Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
To vazne? Tam v Tangu? A u koho ste to rezervovali? Pretoze teraz jednym tam konci najomna zmluva a ma to prebrat iny najomca. Hned, ako sa tak stane, za nim chceme nabehnut, ale teraz si ma poriadne vystrasila..
Odpovedať
waw to je tolko svadieb a oslav nachystanych? :-. katka ale podla mna je oktober super datum, ja kebyze si mozem vybrat, chcela by som svadbu az na jesen x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankatomi, nie v Tangu ale v hoteli Elsa ci ako sa to vola, to je blizko Tanga...
Odpovedať
Profilova fotka
zabka len dufam ze nebude prsat...
Odpovedať
Profilova fotka
Fuuuj, to mi odlahlooo... Nam sa v hoteli tiez velmi pacilo, ale zdalo sa nam to na tolko ludi prilis male, idealne je to tak pre 50 ludi, preto sme museli hladat vacsiu miestnost.
Odpovedať
Profilova fotka
z rodiny tam bolo v tom hoteli uz dost oslav a nam sa to zdalo praveze najvacsie.. v Tangu som mala stuzkovu.
Odpovedať
no vidiet ze davno som nebola v okoli pozriet :-D ja si v mocenku pamatam len elsu
Odpovedať
Profilova fotka
zabka, tebe ako dlho trvalo kym si si vybrala tie spravne saty? a odkial si ich mala pozicane? lebo ja nemam ani sajno zatial ze ake, no ved ja si vzdy vsetko nechavam na poslednu chvilu... :-D
Odpovedať
kati no mne velmi dlho :-D zacala som v januari na svadobnej vystave a skoncila myslim mesiac pred svadbou v galante :-D ale ja som specificky pripad, mna to skusanie bavilo pozri si moj pripravny album, su tam vsetky saticky, mne sa najviac pacili 01 ale boli moc drahe |-| , tak som si nasla ine za ovela menej penazi a bola som spokojna aj tak :-) zalezi od toho, ci uz mas predstavu ake saty hladas a kolko za ne chces dat, ja chvalim salon v galante, za posledne mesiace sa rozbehli a casto maju nove modely, ktore v podstate kopiruju znacky a hlavne je tam aj obsluha mila a ochotna
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcata, sa som si nasla moje saty hned v prvy den skusania, na vystave v Bratislave, a potom som uz isla rovno do toho salonu, skusila som sice aj nejake dalsie saty, ale nic sa tym mojim nevyrovnalo, tak som si ich rovno zarezervovala. Normalne mi je aj luto, ze uz nebudem chodit po salonoch a skusat saty, mna by to tiez bavilo... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pozriem si albumy... no to je to ze predstavu by som aj mala ale ci sa mi vobec budu hodit... inak vela ludi hovori o tom salone v galante. a ty si mala pozicane alebo kupene saty?
Odpovedať
janka, tomu hovorim stastie ;-) v mojej rodine uz boli zo mna nervozni a o muzikovi ani nehovorim :-D , no ja som sa v tom vyzivala a keby bolo na blizku viac salonov pochodim aj tie 8-) jani a radsej uz nikam nechodis, nech nezacnes pochybovat, ty si si vybrala krasne satocky ;-) ja som si musela vybrat bud saty z el alebo fotograf |-| katka len pozicane, kupene by mi boli na nic, ak chces maju aj www stranku a tam su niektore novsie modely a aj popis v ktorom zo salov ich maju
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zabka no poviem ti ty si si teda dost tych siat poskusala... no mam taky pocit ze aj ja tak dopadnem.. a nevies prosim ta aka je to stranka? janka ty si sikovna ked uz mas aj saty. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Presne, uz radsej nikam nechodim, aj na internete sa vsetkym satam vyhybam.. :-D Uz len musim zhanat topanky a pripadne nejaku bizu. Ja som nastastie nemala taketo ultimatum, ze saty z El alebo fotograf, spolocnymi silami muzickovych uspor na fotografa a maminkinho prispevku na garderobu to nejako pojde.. :-D Kebyze ich dvoch nemam, ziadna svadba sa nekona... :-D
Odpovedať
linku sem dat priamo nemozem ale daj si gabriela-mercedes so slovenskou koncovkou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Katka, neprechval ma, este toho strasne moc nemam...
Odpovedať
kati a ty nebudes mat bizu zadarmo z el? alebo sa ti ziadna nepaci?
Odpovedať
Profilova fotka
zabka dik volaco pozriem.. janka ja este nemam vobec nic.. ale uz musim nieco podniknut a vybrat sa do salonov...
Odpovedať
Profilova fotka
Zabka, z El budem mat doplnky, bolerko, kabelku, aj korunku, ale bizu (nausnicky a privesok) asi pokukam aj inde. Inac, pravdu povediac, ani som si vtedy pri skusani siat nejako nevsimla, ci tam maju aj nejake pekne sperky, tak sa tam asi este zastavim rozhliadnut.
Odpovedať
kati ty mas aj relativne este cas, pretoze do tvojej svadby este bude strasne vela novych modelov a naopak, tie co si vyberies teraz mozu byt dovtedy teoreticky znicene ja velmi lutujem hlavne to ako mna strasili baby na tejto stranke, ze este nemam v januari saty :-( a bolo to zbytocne, pretoze ked som bola na poslednej skuske pred svadbou dostali prave krasne nove saty a bolo z coho vyberat a aj som dost vahala ale zase ak sa do nejakych hned zamilujes mas aspon pokoj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zabka, ja som velmi vahavy clovek nikdy sa neviem rozhodnut preto radsej pockam. ja to budem mat s tymi satami dost tazke...
Odpovedať
Profilova fotka
jankatomi ty budes mat nadherne saty, akurat som si ich pozrela...
Odpovedať
Profilova fotka
Nadhernych siat je strasne mnoho, urcite aj tie tvoje budu nadherne. Mne tieto super sadli na postavu a citila som sa v nich vyborne, pacila som sa sama sebe a navyse mi ich vsetci chvalili 8-) tak som nevahala. Inac aj ja som strasne vahavy clovek, nikdy sa neviem rozhodnut, ale toto bola nejaka vynimka..
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa paci aj taky strih co su saty do krku, ci vlastne okolo krku.. tak uvidime..
Odpovedať
Profilova fotka
aj zabka mala krasne saty....no ako tak pozeram tak vsetky saty su krasne ale vybrat si z nich len jedny, to bude tazke.... :-| janka a kde budete mat sobas? v kostole?
Odpovedať
Profilova fotka
Ano, v kostole. S dekanom sme sa uz rozpravali. Budeme mat vynimku, pretoze ja nie som pokrstena, a trvalo by to strasne dlho, kym by som to vsetko absolvovala. Neviete dievcata, kedy sa zvykne zacinat v kostole v Sali s naukami? Ako citam, v niektorych castiach Slovenska uz chodia na nauky ti, co maju svadby aj v septembri..
Odpovedať
jani to vam dekan da taky papier, nauky su styri a tocia sa dokola kazdy mesiac ;-) byva to v sobotu, psycholog vo stvrtok
Odpovedať
Profilova fotka
janka a v sali v kostole? lebo aj my sme sa uz boli informovat a dal nam take papiere kde su aj tie temy ktore treba absolvovat.. zvyknu byt v sobotu doobeda..
Odpovedať
Profilova fotka
No, tak nam take nic nedal, ziadne temy, len nam povedal, ze mame prist najskor 3 mesiace pred svadbou s papierom z matriky... Uz som mu pisala aj mail ohladom nauk, ze kedy sa treba ohlasit, ale zatial neodpovedal. Katka a vy s tymi stretnutiami kedy mate zacat?
Odpovedať
Profilova fotka
janka hovoril ze staci take 3 az 4 mesiace pred.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?