by ste mi povedat, kolko stoji pozicanie doplnkov v Angelike? alebo teda v Gabriela-Mercedes? diky

• evi, mas pravdu, aj tak su to nasi milacikovia, ci uz za slobodna alebo ako zenaty 😃

• Sponzor fóra
  • Zavoj 300, stola 300, rukavicky 100, a tasitcka 50 - MOZNO

• Ahoj csikike 🙂 mas pravdu...aj manzel moze byt nadalej drahy .. 😃
    A kedy sa uz stretneme?

• emkaa, mna to vsetko spolu stalo 4000.- aj s doplnkami

• dakujem... ja chcem asi len zavoj, mozno este stolu... no uvidim, pre istotu budem ratat aj s rukavickami ..

• Mna vsetko spolu 4300.

• evi, a inac ako sa dari? Suseda poslucha?

• tak idem, este raz vdaka, pekny den

• Ja som mala stolu iba pri foteni,na obrad a hostinu som si ju uz nebrala,lebo sa mi stale smykala (bola zo satenu..)

• csikike 🙂 ty takto verejne o mojej susede 😃 😃 😃 😃 Uz je dobre (aspn dufam..),som sa jej priamo spytala asi po mesiaci.. 😃 ,ci ma nieco proti mne,lebo ze ma vtedy krasne ignorovala.. Povedal,ze bola podrazdena,unavena a mrzelo ju,ze nemala nic pripravene,ked sme ich prisli navstivit.Odvtedy sa sprava velmi pekne.. 🙂

• super, takze poslucha...si ju dobre vycvicila 😃
    a co maly je este u vas?

• Myslim, ze svadba dopadla dobre a aj "svokra" aj "svokor" su spokojni.

• Nie..vcera sme ho zobrali domov,ale bolo fajn,ze tu bol. V utorok som uz bola trosku unavena,lebo som musela stihat pracu,domacnost,jeho a aj draheho 🙂 ,no a ten,ked videl,ze mam dost,tak po veceri siel pekne umyvat riady...ma strasne potesil.Aspon viem,ze to tak bude aj v buducnosti.. 🙂

• kaprik,ale ty z nich asi velmi nadsena nie si...

• kaprik, uz nemusis davat uvodzovky, uz su svokra a svokor 😉
    evi, sikovneho manzela mas 😉

• Ja viem, ale mne sa to slovko tak nepaci, tak preto tie uvodovky.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov