Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • o tom nepochybujem 😃
    ozi, kedy mas dnes cas? Zeby som skocila tak pre tie katalogy?

• no ked pridem home, este neviem kedy sa odtialto dostanem, v poslednej dobe to nezavisi od mna 😠 (aj vcera sme sa skolili, ked som mala dve hodiny po pracovnej)

ti ich hodim na stanicu ak budem stihat, alebo chces vidiet nas bordelik 😛

• nemusis na stanicu, staci do roboty...ak ti to vyhovuje

• Sponzor fóra
  • no to neviem, ci by som nasla radsej uz na vlacik a kedy ides?

• dens pojdem na ten 16.20, chystas sa do SA?

• hmm cez vikend ideme

• aha, jasne, zeby si nasla...vies kde je brit?

• eee, nemusis komplikovat 🙂 na stanici ta najdem, a nebudem bludit

• ved to mas na ceste na stanicu...oproti autobazaru hned je taka vysoka budova, dole je brit, ja ta pockam dole, je to hned za mostom

• dobre, moze byt 😉

• jaaaj dnes sa mi tu strasne nechce byt 😠 sef chce do zajtra nemozne a ja neviem, kde zacat

• ked budes tu, tak ma len prezvon a zbehnem dole, na vratnici su stolicky tak si tam kludne hacaj 😃

• ale nam chumeli 😵

• krasa, vsak?

• mno len keby sa to hned netopilo 😐

• Sponzor fóra
  • mozno to vydrzi, dufajme, a zajtra maju byt aj jazycky

• jazycky? to je co 🤔
    pre mna za mna nech snezi ale nech sa to netopi, alebo nech nesnezi vobec!

• snehove jazyky 😃

• ? 😕 nemysli mi to, ale nevadi, idem nakrmit mozgove bunecky 😐

• ty mas mozgove bunky v zaludku? alebo cim sa ides krmit?
    ked fuka vietor a snezi sa tvoria take snehove kopky nahromadene....to su snehove jazyky

• jaaaj take, co som naposledy videla pred dvoma rokmi 😃 vidis uz su bunky napapane, mali zdravu brokolicu

• a co testik? ako? ci uz nemas dovod si ho robit? kedy asi dovlecies tie katalogy?

• no skrucam sa tu na stolicke od krcov,tak myslim, ze ho netreba 😎 aj ked som si pred par dnami naozaj robila
    neviem, chem dnes zdrhnut velmi skoro, kedze mi je zle a zababusit sa do postielky, tak pocitam, ze asi okolo druhej (ak sa podari unik zo skoly tak aj skor)

• ak ti je zle, tak ti pojdem oproti a stretneme sa pri mekaci, hm?
    ja ze sa na nieco tak rehlis a az potom som kukla, ze z krcov, to mi je luto. A ten pred par dnami bol len / alebo //?

• / jasna krasna jedna palica 😉 skoda penazi, ale aspon som mala dusu naporiadku
    uvidimme co bude, ale ved to je kusok a ked sa uz tu otravujem to odbehnutie mi neuskodi

• urcite, lebo vies ze zabiatko potrebuje teplucko a pokoj? 😃 dobre, uz som prestala 😴 😃

• musis pockat a kedze oddnes som na lentilkach tak skoro sa zabiatko neprihlasi,a le nadskrtla som moznost pocatia na svadobke 😃

• no moj drahy bude mat presne ten tyzden skolu, takze asi musime hladat iny datum 😢

• coze? a nemoze vynechat? skoda, ja ze uz ste si isty ... moj ma tiez prvy septembrovy nejaku konferenciu ale zrusim mu ju raz dva ak bude ten termin najvhodnejsi a basta 😠

• to je take vzdy, aj na svabu mal byt este v skole, nepamatas? No ale spolieham na neho, uz ma akosi nebavi pozerat cestovky, lebo ma to trapi, ze aj ked obaja robime, tak proste nemame nato, aby sme si to dovolily 😮

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov