Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
mi hovor a som rada, ze nemam len ja ten pocit |-| aj ja sa hrabem v tych katalogoch a len ma chyta depka, dnesny vecerny program je najst nejake dobre chorvatsko na dva tyzdne :-| ten tunis sa mi totiz akosi nepozdava, aj ked jeden hotel, co sa mi pacil tu baby na MS ospevuju ... a pamatam, ze mal mat skolu, no vies, ale ked ty vyberas taky termin :-D
Odpovedať
s tym terminom nebolo nic, v rozvrhu mali ten tyzden mat v maji...takze ja som nemohla zato, ze im to posunuli na jun :-D
Odpovedať
aha noooo ale s takym niecim mas predsa pocitat 8-)
Odpovedať
uz to viem, preto som ho nahovarala, ze ten termin je predsa fajn...ved sa to este moze zmenit...vlastne sa to tyka len 1 dna, odchod by sme mali 8.6 a vten den ma posledny den skolu
Odpovedať
no vidis, veci sa aj same vyriesia, ed im trochu pomozeme ;-)
Odpovedať
a momentalne aj tak nemam chut na nic, som uplne sklamana zo vsetkeho a mam naladu pod psa :-( , ani neviem preco
Odpovedať
ja viem preco .... nezarabame 40 mesacne :-D , ale potom si vzdy spomeniem, ze doteraz som bola bez dovolenky a tak sa tesim ako dieta na cokolvek ;-) a nastastie moje depresivne obdobie je na ustupe a posledne dni sa aj tesim zo zivota ;-)
Odpovedať
zistujem, ze ani neviem co by som chcela robit...proste mam taky utlm, ze by som najradsej len drichmala |-|
Odpovedať
mi hovor :-D ja sa tak tesim do postielky, mozno uz len hodinku! spravim si cajicek, jaaaaj uz len chlap aby zohrieval :-S no a vyspinkam sa do sytosti, snad sa mi aj ulavi by sme mali dat stretko niekedy nech sa trochu naladime ;-)
Odpovedať
to hej, aj ked nasa organizacia stretka na tento rok uz bola vycerpana :-D , ale nie vazne |-|
Odpovedať
teraz co vazne? potrebujes rozptylit, tak nech sa chlap postara o program ;-) vecerna sou 8-)
Odpovedať
striptiz...hm, to znie dobre, idem mu zavolat :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
no vidis, uz sa skeris ;-) , aj ja si dnes poziadam a kedze muzik ma dnes nejaku party na skole, tak mi aj pride povolny :-D x-)
Odpovedať
no, ja neveim aky pride ten moj zo skoly...skor unaveny a hladny ale jeho na veci tykajuce sa sexu netreba moc nahovarat :-D sakra, asi ma hodinu, neberie mi telefon :-D
Odpovedať
x-) hihi no vidis, ja padam zo skoly, tak mozno za polhodinku
Odpovedať
a inak asi ti budem volat ked budem na ceste, lebo som si nie ista kade pojdem tak potom silno mavaj, bo ja slepec 8-)
Odpovedať
takze ta spoznam podla bielej palicky? :-D
Odpovedať
zabi, mooooooooooooooc dakujem
Odpovedať
no moc sa nevytesuj, dufam, ze to pomoze ja uz som si zaliala cajicek a bola som si aj v lidli kupit treny kolacik :-p
Odpovedať
mno a tu je zoznam, co ponukam (si to niekam skopci, aby si vedela, co ti este chyba a budes potrebovat): sunny days * kartago tours * jazz welt * ruefa reisen * turancar * globtour seneca * barca tours * sun travel * firo tour * aeolus * cedok * tatratour * vitkovice tours * bk tour * autotour * intermedial * elit travel * reisen terra * ertour * solartour * lipa * hydrotour * quamarin * best reisen * bubo * mstt * ges albe * eso * bella italia * ludor * soluex * leonardo a inak, ak si este nahodou nevidela tuto stranku ... http://www.doporucujeme.cz/index.php?... (zmes roznych cestoviek) je to vhodne ak hladas nieco specialne
Odpovedať
zabi a ako sa dozviem cez ktoru cestovku to je?
Odpovedať
no ved prave ze nijak :-S , ja som sa tiez muzika pytala, ze je to pekne,a le neviem za kym ist ... takze asi az ked posles nezavaznu objednavku j ato budem pouzivat az ked prejdem katalogy, lebo uz poznam cca hotely a podla toho, co mi tu vypluje pozriem do katalogu
Odpovedať
hi, no neviem, ved to je blbost takto, darmo si pozeram skvele zajazdi, ked ani srnka netusi cez co tam je :-S
Odpovedať
ak je to az take sklee tak im napis ;-) ja som to este poriadne nelustila, len som mrkla na zoznam cestoviek, co to zahrna a vacsina su tam tie vacsie serioznejsie
Odpovedať
aaaaaaaaaale, uz sa mi z toho toci hlava, bleeeeeeeeeee, uz nechcem vidiet nic ohladom dovolenky, najlepsie by bolo neist nikde a splatit dlzobu a investovat do renovacie auta ]-(
Odpovedať
zeee? mna zase taha kreta ako tu o nej pisu baby, aaaach :-| idem sa zababusit ak dovolis a listovat, nech to mam cim skor z krku a ak potrebujes niektory z katalogov daj vediet a zajtra donesiem ;-)
Odpovedať
ja to vzdavam, uz ma to vobec nebavi, dotrepem to domov a nech sa teraz pusti do hladania drahy...ma potesil, ze nepride tak skoro zo skoly :-S ]-( , takze ked sa dari, tak sa dari
Odpovedať
ani moj tak skoro nepride, maju zurku v skole aked som mu predchvilou volala, tak povedal, ze ked sa zobudim vecer a nebude doma, mam ho prezvonit :-S (ale zase nech si aj oddychne a nielen beha z roboty do roboty, no potesil by doma x-) )
Odpovedať
no jo, co uz :-( , aspon ze za chvilu padam domov, aj ked pri pomysleni ze treba aj nieco uvarit sa vobec nechce :-D
Odpovedať
sa ti divim, ze vyvaras, sice aj ja by som chcela, ale ked ma nikdy nic nenapadne a muzik je stejne casto vecer v robote a pre mna samu sa to neoplati :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?