Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • Ahojček, 🙂
    už je ti trochu lepšie? treba si dať ibuprofen, a dúfať že to pomôže.
    Ja ešte stále vybavujem, zhánam, atd. Zajtra ideme do Diakoviec sa pozrieť na jednu reštiku vraj aj tam je docela dobre, tak neviem, uvidím...

• ahoj nie nie je, v diakovciach mala hostinu kaprik v penzione europa, co ten mocenok padol?

• Močenok? To písal asi niekto iný. Zatiaľ sme boli iba Patriu pozrieť. A Kaprík bola spokojná v tom penzione?

• Sponzor fóra
  • zabi, co ta zlobi zabiatko? hups, zabiatka?
    snehu, ten penzion je fajn, chutne varia a aj miesta je dost, ale treba sa ist osobne informovat co si mozete doniest a tak

• Presne takto to bude, zajtra tam ideme kuknúť okolo pol piatej, len neviem kde to presne je. Ideme autobusom zo Sale a vystupime v tej ulici smerom na Tešedíkovo.
    Dúfam že to nebude moc daleko. 🤔
    Chceli by sme asi mať DJ a na 5 hodín. Nepoznáte niekoho?

• fu, DJ ani nie
    no ak idete busom tak chodte radsej na smer horne saliby, lebo toto je na konci dediny, uplne inym smerom ako tesedikovo

• No to je teda super 😞
    autobus na saliby nestíham 😒
    A ako ste mali hudbu zabezpečenú? Možno by stačilo to púštať aj z CD?!
    O 16.00 máme sobáš, ciže sme rozmýšlali to posedenie do 21.00 alebo max do 22.00 a dobré by bolo keby tam nebolo ticho...

• fu, tak sa nachodite, ale aspon nezabludite
    s hudbou ti neporadim, lebo mi sme mali zivu kapelu, kaprik tiez, skus zabku...snad by ti mohla nieco pardit? Takze vy budete mat posedenie? Ziadne tancovacky?

• tým že to bude také kratučké, tak asi nebudú tancovacky. Uvidíme ešte. A odkiaľ bola tá kapela?

• Už musím ísť, pomaly už idem na vlak.
    Majte sa pekne.

• no my sme mali manzela ako DJ 😃
    csiki kde sa dnes ulievas!

• snehu zdalo sa mi ze si s jankou diskutovala o mocenku 😶

• zabi, makala som ako drah, mam strasne fofriky a keby som aj tu spavala tak to nestihnem 😞

• Ahojte dievcata, ano to ja sa chystam na Mocenok. A este ta Katka, co tu bola prednedavnom, ale do ineho podniku. Inac, este stale to tam nemaju doriesene, ja uz to chcem mat zarezervovane a vybavovat dalsie veci okolo saly, jedla, vyzdoby a podobne, a zatial sa nemozem pohnut. 😞
    Ale vcera sme kupili drahemu svadobny oblek, tak sa tesime 🙂 V Poluse v Otto Berg za 6990,-, velmi pekny a perfektne mu sadol, navyse vyborna cena, tak sme nevahali..

• Ahojte kocky!
    janka, my sme ako prve vybavovali salu a sme radi ze sme vychytili apon ten oktober. a hned na druhy den sme boli u farara, takze tie hlavne veci mame za sebou a s ostatnym sa moc neponahlame aj ked uz by sme aj mohli zacat.. 😃 tak vy ste potom dost sikovni ked uz mate aj saty aj oblek... 😉

• Sponzor fóra
  • csikike ahoj, tu adela (ZS) 🙂 Ako sa mas? sa tu stretavame nevesty -- buduce i byvale, celkom sranda 🙂

• ahojte,
    caram- jasne Moni mi vravela, ze ste sa rozhodli, tak gratulujem, a vcera mi aj Lucia (sonen) hovorila, ze ste mali spolu prvu lekciu s fararom.

• bre ranko 🙂

• ahoj zabi, ako sa mas?uz ti je lepsie?

• no pracovne sa mam 😒 , vcera som zlomila rekord bola som tu 11 hod 😃 a nastastie uz mi je lepsie
    co ty? ako sa mas? okrem toho, ze je kopec robotky?

• no, mam sa fajn, ale rekordy sa lamat nechystam 😃

• a dokedy ti hori termin do konca marca? ja budem mat rusny tyzden a dufam, ze potom to ustane

• neverim,ze to do konca marca stihneme, nezavisi to len na mne, je to timova robota, svoju cast teraz robi a kolega bude robit dalej, ked toto dokoncim...
    a medzitym ja musim spravit este zhodnotenie enviro rizika a posobenie ludskeho cinitela

• hmmm cize rusno bude dlho 😒
    inak pozeram, ze nejako vela neviest tu poznas 😃 asi si zacala svadobnu horucku v okoli 😎

• poznam len 2 a pol, asi sme prisli do takeho veky, ze sa znevestnieva...za chvilku to tak bude s detickami, uz sa na to tesim...
    od nas zo zakladky nie je vela vydatych a zenatych, vlastne, do vlani ich bolo 4 z 25, takze je na case

• jaaaj, ja ani nemam prehlad kto a ako ale budeme mat vraj svadbu aj v nasej rodine 😵 na jesen, sa tesim

• Ahojte,
    čo máte nového? Zabka je ti už lepšie?
    Dnes ideme pozrieť ten penzion a tá pani ked som jej volala hovorila že pre nás skočí autom na zastávku. Je fakt zlatá. Už sa veľmi teším. 😃
    Z hotela sa mi neozvali, asi kašlú na nás...

• snehu, super..takze penzion ma cerveny bodik? 😎
    zabi, kto?

• ahoj snehu tak to je super pristup, ja ocenujem uz aj take malickosti 😉 , kasli teda na hotel, ked ani odpisat nevedia
    a hej uz mi je lepsie, sa tesim z toho
    csikie bratranec fotograf ak si pamatas

• jasne, peto, vsak?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Château Šarkan
    Nové Zámky
    Nádherný priestor na svadby,obrady,rodinné oslavy,krsty v krásnej rozprávkovej záhrade.Rezervácie prijímame +421918834991, helenka@weddingperfect.sk

Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov