Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • Tak to teda prelozime na buduci tyzden na stredu??? A uvidime,ci sa prida aj zabka?
    A Emkaa sa este nevyjadrila...

• Tak buduci tyzden. 🙂

• oki, ale ja az po tej 20 tej

• Sponzor fóra
  • Dobre,takze to nechame az na buduci tyzden .. Kaprik moze..,csikike moze..,zabka sa rozhodne 🙂 a snad sa ozve aj emkaa 🙂

• dobre, tak teda vyhlasim doma, ze v stredu som v sali

• Dobre csikike,ved to mozeme dat az na vecer 🙂

• Sa tesime,zabka 🙂

• A co mam pripravit???????

• evi nic, co mame prineist?

• ja idem bambulky, akosi mi ostalo zle z toho pocasia

• Tak nieco pripravim ja 🙂 ,ale ak niektora z vas ma nieco,co rada pije,tak len to snad..... Ale to sa este dohodneme..

• oki, uz sa tesim.

• tak este obrazok pre csikike, cca tak vyzera 😃 klasicka jednoducha drevena

evatu okej dohodneme

• Ja uz koncim,takze sa velmi tesim,ze sme sa dokazali dohodnut 🙂
    Ahojte 🙂

• ahoj evi...
    zabka, mozem co stala?

• Sponzor fóra
  • jaaaj zlato vela chces, ale cca 3400, prosto je to europa mobel 😃 a rosty boli v akcii jeden za 790

• papa evatu

• super, je peknucka a nie je na nozickach 😉 a cena je tiez super, uz len matrace do nej a potom novomanzelov aby si vedela z coho ti je zle 😃

• 😃 neprestanes! normalne si mi nasadila chrobaka do hlavy, ale naozaj je to skor vycerpanie, aj ked brucho boli 😃

• zabka, z vycerpania boli hlava anie brucho...ja to vidim na zabiatko a to ani nie do roka od svadby

• 😃 neser tigra! nic nebude, idem prec papa

• dobre, uz nebudem provokovat, nechod este 😬

• tak ty si predsa zdrhla, tak s tym neprestanem hihi 😃 bude male zabiatko, bude male zabiatko 😃

• tak fajn, ale uz len chvilu, musim umyt riad a pripravit dalsiu varku (kedze sa nechem hrat na pacienta v posteli)
    dokedy si?

• do 16 tej...jeeeeeeeeeeeeeej, to uz len 10 minut...a potichu mozem? bude male zabiatko, bude male zabiatko

• tk uz letim pomaly, este ze som nezdrhla skor, bo teraz prisli sefovci ...fuj, som mala stigro

• ty si prisera! nic nebude nic nebude, apson nie tento mesiac a ak ano tak si ma nezelaj! 😃
    papa, utekaj na vlacik, aj pocasie je ok

• tak vidis, si ma ale dnes rozosmiala 😃

• som si vybosorovala slniecko 😃
    ved potom pokocikujem trochen a ked zacne jacat vrati, slubujem 😃

• bude zabiatko, bude zabiatko 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...