Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
zatial nie, asi, len tak zo zaujimavosti x-)
Odpovedať
jaaaaj a ake by si chcela?
Odpovedať
no ja by som rada nieco s vacsim kufrom, vhodnym aj pre kocik, tak sa mi drahy posmieva, ze mi bude dobra akurat tak avia
Odpovedať
a je to tu, to uz su velmi blizke plany! tajis mi nieco =-)
Odpovedať
nic netajim, len tak snivam...mame nasho favorita a dufam, ze po trocha investovania nam este vydrzi, lebo na dalsie tak skoro nebude
Odpovedať
dufam, ze oznamis, ked to bude aktualne |-|
Odpovedať
myslis teraz auto alebo dieta? :-D
Odpovedať
no mozes obe, ale myslela som hlavne na babo ;-) nech sa mozem aj ja tesit s vami x-)
Odpovedať
no, myslim, ze sa nam to podari asi v robnakej dobe, takze to bude otazka par dni (myslim oznamenie) :-D
Odpovedať
coooooo to akoze, ked oznamis babo oznamis, ze kupujete auto? pochopila som spravne =-) dnes totiz spia moje mozgove bunecky |-|
Odpovedať
nie, ze to babo oznamime aj ty aj ja :-D
Odpovedať
jaaaaj draha moja, ale tak to by si sa na toho vasho prcka nacakala ;-) a to niee, ked sa tak tesis, pokojne sa poponahlajte a neber ohlad na nas :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
hihi, ti vravim, ze cakame na dovcu :-D
Odpovedať
dobre tak to je este cas ;-)
Odpovedať
si myslela, ze hned?
Odpovedať
no zdas sa mi taka nazhavena, reku tak mozno uz sa snazite jedna radost :-)
Odpovedať
nie, zatial sa snazime nemat nasledky :-D ale nazhavena som, ja by som to uz prijala x-)
Odpovedať
no tak sprave potom tusim ;-) len aby sitomu teda nedopomohla trolilinku aj pred tou dovcou :-D my sme si to nastatstie ujasnili a snad sa nic nepodari, kym nebudeme chciet
Odpovedať
a kedy uz budete chciet?
Odpovedať
si sa takticky odmlcala, co? :-D
Odpovedať
dobre rano! :-) heeej takticky som sa odmlcala, lebo som sa zdrhla zo skoly ucit domov 8-)
Odpovedať
kedy mas tu skusku?
Odpovedať
dnes o jednej a este to neviem :-S tak aj dnes sa do toho musim este pozerat a snad snad :-x
Odpovedať
tak sa pekne uckaj a ako bonus obcas nakukni, z coho je ta skuska?
Odpovedať
statistika :-D som z toho tupa ako tava dufam, ze o pol druhej sa uz budme vytesovat :-)
Odpovedať
ze vahas, skoda, ze tu nie je ozierajuci sa smajlik, by sa hodil :-D
Odpovedať
zabi, ako dopadla skuska, ci uz mas aj flasu v ruke?
Odpovedať
zabi, neoslavuj tolko, radsej pod pisat ;-)
Odpovedať
caw ziadna oslava, najskor nam prelozil termin a potom sme utekali domov a prave som sa zobudila :-D skusku mam aj ked to ucenie bolo zbytocne ]-( ani jedna otazka z toho! musela som lovit v davnych mozgovych priehradkach
Odpovedať
zajtra som tu ako na koni ak nahodou nebudes na sluzobke ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?