Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • obrnit sa, nic ine
    no ale zahlbim sa do roboty a budem sa snazit vsetkych ignorovat, dnes by som rada doklepla jednu vec

• tak dobru robotu, potom sa ozvi 😉

• no ved som tu 😉 , len uz som si zacala chystat robotku
    co ty mas toho vela?

• Sponzor fóra
  • ani nie, za chvilu padam, asi 😃

• sa mas, aspon si hlavku prevetras

• no, tak uz som spat 😛

• vitaj, ako bolo?

• dlho, hladno a ledva som dobehla na zachod 😃

• chuuuda moje aspon si napapana?

• uz hej, ale skoro ma vytopilo´ 😃

• a aspon sa mozes tesit o chvilu domov 😉 ja uz sa moc moc tesim a asi si spravime palacinky, som na ne dostala chut 😛

• ble, ja palacinky isty cas nechcem vidiet, odkedy som robila tu 2itu davku...no a domov, az tak skoro nepojdem, lebo si musim nahradit minulajsok, co som odisla o 12 tej, takze tu zostavam a keby mi to nestacilo, tak zajtra ideme a mam spat v 1 izbe s mojou uuuuuuuuuuuuzasnou kolegynou 😛 😛 😛 (skoda ze tu nie je grcajuci smajlik) 😛

• no tak to naozaj nemas peknu viziu najblizsich hodin 😴 , idete konecne za vranami? ci niekam blizsie?

• hej, tam 😛 , uz radsej nebudem davat ziadnych smajlov, bo si predsa nenecham pokazit den, staci, ze s nou budem musiet byt az do piatka v kuse 😢

• az do piatku budete 😕 cize ziadny romanticky valentin?

• Sponzor fóra
  • no o romantika mozem akurat tak snivat, sice to aj ked by som zostala doma, bo manzel bude mat nocnu...a co vy? ako oslavite?

• babenky, ak niektora potrebujete topky (mozno aj pre zenicha) tak zajtra budu mat v obuvi pri Luxe vsetky topky za polovicnu cenu...treba skusit pozriet co ak... 😉

• jeej dobra vila, skod, ze som tak daleko

• keby som to vedela pred rokom, tak si tam kupim, ale vycalovat 1300.- za topky, co budem mat 1 den (skor len 20 hodin) je trocha vela na moj vkus... ale este 650.- by som za ne urcite dala.
    Skoda, ze zajtra nebudem doma, maju tam celkom pekne, len tie ceny...no, ale za kvalitu sa cvaka, len by bola skoda nevyuzit taku sancu

• boze, to odkial som az musela tuto temu vzkriesit? co sa deje? zabi, kde? Inac dobre rano vsetkym 😃

• zabi? mas odvykaciu kuru?

• bre rano, no co sa divis, ked sa neozves nie je s kym klabosit 😞 vies aky abstak mam! 😃

• no ahoj, konecne...ja ze nebudem mat cas vsetko citat... 😃

• hahaha
    ako bolo? ja som poctivucko trvdo pracovala, az som prepracovana a dufam, ze dnes to odovzdam

• ejha, ako vidim, naozaj stihas...
    no ako bolo? dost unavne, robili sme dlho a este aj po veceroch sme kecali o praci, uz to bolo unavne 😴 , najradsej by som drichmala

• jaaaj mne sa dnes ani vstavat nechcelo a kedze som si v tom pracovnom zapale nadrobila hodiny, tak dnes skoro zdrhnem, nech sa vyspinkam 🙂
    a co kolegynka? v pohode?

• no byvali sme spolu na izbe a nastastie sme tam chodili len spat, a to som si zapla telku, takze sa dalo...a bola len nevyhnutna komunikacia
    ja ani neviem kolko mam toho odrobene, ale tento tyzden asi tiez pojdeme 😒

• no tak super, prezila si aj to a pojdete opat tam na vychod?
    inak pocula si uz tu bombovu spravu v radiu, vraj sa ma nasa skola vystahovat do malaciek 😃 , si to neviem predstavit, aj ked sa nieco take tu spomina uz dlhsie ... nastastie v spravach, ze ma vyrast skola na zelenej luke, tak to mam este cas 😎 ... cestovat denne do malaciek mhd by bola hruza!

• coze? o tom nic neviem, posledne info mam o tom, ze sa katedry zlucuju ale to je asi vsetko...sakra, asi je na moc lukrativnom mieste

• a to dnes hovorili v radiu?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov