Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • Prajem vám krásny víkend.
    A dakujem.
    Papa 🙂

• ahoj a pekny vikend 🙂 (ja uz vikendujem 😎 )

• jeeeeej, ako vam je dobre, ja tu este stale trcim a aj budem este hoooooodnu chvilu

• Sponzor fóra
  • cau o chvilu idem do obchodu ale kym sedim doma, chces vidiet tu sedacku?

• jasne, ze sa pytas?

• ja cakam

• hi hi no uz som bola v poluse, tak v pondelok 😉 dam si to na kluc alebo sa vecer ozvi

• alebo ked sa unudene samotou cez vikend dostaneme sem naraz 😎

• a teraz si neni?

• jeej co tu robis? 😕

• drzim front

• kde je gaucik

• no nechcela som drazdit

• co este robis v praci 😕 je predsa piatok!

• manzel ma poobednu, tak si nadrobim

• Sponzor fóra
  • jaaaj spravny pristup 😉 ja vaham, ci sa dam na pranie alebo az zajtra 😐

• pjekny, a ten stolik pred nim ste uz mali? ale aj ten je novy?

• no ten uz si videla davejsie 😃
    zajtra cakame navstevu tak to bude prvykrat komplet zariadene

• wau a ktoze vam pride? som zvedava, co?

• len svedok mala misa 😃 vidis este aj vies o kom hovorim 🙂

• jasne, ako sa ma? uz som o nej daaaaaaavno nepocula? este sa nechysta vydat sa?

• aaale natahujeme ju s tym ale vyjadruje sa neurcito, popytam sa a dam vediet 😃
    vedniekedy by sme mohli dat aj spolu stretko, len ono je to tazke vsetko zorganizovat aj misa k nam chodi uz asi 2 mesiace

dokedy dnes tahas? mozem ti robit spolocnost a potom sa vrhnem na kuchynu

• dnes som do 18 tej a potom padam, ak chces ist varit tak kludne chod, musim este aj ja nieco dorobit,
    aj by som sa tesila stretku, ale vazne ta organizacia nam chyba...hlavne teraz, strasne nam horia terminy a kolega si berie volno...takze bude blazninec

• ja sa velmi tesim, ze v pondelok budem na chvilu aj merat, cize nebudem sucho sediet nad cislami a kopcekmi 🙂 a tiez je toho strasne moc 😐

• ja sa radsej ani nezamyslam nad tym, co vsetko musim postihat do 15ho marca...inac by som sa asi zblaznila z toho, ale dnes sa mi uz nic nechce, som zmorena, utahana a aj tak za chvilku uz pojdem domov, ale doma to bude asi tiez nieco na ten styl, varit budem az zajtra doobeda, takze pridem domov a idem spat aby som bola ready ked pride manzell svoju potrebu vykecat sa 😃

• ten moj nekaca 😞

• no ten moj strasne rad...hlavne ked ja som v polospanku 😃

• 😃 tak to je tiez extrem
    utekaj teda domov a uzi si vikend!

• Ahooooooj, tak aky si mala vikendik? Ja akurat cakam na manzela, vcera mal volno a boli sme vonku, normalne mi to chybalo, som sa vytesovala...

• bre rano, ja mam za sebou velmi tazku noc a asi ma caka aj taky den, velmi ma boli brusko 😴
    vikend bol vcelku ok, v sobotu som riadila a stahovala 😃 , potom sme mali navstevu a v nedelu sme si uzili jeden druheho 😵 kym nesiel opat do robotky

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov