Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
idem na "obedik"
Odpovedať
neviem, uvidime... co dobre budes papat?
Odpovedať
nic bola som spravit nakup home, nejako nie som dnes hladna
Odpovedať
no ja som mala brokolicu s tarhonou, ale zeby ma to zasytilo...no neviem :-D
Odpovedať
hladosko :-D ale aspon mozes povedat, ze to bol zdravy obed, ja sa napchavam lieskovcami v coko, tak sa nemam cim chvalit
Odpovedať
Ahoooooooooooj, ako sa dnes mas?
Odpovedať
zabi, este drichmes? :-x
Odpovedať
caw nedrichmem, bola som u zubarky :-D
Odpovedať
ahaaaaaaaaa, nevies daku robotu pre mna, surne, chcem odtialto co najrychlejsie odist
Odpovedať
no to vobec nie, nepotesim ta :-( co je to az take zle?
Odpovedať
uz mam tej kolegyne plne zuby, nevydrzim to tu :-(
Odpovedať
a nie je to len krizove obdobie? to pominie len sa musis nateraz obrnit! a hlavne mysli na to ze je piatok, ide vikend a ty si oddychnes od prace!
Odpovedať
Článok sa načítava...
hej, lenze uz hucka proti mne aj kolegov...a teraz najnovsie si vymyslela, ze ak ja nepojdem na anglinu, tak moze byt anglina u nich v kancli, lebo ak by som isla aj ja, tak by museli byt inde a poslala kolegu sa ma spytat ci idem a povedal mi tieto fakty...tak som sa nas...a koncom mesiaca podavam vypoved
Odpovedať
aaaaaaaaaaaale nie neblbni, csiki! ved je to len hus aj ja som mala v poslednej dobe velmi zle chvilky :-S
Odpovedať
neblbni, naozaj si to cez vikend premysli a pripadne chod za sefom, ze odchadzas kvoli kolegyni, mozno sa ta zastane!
Odpovedať
nemyslim si, ale je mi to momentalne dost fu(c)k...uz mam skoro CVcko hotove a mam aj par adries, doteraz som sa len zahravala s myslienkou, ze si nieco najdem, ale teraz to uz myslim vazne...uplne vazne, aj kolega asi pojde, intenzivne chodi po pohovoroch
Odpovedať
to mi je luto teda |-| ale drzim palceky nech si najdes cim skor nieco ine
Odpovedať
dakujem, ak by si nieco vedela, tak prosim mysli na mna, zatial neodidem kym nebudem mat na istotu dake miesto
Odpovedať
aspon ze tak, no neviem, kde by som ja prisla k takym informaciam ale ak nieco zachytim dam vediet a inak neskusila by si sa popytat napriklad jelemneskeho zo skoly, ci o niecom nevie?
Odpovedať
to nemozem, lebo sa veeeeeeeeeelmi dobre pozna so sefovcami a hned by volal, ze ci vedia ze chcem odist
Odpovedať
no ale ved ked chces aj tak odist, raz sa to sefom dostane na stol
Odpovedať
idem navarit obedik
Odpovedať
to hej, len nechcem aby to vedeli kym nemam nieco iste ;-) ja za chvilku padam...tak pekny vikendik
Odpovedať
Ahooooooj zabi
Odpovedať
brer ranko konecne sa hlasim :-)
Odpovedať
co ti zasnezilo PC a musela si roztapat? :-D
Odpovedať
nie rozbiehala som sa pomaly vzhladom na to, ze je pondelok!
Odpovedať
to hej, ani nechci vediet ako som sa musela donucovat aby som rano vstala :-D
Odpovedať
hihi verim, inak sprava pre teba: zajtra su na strojnickej dni kariery ;-) co keby si sa dosla mrknut? vraj su tam aj firmy, co hladaju chemikov a mozno sa ti tam zapaci aj nieco ine ja sa pojdem asi mrknut, ked uz to mam pod nosom
Odpovedať
asi by nebola blbost tam skocit uz aj s CVckami... =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?