Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • mi hovor a som rada, ze nemam len ja ten pocit 😴 aj ja sa hrabem v tych katalogoch a len ma chyta depka, dnesny vecerny program je najst nejake dobre chorvatsko na dva tyzdne 😐 ten tunis sa mi totiz akosi nepozdava, aj ked jeden hotel, co sa mi pacil tu baby na MS ospevuju ...
    a pamatam, ze mal mat skolu, no vies, ale ked ty vyberas taky termin 😃

• s tym terminom nebolo nic, v rozvrhu mali ten tyzden mat v maji...takze ja som nemohla zato, ze im to posunuli na jun 😃

• aha noooo ale s takym niecim mas predsa pocitat 😎

• Sponzor fóra
  • uz to viem, preto som ho nahovarala, ze ten termin je predsa fajn...ved sa to este moze zmenit...vlastne sa to tyka len 1 dna, odchod by sme mali 8.6 a vten den ma posledny den skolu

• no vidis, veci sa aj same vyriesia, ed im trochu pomozeme 😉

• a momentalne aj tak nemam chut na nic, som uplne sklamana zo vsetkeho a mam naladu pod psa 😞 , ani neviem preco

• ja viem preco .... nezarabame 40 mesacne 😃 , ale potom si vzdy spomeniem, ze doteraz som bola bez dovolenky a tak sa tesim ako dieta na cokolvek 😉
    a nastastie moje depresivne obdobie je na ustupe a posledne dni sa aj tesim zo zivota 😉

• zistujem, ze ani neviem co by som chcela robit...proste mam taky utlm, ze by som najradsej len drichmala 😴

• mi hovor 😃 ja sa tak tesim do postielky, mozno uz len hodinku! spravim si cajicek, jaaaaj uz len chlap aby zohrieval 😒 no a vyspinkam sa do sytosti, snad sa mi aj ulavi

by sme mali dat stretko niekedy nech sa trochu naladime 😉

• to hej, aj ked nasa organizacia stretka na tento rok uz bola vycerpana 😃 , ale nie vazne 😴

• teraz co vazne? potrebujes rozptylit, tak nech sa chlap postara o program 😉 vecerna sou 😎

• striptiz...hm, to znie dobre, idem mu zavolat 😃

• no vidis, uz sa skeris 😉 , aj ja si dnes poziadam a kedze muzik ma dnes nejaku party na skole, tak mi aj pride povolny 😃 😵

• no, ja neveim aky pride ten moj zo skoly...skor unaveny a hladny ale jeho na veci tykajuce sa sexu netreba moc nahovarat 😃
    sakra, asi ma hodinu, neberie mi telefon 😃

• 😵 hihi no vidis, ja padam zo skoly, tak mozno za polhodinku

• Sponzor fóra
  • a inak asi ti budem volat ked budem na ceste, lebo som si nie ista kade pojdem tak potom silno mavaj, bo ja slepec 😎

• takze ta spoznam podla bielej palicky? 😃

• zabi, mooooooooooooooc dakujem

• no moc sa nevytesuj, dufam, ze to pomoze
    ja uz som si zaliala cajicek a bola som si aj v lidli kupit treny kolacik 😛

• mno a tu je zoznam, co ponukam (si to niekam skopci, aby si vedela, co ti este chyba a budes potrebovat):

sunny days * kartago tours * jazz welt * ruefa reisen * turancar * globtour seneca * barca tours * sun travel * firo tour * aeolus * cedok * tatratour * vitkovice tours * bk tour * autotour * intermedial * elit travel * reisen terra * ertour * solartour * lipa * hydrotour * quamarin * best reisen * bubo * mstt * ges albe * eso * bella italia * ludor * soluex * leonardo

a inak, ak si este nahodou nevidela tuto stranku ... http://www.doporucujeme.cz/index.php?dom=783 (zmes roznych cestoviek) je to vhodne ak hladas nieco specialne

• zabi a ako sa dozviem cez ktoru cestovku to je?

• no ved prave ze nijak 😒 , ja som sa tiez muzika pytala, ze je to pekne,a le neviem za kym ist ... takze asi az ked posles nezavaznu objednavku
    j ato budem pouzivat az ked prejdem katalogy, lebo uz poznam cca hotely a podla toho, co mi tu vypluje pozriem do katalogu

• hi, no neviem, ved to je blbost takto, darmo si pozeram skvele zajazdi, ked ani srnka netusi cez co tam je
     😒

• ak je to az take sklee tak im napis 😉 ja som to este poriadne nelustila, len som mrkla na zoznam cestoviek, co to zahrna a vacsina su tam tie vacsie serioznejsie

• aaaaaaaaaale, uz sa mi z toho toci hlava, bleeeeeeeeeee, uz nechcem vidiet nic ohladom dovolenky, najlepsie by bolo neist nikde a splatit dlzobu a investovat do renovacie auta 😠

• zeee? mna zase taha kreta ako tu o nej pisu baby, aaaach 😐
    idem sa zababusit ak dovolis a listovat, nech to mam cim skor z krku

a ak potrebujes niektory z katalogov daj vediet a zajtra donesiem 😉

• ja to vzdavam, uz ma to vobec nebavi, dotrepem to domov a nech sa teraz pusti do hladania drahy...ma potesil, ze nepride tak skoro zo skoly 😒 😠 , takze ked sa dari, tak sa dari

• ani moj tak skoro nepride, maju zurku v skole aked som mu predchvilou volala, tak povedal, ze ked sa zobudim vecer a nebude doma, mam ho prezvonit 😒 (ale zase nech si aj oddychne a nielen beha z roboty do roboty, no potesil by doma 😵 )

• no jo, co uz 😞 , aspon ze za chvilu padam domov, aj ked pri pomysleni ze treba aj nieco uvarit sa vobec nechce 😃

• sa ti divim, ze vyvaras, sice aj ja by som chcela, ale ked ma nikdy nic nenapadne a muzik je stejne casto vecer v robote a pre mna samu sa to neoplati 😐

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov