Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • ja do seba prave pcham uzasnu prekladanu pizzu z kamenneho nam. 😛

• eeeeeeeeeeeeeeeee, nerob mi to! ja na dnes nemam obed a tak len dufam, ze bude v jedalni nieco normalne 😴 a co sa flakas na kamennom?

• bola som na MŽP pre svoju peciatku s novym menom 😃 , tak som sa stavila, kedze ani ja som nemala ziadne jedlo so sebou, bo som rano nic nestihla 😃

• Sponzor fóra
  • sikulka si, tak mozes razitkovat vsetko naokolo mlada pani 😃 ja idem snad na ten obed

• dobru chut, sa potom este ozvi

• som spat mala som halusky s tvarohom a smotanou, zeby to bolo mnaaam sa neda povedat ale som spokojnejsia 🙂

• Pre Jankatomi
    AHoj Janka,
    velmi ti prajem, aby sa do tvojej svadby a jasne ze ani potom nic zleho nestalo. Nech babka este dlho a stastne zije.
    Moja sestra bola v takej prekernej situacii. Asi 1/2 roka pred jej svadbou umrel zenichov brat. Tym padom bola planovana len mala a ticha svadba. Bolo to velmi neprijemne, alebo sme boli v rozpakoch, nikoho sme sa nechceli dotknut, na druhej strane sme chceli, aby bol pre sestru tento den pekny. hm. Nebolo to dobre a sestra dodnes (uz je tomu 8 rokov) spomina na svoju svadbu s nevolou.
    Takze Janulka, nic take ti a ani nikomu inemu neprajem.
    Vela stastia

• bre rano zelam a uspesny start do noveho tyzdna! 😉

• cauko, hihi, ako krasne si zacala, aj ja prajem to iste 😉

• no a ostala som sama 😒

• kde si zostala sama?

• no tu, nikde nikoho 😞 , kde si sa tulala?

• ved si mi hodku nepisala, ja ze si niekde na ceste, alebo na skorom obede

• bola som na obediku 😛 ale celkovo mam nejaky blbec den, tak sem moc ani neklikam

• preco? ci len tak, lebo je pondelok? 😮

• Sponzor fóra
  • ma ludia naokolo serkaju 😴 a celkovo vsetko je na chuj a to som sa tesila do skoly

• ejha, nato, ze si taka naserkana, tak si celkom pekne zacala rano...alebo sa mi to len zda? chces dake receptiky? daj maila a poslem ti

• no jasne daj receptiky, pokojne aj na zab_ka@azet.sk
    rano bolo vsetko ok 😴 to som tu bola este sama

co ty ako sa mas?

• aaaaale, cakam na vyjdrenie kedy pojdeme do dalekej minulosti 😃 , uz aj posielam

• cooo, nerozumiem, ale teda cakaj 😉
    z tych receptov aj nieco extra odporucas?

• este som nic neskusala, tie mi prisli az dnes...prave som sa dozvedeal, ze idem do PK za 10 min.

• waw tak peny vylet zelam 😉

• ahooooooooooj, uz som spat 😎

• tak este 1x aahooooooooooooooj 😉

• ahoj, tomu hovorim privitanie 😃 ja som akurat po cajicku a preberam sa

aky bol vylet?

• aaale, dal sa, asi dnes zase pojdem, ale uz len tu v BA,
    ako sa dari? Uz je lepsie?

• mno trosku lepsie, ale upadla som do depky opat 😴

• napises o tom?

• neviem, ci to ma zmysel, moj muz sa na tom smeje 😴 , prosto si vsetko beriem moc k srdcu a tak sa ma vcera nejake veci dotkli, co by bezny clovek prehliadol ... takze nic strasne

• to poznam, aj mne sa to stava, proste ked mam taku naladu, vsetko ma nastve a hladam nieco na com by som sa nastvala, daku blbu poznamku, alebo tak...proste inokedy by som si to ani nevsimla...este som neprisla nato, co pomaha proti tomu

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Miesto pre Vašu ideálnu svadbu
    Prežite výnimočný svadobný deň v hoteli Yasmin Košice. Ponúkame aj romantický obrad pod holým nebom alebo netradičnú svadobnú hostinu v párty stane.
    Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.