Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • idem na "obedik"

• neviem, uvidime...
    co dobre budes papat?

• nic bola som spravit nakup home, nejako nie som dnes hladna

• Sponzor fóra
  • no ja som mala brokolicu s tarhonou, ale zeby ma to zasytilo...no neviem 😃

• hladosko 😃 ale aspon mozes povedat, ze to bol zdravy obed, ja sa napchavam lieskovcami v coko, tak sa nemam cim chvalit

• Ahoooooooooooj, ako sa dnes mas?

• zabi, este drichmes? 😶

• caw nedrichmem, bola som u zubarky 😃

• ahaaaaaaaaa, nevies daku robotu pre mna, surne, chcem odtialto co najrychlejsie odist

• no to vobec nie, nepotesim ta 😞
    co je to az take zle?

• uz mam tej kolegyne plne zuby, nevydrzim to tu 😞

• a nie je to len krizove obdobie? to pominie len sa musis nateraz obrnit! a hlavne mysli na to ze je piatok, ide vikend a ty si oddychnes od prace!

• hej, lenze uz hucka proti mne aj kolegov...a teraz najnovsie si vymyslela, ze ak ja nepojdem na anglinu, tak moze byt anglina u nich v kancli, lebo ak by som isla aj ja, tak by museli byt inde a poslala kolegu sa ma spytat ci idem a povedal mi tieto fakty...tak som sa nas...a koncom mesiaca podavam vypoved

• aaaaaaaaaaaale nie neblbni, csiki! ved je to len hus
    aj ja som mala v poslednej dobe velmi zle chvilky 😒

• neblbni, naozaj si to cez vikend premysli a pripadne chod za sefom, ze odchadzas kvoli kolegyni, mozno sa ta zastane!

• Sponzor fóra
  • nemyslim si, ale je mi to momentalne dost fu(c)k...uz mam skoro CVcko hotove a mam aj par adries, doteraz som sa len zahravala s myslienkou, ze si nieco najdem, ale teraz to uz myslim vazne...uplne vazne, aj kolega asi pojde, intenzivne chodi po pohovoroch

• to mi je luto teda 😴 ale drzim palceky nech si najdes cim skor nieco ine

• dakujem, ak by si nieco vedela, tak prosim mysli na mna, zatial neodidem kym nebudem mat na istotu dake miesto

• aspon ze tak, no neviem, kde by som ja prisla k takym informaciam ale ak nieco zachytim dam vediet a inak neskusila by si sa popytat napriklad jelemneskeho zo skoly, ci o niecom nevie?

• to nemozem, lebo sa veeeeeeeeeelmi dobre pozna so sefovcami a hned by volal, ze ci vedia ze chcem odist

• no ale ved ked chces aj tak odist, raz sa to sefom dostane na stol

• idem navarit obedik

• to hej, len nechcem aby to vedeli kym nemam nieco iste 😉
    ja za chvilku padam...tak pekny vikendik

• Ahooooooj zabi

• brer ranko konecne sa hlasim 🙂

• co ti zasnezilo PC a musela si roztapat? 😃

• nie rozbiehala som sa pomaly vzhladom na to, ze je pondelok!

• to hej, ani nechci vediet ako som sa musela donucovat aby som rano vstala 😃

• hihi verim, inak sprava pre teba: zajtra su na strojnickej dni kariery 😉 co keby si sa dosla mrknut? vraj su tam aj firmy, co hladaju chemikov a mozno sa ti tam zapaci aj nieco ine
    ja sa pojdem asi mrknut, ked uz to mam pod nosom

• asi by nebola blbost tam skocit uz aj s CVckami... 🤔

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov