Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • janka, uz viem, co mi to hovori, som sa nemylila, je to nsocin manzel a ma naozaj pekne fotky, aspon barborin album viem, ze patri jemu a je to naozaj pekne 🙂

• Ja viem, akurat sa s nim ani s Nsoci osobne nepozname, stretli sme sa s nimi na svadbe Adky a Juraja (tiez su tam fotos), ale my sme boli iba gratulovat na obrade. Jeho fotky su velmi pekne, tak dufam, ze nam to vyjde a ze aj my budeme mat pekne. Na fotkach si chceme dat zalezat, lebo to nam ostane na cely zivot.

• tak drzim palceky, nech sa vam to podari, fotky su krasna pamiatky, my sme napriklad nemali kameramana, bo nerada sa vidim na videu 😃 mame len amaterske a ani to som este nevidela a ani sa nechystam, zato album dost casto s muzikom vytiahneme a prelistujeme

• Sponzor fóra
  • jeej, robi krasne fotecky, urcite budete s nim spokojny 😉

• kde si sa stratil tygrik? ci upravujes fotecky 😉
    je super ak to fotografa bavi, bo vtedy su nadherne fotecky aj ja by som sa chcela dat na fotenie, ale kto by to riskoval 😃 (musim pockat na sestru)

• nie, vobec mi ich nechce zobrat, ani ked ich dam do pripravneho...aj tak si myslim, ze Janka uz je rozhodnuta, takze to vela nemeni

• Noo, rozhodnuta ako rozhodnuta, este sme sa s nim nestretli, nevieme, ako to dopadne, co vsetko ponuka, kolko fotiek, ci CDcko,.. a tak podobne. A ci neda nakoniec prednost niekomu inemu.
    Ale bez ohladu na to, tvoje fotky si vzdy rada pozriem 🙂

• uz aj ja som nad tym rozmyslala, ale este sa nikto nepodujal, sakris, celkom by ma to bavilo, len este neveim kde zacat 😃
    jani, akonahle sa mi bude dat nahadzovat foto, tak ich sem na chvilku pricapim

• csikike budeme chodit spolu pred kostol a obtazovat svadobcanov 😃 mna chytilo fotenie v holandsku a velmi, tolko co som ja nafotila .... ale to boli len krajinky, neviem ako by to dopadlo s ludmi

• zabi, ja uz som aj rozmyslala, ze si ako objekt vyberiem manzela, alebo nase krsna a budem fotit, lenze manzel sa nerad foti a nase krsna je dost neposedne, aj ked je zlatucka, tak neviem...mozno to este skusim

• no presne muzik eee a mala emma sa tak strasne rada foti, az hroza, zaujme jednu pozu a po kazdom cvaknuti "ukazat ukazat emmu!"
    janka a prezrad nam este nieco o tebe, nech ta aj spozname 😉

• hiiiiiiiii, uz mi tam idu pridavat foto 😮

• jupi pozeram pozeram 😉

• viac ich nebude
    a aj tieto za chvilku zmazem, len ako ukazka je to tu pre janku

• ja sa odmlcim, idem na obednajsiu dlhsiu pauzicku 😎

• Sponzor fóra
  • tak dobru chut 😉

• dik, bola som v tescu nakupit 😉 papa budem az doma

• Csikike, a kde najdem tie tvoje fotky, nikde to nevidim... 😞

• Zabka, rada vam prezradim aj o sebe cosi, len neviem, odkial zacat 😉 Az sa budete pytat, pomoze mi to. Mam 27, som z BA, aj som tu studovala, pracujem vo velkej firme na obchodnom oddeleni, s drahym som sa spoznala cez robotu - ich firma je nasim klientom, tak sme spolu robili biznis... 😎 V Sali byvame na Veci pri Tescu, Tomi tam ma bytik, velmi sa mi tam paci, neskutocny klud, a to mi moooc vyhovuje. Jedina nevyhoda je, ze vsetky obchody zatvaraju v sobotu presne o 12:00, tak ich malokedy stihnem..
    Ako zalubu tancujeme historicke tance (milemu sa to tiez zapacilo) v jednom subore, tak si nas mozte pozriet aj na stranke www.galthilion.sk
    Ufff, to bolo vycerpavajuce, teraz ocakavam vase reakcie... Ja o vas tiez nic neviem... 🙂

• jeeej zlata a aka je to ulica? my sme byvali na lucnej, kym sme nesli do rodinneho 😴
    a s tym pokojom je to pravda a obchody, no co uz, blava je blava

• musela som vymazat, lebo mi prislo upozornenie od admina, ze v pripravnom nesmu byt svadobne, ale do svadobneho mi to neuklada, takze z toho nic nebude 😴

• coze? vazne csiki? hmmm
    bambulky, ja sa presuvam na byt, ozvem sa do pol hodky, pockajte ma pekne 😉

• To je skoda 😞
    Ta ulica je Fr.Krala. S nasimi tiez byvame v rodinnom dome, ale je nas tam potom milion, aj brat s priatelkou, dvaja psi,... preto rada utekam do kludu do Sale 😬
    A co vy dve devy, co tak napisat aj mne nieco o vas? 😎

• zabi, co dnes tak skoro domov?

• hlasim sa z domu
    csiki pride muzik tak idem varit obedik, nech ma papat

jani, ak preluskas tychto par stran dozvies sa az az 😃 al nie, ja momentalne uz byvam v blave, kde si robim phd na chemii a domov sa chodim len ukazat

• tisko ti zavidim, uz aj ja chcem byt doma...som strasne ospala

• no ja sa divim, ale konecne dnes neskapinam, zdrhla som sice skor ale zobrala som si aj robotu domov

ozaj a co bracha? aklimatizovany?

• no jasne, chodi po pohovoroch a zatial celkom uspesne, takze to vyzera tak, ze tu aj zostane, este ale pojde spat pre veci, no az niekedy v marci, potrebuje este vybavit take blbosti ako odhlasenie netu, uctu v banke, telefon a take prkotiny

• Zabka, tak ty si vedkyna, obdivuhodne 🙂 Ja som rada, ze som pred x rokmi spravila statnice a utiekla pracovat a zarabat tazke peniaze.. chichi 😃
    Aj ja uz pomaly uteciem z roboty, ale nepovedzte to na mna.. Ideme s kamoskou pobehat nejake obchody, hlavne teda pozriet, kde maju fajn panske obleky, popolnocne saty a topanocky, a potrebujem nausnice k spolocenskym satam, lebo ideme cez vikend plesat (a popritom aj vystupovat so suborom).
    Inac, svadobne saty som si uz rezervovala... Prvykrat som skusala na veltrhu cez vikend a zamilovala som si jedni, a ziadne dalsie, co som skusala aj v salone, sa im nevyrovnali, perfektne mi sadnu, tak som ich radsej pre pokoj duse rezervovala. 🙂

• jeeej super, to sa musite velmi tesit 😉 a aj mu pomohlo to anglicko v zlepseni jazyku?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov