Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
Tak to teda prelozime na buduci tyzden na stredu??? A uvidime,ci sa prida aj zabka? A Emkaa sa este nevyjadrila...
Odpovedať
Tak buduci tyzden. :-)
Odpovedať
oki, ale ja az po tej 20 tej
Odpovedať
Dobre,takze to nechame az na buduci tyzden .. Kaprik moze..,csikike moze..,zabka sa rozhodne :-) a snad sa ozve aj emkaa :-)
Odpovedať
dobre, tak teda vyhlasim doma, ze v stredu som v sali
Odpovedať
Dobre csikike,ved to mozeme dat az na vecer :-)
Odpovedať
Sa tesime,zabka :-)
Odpovedať
A co mam pripravit???????
Odpovedať
evi nic, co mame prineist?
Odpovedať
ja idem bambulky, akosi mi ostalo zle z toho pocasia
Odpovedať
Tak nieco pripravim ja :-) ,ale ak niektora z vas ma nieco,co rada pije,tak len to snad..... Ale to sa este dohodneme..
Odpovedať
oki, uz sa tesim.
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak este obrazok pre csikike, cca tak vyzera :-D klasicka jednoducha drevena evatu okej dohodneme
Odpovedať
Ja uz koncim,takze sa velmi tesim,ze sme sa dokazali dohodnut :-) Ahojte :-)
Odpovedať
ahoj evi... zabka, mozem co stala?
Odpovedať
jaaaj zlato vela chces, ale cca 3400, prosto je to europa mobel :-D a rosty boli v akcii jeden za 790
Odpovedať
papa evatu
Odpovedať
super, je peknucka a nie je na nozickach ;-) a cena je tiez super, uz len matrace do nej a potom novomanzelov aby si vedela z coho ti je zle :-D
Odpovedať
:-D neprestanes! normalne si mi nasadila chrobaka do hlavy, ale naozaj je to skor vycerpanie, aj ked brucho boli :-D
Odpovedať
zabka, z vycerpania boli hlava anie brucho...ja to vidim na zabiatko a to ani nie do roka od svadby
Odpovedať
:-D neser tigra! nic nebude, idem prec papa
Odpovedať
dobre, uz nebudem provokovat, nechod este :-N
Odpovedať
tak ty si predsa zdrhla, tak s tym neprestanem hihi :-D bude male zabiatko, bude male zabiatko :-D
Odpovedať
tak fajn, ale uz len chvilu, musim umyt riad a pripravit dalsiu varku (kedze sa nechem hrat na pacienta v posteli) dokedy si?
Odpovedať
do 16 tej...jeeeeeeeeeeeeeej, to uz len 10 minut...a potichu mozem? bude male zabiatko, bude male zabiatko
Odpovedať
tk uz letim pomaly, este ze som nezdrhla skor, bo teraz prisli sefovci ...fuj, som mala stigro
Odpovedať
ty si prisera! nic nebude nic nebude, apson nie tento mesiac a ak ano tak si ma nezelaj! :-D papa, utekaj na vlacik, aj pocasie je ok
Odpovedať
tak vidis, si ma ale dnes rozosmiala :-D
Odpovedať
som si vybosorovala slniecko :-D ved potom pokocikujem trochen a ked zacne jacat vrati, slubujem :-D
Odpovedať
bude zabiatko, bude zabiatko :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?