Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
Ahojček, :-) už je ti trochu lepšie? treba si dať ibuprofen, a dúfať že to pomôže. Ja ešte stále vybavujem, zhánam, atd. Zajtra ideme do Diakoviec sa pozrieť na jednu reštiku vraj aj tam je docela dobre, tak neviem, uvidím...
Odpovedať
ahoj nie nie je, v diakovciach mala hostinu kaprik v penzione europa, co ten mocenok padol?
Odpovedať
Močenok? To písal asi niekto iný. Zatiaľ sme boli iba Patriu pozrieť. A Kaprík bola spokojná v tom penzione?
Odpovedať
zabi, co ta zlobi zabiatko? hups, zabiatka? snehu, ten penzion je fajn, chutne varia a aj miesta je dost, ale treba sa ist osobne informovat co si mozete doniest a tak
Odpovedať
Presne takto to bude, zajtra tam ideme kuknúť okolo pol piatej, len neviem kde to presne je. Ideme autobusom zo Sale a vystupime v tej ulici smerom na Tešedíkovo. Dúfam že to nebude moc daleko. =-) Chceli by sme asi mať DJ a na 5 hodín. Nepoznáte niekoho?
Odpovedať
fu, DJ ani nie no ak idete busom tak chodte radsej na smer horne saliby, lebo toto je na konci dediny, uplne inym smerom ako tesedikovo
Odpovedať
No to je teda super :-( autobus na saliby nestíham :-S A ako ste mali hudbu zabezpečenú? Možno by stačilo to púštať aj z CD?! O 16.00 máme sobáš, ciže sme rozmýšlali to posedenie do 21.00 alebo max do 22.00 a dobré by bolo keby tam nebolo ticho...
Odpovedať
fu, tak sa nachodite, ale aspon nezabludite s hudbou ti neporadim, lebo mi sme mali zivu kapelu, kaprik tiez, skus zabku...snad by ti mohla nieco pardit? Takze vy budete mat posedenie? Ziadne tancovacky?
Odpovedať
tým že to bude také kratučké, tak asi nebudú tancovacky. Uvidíme ešte. A odkiaľ bola tá kapela?
Odpovedať
Už musím ísť, pomaly už idem na vlak. Majte sa pekne.
Odpovedať
no my sme mali manzela ako DJ :-D csiki kde sa dnes ulievas!
Odpovedať
snehu zdalo sa mi ze si s jankou diskutovala o mocenku :-x
Odpovedať
Článok sa načítava...
zabi, makala som ako drah, mam strasne fofriky a keby som aj tu spavala tak to nestihnem :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, ano to ja sa chystam na Mocenok. A este ta Katka, co tu bola prednedavnom, ale do ineho podniku. Inac, este stale to tam nemaju doriesene, ja uz to chcem mat zarezervovane a vybavovat dalsie veci okolo saly, jedla, vyzdoby a podobne, a zatial sa nemozem pohnut. :-( Ale vcera sme kupili drahemu svadobny oblek, tak sa tesime :-) V Poluse v Otto Berg za 6990,-, velmi pekny a perfektne mu sadol, navyse vyborna cena, tak sme nevahali..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky! janka, my sme ako prve vybavovali salu a sme radi ze sme vychytili apon ten oktober. a hned na druhy den sme boli u farara, takze tie hlavne veci mame za sebou a s ostatnym sa moc neponahlame aj ked uz by sme aj mohli zacat.. :-D tak vy ste potom dost sikovni ked uz mate aj saty aj oblek... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
csikike ahoj, tu adela (ZS) :-) Ako sa mas? sa tu stretavame nevesty -- buduce i byvale, celkom sranda :-)
Odpovedať
ahojte, caram- jasne Moni mi vravela, ze ste sa rozhodli, tak gratulujem, a vcera mi aj Lucia (sonen) hovorila, ze ste mali spolu prvu lekciu s fararom.
Odpovedať
bre ranko :-)
Odpovedať
ahoj zabi, ako sa mas?uz ti je lepsie?
Odpovedať
no pracovne sa mam :-S , vcera som zlomila rekord bola som tu 11 hod :-D a nastastie uz mi je lepsie co ty? ako sa mas? okrem toho, ze je kopec robotky?
Odpovedať
no, mam sa fajn, ale rekordy sa lamat nechystam :-D
Odpovedať
a dokedy ti hori termin do konca marca? ja budem mat rusny tyzden a dufam, ze potom to ustane
Odpovedať
neverim,ze to do konca marca stihneme, nezavisi to len na mne, je to timova robota, svoju cast teraz robi a kolega bude robit dalej, ked toto dokoncim... a medzitym ja musim spravit este zhodnotenie enviro rizika a posobenie ludskeho cinitela
Odpovedať
hmmm cize rusno bude dlho :-S inak pozeram, ze nejako vela neviest tu poznas :-D asi si zacala svadobnu horucku v okoli 8-)
Odpovedať
poznam len 2 a pol, asi sme prisli do takeho veky, ze sa znevestnieva...za chvilku to tak bude s detickami, uz sa na to tesim... od nas zo zakladky nie je vela vydatych a zenatych, vlastne, do vlani ich bolo 4 z 25, takze je na case
Odpovedať
jaaaj, ja ani nemam prehlad kto a ako ale budeme mat vraj svadbu aj v nasej rodine x-) na jesen, sa tesim
Odpovedať
Ahojte, čo máte nového? Zabka je ti už lepšie? Dnes ideme pozrieť ten penzion a tá pani ked som jej volala hovorila že pre nás skočí autom na zastávku. Je fakt zlatá. Už sa veľmi teším. :-D Z hotela sa mi neozvali, asi kašlú na nás...
Odpovedať
snehu, super..takze penzion ma cerveny bodik? 8-) zabi, kto?
Odpovedať
ahoj snehu tak to je super pristup, ja ocenujem uz aj take malickosti ;-) , kasli teda na hotel, ked ani odpisat nevedia a hej uz mi je lepsie, sa tesim z toho csikie bratranec fotograf ak si pamatas
Odpovedať
jasne, peto, vsak?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?