Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • idem na "obedik"

• neviem, uvidime...
    co dobre budes papat?

• nic bola som spravit nakup home, nejako nie som dnes hladna

• Sponzor fóra
  • no ja som mala brokolicu s tarhonou, ale zeby ma to zasytilo...no neviem 😃

• hladosko 😃 ale aspon mozes povedat, ze to bol zdravy obed, ja sa napchavam lieskovcami v coko, tak sa nemam cim chvalit

• Ahoooooooooooj, ako sa dnes mas?

• zabi, este drichmes? 😶

• caw nedrichmem, bola som u zubarky 😃

• ahaaaaaaaaa, nevies daku robotu pre mna, surne, chcem odtialto co najrychlejsie odist

• no to vobec nie, nepotesim ta 😞
    co je to az take zle?

• uz mam tej kolegyne plne zuby, nevydrzim to tu 😞

• a nie je to len krizove obdobie? to pominie len sa musis nateraz obrnit! a hlavne mysli na to ze je piatok, ide vikend a ty si oddychnes od prace!

• hej, lenze uz hucka proti mne aj kolegov...a teraz najnovsie si vymyslela, ze ak ja nepojdem na anglinu, tak moze byt anglina u nich v kancli, lebo ak by som isla aj ja, tak by museli byt inde a poslala kolegu sa ma spytat ci idem a povedal mi tieto fakty...tak som sa nas...a koncom mesiaca podavam vypoved

• aaaaaaaaaaaale nie neblbni, csiki! ved je to len hus
    aj ja som mala v poslednej dobe velmi zle chvilky 😒

• neblbni, naozaj si to cez vikend premysli a pripadne chod za sefom, ze odchadzas kvoli kolegyni, mozno sa ta zastane!

• Sponzor fóra
  • nemyslim si, ale je mi to momentalne dost fu(c)k...uz mam skoro CVcko hotove a mam aj par adries, doteraz som sa len zahravala s myslienkou, ze si nieco najdem, ale teraz to uz myslim vazne...uplne vazne, aj kolega asi pojde, intenzivne chodi po pohovoroch

• to mi je luto teda 😴 ale drzim palceky nech si najdes cim skor nieco ine

• dakujem, ak by si nieco vedela, tak prosim mysli na mna, zatial neodidem kym nebudem mat na istotu dake miesto

• aspon ze tak, no neviem, kde by som ja prisla k takym informaciam ale ak nieco zachytim dam vediet a inak neskusila by si sa popytat napriklad jelemneskeho zo skoly, ci o niecom nevie?

• to nemozem, lebo sa veeeeeeeeeelmi dobre pozna so sefovcami a hned by volal, ze ci vedia ze chcem odist

• no ale ved ked chces aj tak odist, raz sa to sefom dostane na stol

• idem navarit obedik

• to hej, len nechcem aby to vedeli kym nemam nieco iste 😉
    ja za chvilku padam...tak pekny vikendik

• Ahooooooj zabi

• brer ranko konecne sa hlasim 🙂

• co ti zasnezilo PC a musela si roztapat? 😃

• nie rozbiehala som sa pomaly vzhladom na to, ze je pondelok!

• to hej, ani nechci vediet ako som sa musela donucovat aby som rano vstala 😃

• hihi verim, inak sprava pre teba: zajtra su na strojnickej dni kariery 😉 co keby si sa dosla mrknut? vraj su tam aj firmy, co hladaju chemikov a mozno sa ti tam zapaci aj nieco ine
    ja sa pojdem asi mrknut, ked uz to mam pod nosom

• asi by nebola blbost tam skocit uz aj s CVckami... 🤔

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Váš deň urobíme nezabudnuteľným!!!!!
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.