Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
cau makac ;-) ako sa mas?
Odpovedať
aaaaale, som si fajne naplanovala, ze by sme isli lyzovat na vikend a prave vtedy ma drahy skolu vrrrr, jediny volny vikend v mesiaci a aj to ma skolu, vrrrrr :-D
Odpovedať
no co uz tak vybehni na nasyp 8-) :-D a chce to uz len trochu snehu
Odpovedať
budeme teda na tom rovnako, aj moj sa chysta cez vikend pracovat :-(
Odpovedať
hihi, no jo, vyzera to tak, ze si najblizsiu dobu nezalyzujem :-( a ty ako sa mas? Kedy ides na to vysnene skolenie a kam? To je v tej Cine?
Odpovedať
este ze mna nelaka lyzovanie aspon mi nie je luto za snehom skolenie je tu v blave cez saiu je to o pisani projektov a ziadani grantov a je az v marci z ciny sa mi neozvali, fnuk fnuk a inak sa mam fajn len som unavena, mam dost toho kukania do monitoru, tento tyzden pridem domov a ani pc nechcem vidiet ako ma bolia oci!
Odpovedať
to mi nemusis hovorit, ja si doma k PC vobec nesadnem, takze sa drahy vytesuje, ze ho neokupujem :-N , ale ved od zajtra je uz marec :-D a ty ze az v marci :-D
Odpovedať
jaaj fakt :-. no tak o dva tyzdne :-D no ten moj s teraz vytesuje, nainstaloval si rally a tak preteka po veceroch a taky je spokojnucky, ze aaaaaz x-)
Odpovedať
a gaucik sluzi dobre? nemas ho nafoteny?
Odpovedať
no muzik ho nafotil, ale nemam pri sebe, mozem zajtra sluzi dobre, manzel sa vytesuje a ja ho uspesne ignorujem :-D
Odpovedať
:-) Ahojte nevestičky zo Šaľa! Chcela by som vás pozdraviť, a spýtať sa čo hovoríte na požičovnu svadobných šiat na pohotovostnej? Aj ja budem mať svadbu v Šali.
Odpovedať
Ahoj snehu salon na pohotovostnom je jednym zo 4 salonov (SA, GA, DS a tesedikovo), ak si vyberies saty v 1 z tychto salonov, zaloha ti plati aj keby si menila v ramci ich pobociek, co sa ochoty tyka, tak jednoznacne vedie GA, je tam strasne zlata a mila babenka a aj saty maju asi najlepsie, v Tesedikove si mozes dat usit saty podla vlastnej predstavy a cena za ich pozicanie je okolo 6000.-
Odpovedať
Článok sa načítava...
To som teda rada a dakujem za info, pôjdem sa tam pozrieť. Kedy budeš mať svadbu?
Odpovedať
ja uz som mala, skoro rok bude v juni :-D ale rada pomozem vy kedy planujete? Si z SA?
Odpovedať
Ahoj csikike, :-) už som zistila aj ja že si mala =-) Nie som zo Šaľe, len tam budeme mať sobáš 21. júla a dúfam že nebude príliš teplo, sme si totiž neuvedomili že júl je najteplejší mesiac, tak uvidíme. Šaľa ako mestečko sa nám celkom páči a máme to aj blízko. Zatiaľ zháname fotografa, miestnosť asi tak pre 40 ludí, šaty som si rezervovala už na pohotovostnej :-) a tá pani hovorila že sa u nich dá potom aj oznámenia objednať. Som tak rada že som natrafila na túto stránku, pretože veľa dobrých vecí som sa dozvedela z tých článkov. Ani som netušila že je okoľo toho toľko vybavovačiek. :-N
Odpovedať
zabka mala svadbu v juli a pocko bolo super, krasne teplucko, jemny vanok, proste idealne, ak chces dakeho vychyteneho fotografa, tak to uz je dost neskoro zhanat, ale ak ti staci taky bezny, tak ti mozem odporucat p. Klcovu zo Serede, a miestnost...tych je dost, napr. Lucas, Patria, G-G penzion, Yps vo Veci, Cardinal (pri semaforoch), skus si ich prejst a nech ti spravia cenovu ponuku
Odpovedať
bre ranko a krasnu jar zelam x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko dievcata, ako sa mate?
Odpovedať
ahoj, zabi, si to dako predbehla, nie? jar zicina za 21. marca, ale uz sa zjarnieva :-D
Odpovedať
no pockaj je marec a to uz je jarny mesiac po prve a po druhe dnes je hroooooozne teplo aj rano, ja uz tu sedim len v trickua to som zmrzlina! cau jani, ja sa mam fajn, len sa nakopnut k zivotu (idem si vypit cajik) snehu jul je ok aj ja som sa bala tepla, ale my sme mali dokonca veterno :-D
Odpovedať
hneď sa cítim lepšie :-) Dnes by sme mohli aj začať popozerať tie miestnosti a pre istotu sa budem pýtať aj na klímu. Večer ideme za farárkom podpísať ten dišpenz. Dúfam že s tým nebudú problémy :-. Môže sa stať že to biscup nepotvrdí?
Odpovedať
snehu nie nestava sa to, nemusis sa bat ;-) dobre si uvedomuju, ze si to nemozu dovolit, predsa len sa zaviazes, ze budes svoje deti viest k viere, cize je to pre nich len zisk
Odpovedať
Majte sa, musím pracovať, po obede sa ešte ozvem.
Odpovedať
mne sa dnes nechce robit, ale budem musiet, horia nam terminy a ide ma z toho porazit
Odpovedať
mne s atiez nechce, fnuk :-( ;-(
Odpovedať
a co dnes robis?
Odpovedať
aale vyhodnocujem nanovo stare zaznamy :-S a hneva ma neposlusna myska co ty, vpraci sa nelepsi?
Odpovedať
ani nie, akurat mi bracho vravel nech dam ziadost ku nim, vraj stale prijmaju novych
Odpovedať
a kde je bracho? som nevedela, ze uz ma flek isty :-.
Odpovedať
no, uz robi v samsungu, zatial sa mu tam celkom paci...ale je tam len od pondelka, teraz ide spat do irska pre veci a vybavit odhlasenie a take blbosti, vrati sa az v stredu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?