Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • csikike tak budem drzat palceky 😉
    no pojdeme asi urcite, minimalne bude drahy veci prenasat, vcera sme uz odniesli chladnicku a dnes by som rada aj velke krabice uz dala prec, chceme malovat izbu a ja musim este banky a podobne obehat z novym op

• ja by som tiez mala prehlasit stavebko...

• 😉 jaaaaj tak u nas bol kruty vikend, z piatku na sobotu som mala pooobednu-rannu, takze som sa nevyspala a v nedelu uz mi bolo zle a je aj teraz, asi mam nejaky ten letny virus, alebo dosli baterky, vcera som cakala kedy odpadnem

• Sponzor fóra
  • zabka , nestras, oddychuj, ale su to ine priznaky? hm?

• 😃 csikike nie je z coho 😉 nie len mi ide rozhodit hlavu, som malatna a nevladna, teplota ziadna a najnovsie ma aj brucho boli, predpokladam nejaku chripanu alebo naozaj vycerpanie

• len aby 😃 , vazne si radsej pospi, mna tak ukrutne bolela hlava v sobotu a musela som si smarit tabletku, ale nastastie mi pomohla

• no ja uz mam od domaceho lekara povinne naordinovane aspiriny, akurat som si spravila caj a dam si dalsi a pojdem het

tak kym som tu, kto sa hce pochvalit? kam zmizol kaprik?

• skuska 2: Ahojte ešte raz
     🙂

• Kaprik sa zasil, pracuje. 🙂

• ahoj emkaa, preco dva? som kukla neprehliadli sme ta v prispevkoch 😉

• ahoj emi...nemam sa cim chvalit, len sa vytesujem tak sama pre seba

• a cim csikike? co ta tak tesi?
    kaprik slub mi prosim ze s fotkami pockas zajtra aj na mna 🙂

• lebo na prvykrat mi to neodoslalo...

• aha a ako sa mas? co pripravy a co zenich ma oblek vybrany?

• ano, ale povedal, ze ten oblek vyzera, akoby ho mal Elton John, ale jeden den v nom teda vydrzi ... on je taky expert... podla neho je leskly, ale ja som na nom nic leskle nevidela..
    boli sme si aj zakusky a torty objednat v Tesedikove... som zvedava, ake to bude, uz som pozerala vase torty v albumoch

• Sponzor fóra
  • emka, nic si z toho nerob, mne sa minule nepdarilo prilepit kopirovany textovy subor asi 40 x 😃

• 😉 csikike to preto lebo si pohodlna napist to este raz 😃
    emkaa taksom rada, ze o starost menej 😉

• aj ja som rada.. a uz chcem mat po tooooom 😬

• inak a kolko hosti mate vy? si nepamatam

• stale sa to zvysuje, mam pocit, ze ma trafi ...minuly tyzden sa nam to zvysilo na 43 (ak pride este partner jednej sesternice), vcera este plus 2, lebo moj muzik si povedal, aby sme pozvali este dve kamosky, ale tie budu patrit do jeho "timu" 😃
    moja strana teda 31 (+1?), jeho 14

• pekne rovnomerne 😉 sa nestazuje? aaale nie, to mate este dobre pocty 😉

• to vsetko je moja rodina, len jeden par mam z mojej strany, co su kamarati... moja mama ma 3 surodencov, vsetci maju aspon 2 deti, z otcovej strany dalsia sestra s 2 dcerami + partneri ... proste tak sa to nazbieralo, ze som ani necakala...
    zenichova rodina je mala, vacsina su z jeho strany kamarati ...

• ani neviem pisat, ked tak po sebe citam
    on sa nestazuje, vsak ked sa ani moc nestara, je mu jedno, kolko ludi bude 🙂 aj financne to mame uz tak pomiesane, ze ani neviem, kto plati co .. ale je to jedno, vsak su to uz vlastne spolocne peniaze

• super, ze mate aj kamaratov, ja teraz by som tak rada sla niekomu na svadbu, ale ked mi sme nikoho nemali, nemozem cakat, ze ma niekto zavola 😞 , sestra ma do svadby daleko tak asi nist nebude dobrych par rokov

• Zab ka slubujem ze pockam. Aj tak si ich musim este zmensit a tak.

• 😃 dakujem kaprik, budik bude na osmu, nerada by som bola az na konci gratulantov 😐 a co teda spokojnucka? aky mate album?

• ja by som tiez radsej isla na svadbu niekoho ineho, ako na svoju vlastnu 🙂 u nas este je predpoklad, ze pojdeme jednemu kamaratovi a potom nejakym sesterniciam

• Spokojna. Pacia sa mitie fotky. Ani by som nepovedala ze to som ja.

• Kolko ste mali zaberov, kaprik?

• jeeej emi tak vy sa mate, ja som vcera mrkla do albumu zuziq a opat tam mala fotecku torticky niekomu na svadbu, take krasne torticky! a aj ja by som to chcela, urobit niekomu radost a teda aj sebe

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov