Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • no nebola a mozno sa nieco postasti
    inak ako po vikende? co v robote? lepsie?

• ani neviem, kolegyna si mysli, ze kedze som ja mladsia tak ja musim zdravit ako prva...no neviem

• cize si si to nerozmyslela? 😞

• Sponzor fóra
  • este neveim, akurat pozeram profesiu...mozno ma to prejde...ale teraz ma trapi moja MS

• preco? nebodaj meska 🤔

• hej, zatial som vzdy mala presne a teraz nechapem, meska mi, ale zatial ani nie 24 hod. takze sa nemam coho strachovat

• 😃 bude babo huraaaaa 😃

• haha, sa len nesmej 😃

• ja sa nesmejem, ja sa tesim 😴 a uvidis, ze aj ty sa budes tesit 😉 aspon vyriesis aj iny problem

• ha, no neveim, povedala som si, ze ked do piatku nic, tak pojdem na vyvolavacku

• no daj teda vediet ako sa to bude vyvyjat, som zvedava 😉

• Ahojte. 🙂 tak sa pridavam k nevestickam ale ako pozeram vy to uz mate za sebou...

• ahoj kati 😉

• zabi, aj ja som zvedava 😃 si vies predstavit

• nejako sa tu musim najprv zorientovat ze ako to tu chodi, no este k tomu mi blbne net...

• Sponzor fóra
  • kati, velku svadbu planujete?

• no asi tak okolo 90 ludi.

• vitaj kati 😉
    csiki viem si predstavit 😎 no a povedz, ze by si nebola nakoniec rada

• ale ano, velmi... 😃

• dost, a kde to budete mat?

• v mocenku... to je asi take jedine miesto pre vacsi pocet ludi...ak sa smiem spytat vy ste kde mali svadbu?? baby prosim pomozte mi to stale ked nieco napisem musim ist na zaciatok a potom naspat? uz som z toho zufala...

• noooo musis si zvyknut 🙂 😉
    my sme mali v lukasovi 20 ludi

• no nemusis, hodi ta to na hlavnu stranku, ale potom ti staci kliknut na temu a si tu na tejto stranke, takze aspon sa nemusis preklikavat 305 stran

• jaaaj som zle pochopila, jasne ako pise csikike 😶

• dakujem ste zlate.. co uz narobime ked sme taka velka rodina..

• a zenich aj ty si zo sale?

• ja som zo sale, on je z nitry.

• svadba bude v kostole ci na urade?

• Jeeej, ahoj Katka, tesim sa, ze este niekto okrem mna to ma este pred sebou, a mame temu na pokec. Inac aj my mame naplanovanu velku svadbu 90 az 100 ludi, a tiez to prave preto chceme spachat v Mocenku.

• zabka, budeme ju mat v kostole.
    jankatomi no sme boli zhrozeny ze to uz maju do novembra obsadene.. este ze sme to vystihli a mali nieco volne...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    neco Modra
    Bratislava
    Nádherný priestor na svadby, svadobné hostiny a obrady v krásnej záhrade. Vhodný aj na firemné eventy a na ochutnávku našich vín vo vínnej pivnici.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746