Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
Ani mne sa nechce, ale kedze dva dni tu nebudem, tak musim. ;-) Inak ahojte!!
Odpovedať
jaaaaj, no aj moj kamos peto tam zacal vo februari a tiez je zatial spokojny, ale vraj tam su nadcasy bezna vec, neviem, ci je to pre buducu maminu :-D
Odpovedať
ahoj kaprik, zabi, ved prave...asi tu vydrzim a ked to bude neznesitelne, tak sa dam na rizikove a hotovo, no nie?
Odpovedať
Csikike mohla by si mi dať kontakt na tú fotografku do Serede?
Odpovedať
snehu, mas IP, ale najlepsie je tam ist osobne a kuknut si fotky, maju ich straaaaaaaaasnu spustu a taktiez sa dohodnut na case a cene
Odpovedať
jaaaj baby mneee sa nechce, ale nastastie som akurat nieco dokoncila a odmietam zacinat nove :-D
Odpovedať
Dakujem ti veľmi pekne Csikike za pomoc. :-) Dnes pôjdeme sa pozrieť na Patriu, máte s tou reštikou nejaké skúsenosti? Inak som začala čítať od začiatku tému nevesty Sala a zistila som napr. že v Tešedíkove majú lacné zákusky. ale tých 309 strán no neviem či sa mi bude chcieť ;-)
Odpovedať
snehu osobne by som ja patriu nebrala, ale je to moj nazor a nemusis citat vsetko :-D citaj len do nejakeho septembra, to uz sme mali vsetky po svadbe a klabosili sme o nicom ;-)
Odpovedať
snehu, ja som bola v patrii na svadbe a okrem znechutenych casniciek tam bolo fajn, aj dost miesta... zabi, tak to si jej dala fajnovu ulohu...xixi, to nebude 309 ale 250 stran. Myslim, ze bude vhodnejsie ak sa spyta priamo co chce teraz a budeme odpovedat ako ked ma vsetko citat
Odpovedať
no ved ked chce citat 8-) :-D
Odpovedať
ahooooojte, krasne piatkove rano prajem
Odpovedať
bre rano aj tebe, tesis sa na vikend?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ani neviem, drahy ma zajtra skolu, takze si musel vybrat dovcu, ale v nedelu na poobednu, takze cely den budem sama :-o a dnes sa tiez stretneme len po polnoci
Odpovedať
chuda moje ale poznam to, aj mna caka taky vikend, tak budem riadit a potom asi pracovat
Odpovedať
ja pracovat asi nie, mozno zacnem robit uvod drahu do bc prace, ak ma to necha, alebo neviem, upratat asi upracem v nedelu poobede, mam tam aj dake 3-4 veci na zehlenie, tak to asi vyzehlim...
Odpovedať
ja sa hlavne tesim na to, ze vstanem az keed sa mi bude chciet a nie nabudik ]-( mna to zabija aj teraz sa este len motkam a som rada, ze som trafila do skoly :-D
Odpovedať
no, az tak strasne si sto nemala nie? ved sadnes na 5ku a ides :-D nato sa tesim aj ja, ale ked drahy bude zajtra o 6tej vstavat tak to bude zase horor, vzdy narobi tak hluk :-D
Odpovedať
no si ma mala vidiet :-D este ze muzik isiel so mnou
Odpovedať
tahal ta? alebo si bola uviazana ako ked sa deti ucia lyzovat? :-D
Odpovedať
Ahojte, prajem vám krásny deň. :-) Tak boli sme sa pozrieť na tú Patriu, majú dobré ceny, ale neviem. Bola som dohodnutá dopredu s majiteľkou, a ona asi na nás zabudla, pretože čašníčka povedala že o ničom nevedia a majiteľka už pred hodinkou odišla. ]-( Ale zatiaľ inde sme neboli. Ešte by som chcela ísť pozrieť na ten Lukas a do Hotela. Na Cardinale sa nevyjadrujem, som s nimi max. nespokojná. Čítať sa mi moc nechce toľko strán. :-N Bola by som rada keby ste mi pomohli. Napr. odkiaľ kvety objednať? Kde robili vám? A mali ste v kostele sobáš? Aký je farárko? Kde robia ešte oznámenia okrem tej Angeliky?
Odpovedať
A ani kaderníčku neviem odkiaľ budem mať. :-| A neviem kozmetičku či ano alebo nie? =-)
Odpovedať
Som sa konecne dovolila 8-) snehu skuste lukas, ja som mala tam a pochvalujem si, hotel by osm tiez moc nebrala, ked sme sa tam boli s muzikom pozriet a na kave stretli sme sa s velkou neochotou casnikov obsluzit zakaznika, nemaju tam klimu, cize sme velmi rychlo utiekli
Odpovedať
oznamenia sme si robili sami, aj zabka, omietku som mala z picassa (ten chlapik je fajn), robia tam aj ucesy, ale len som mala po znamosti (v ziharci), kvety som mala tiez po znamosti :-D
Odpovedať
ze omietku :-D :-D :-D :-D ja som mala kvety po znamosti a make s ucesom tiez 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievky, ja chodim do Sale ku kadernicke, a som celkom spokojna, tak cesat ma bude ona, ale co sa tyka make-upu, zatial neviem. Kadernicka vravela, ze spolupracuje s jednou, neviem ci mozem pouzit slovo vizazistkou, ale ta neviem, co je zac. Trosku mam obavy, aby ma nalicila tak, aby sa mi to hodilo, dobre vyzeralo na fotkach a vydrzalo aspon do polnoci... :-| O cenach zatial neviem nic... A dievcata, tie vase znamosti 8-) boli ste spokojne? Nedohodili by ste pripadne...
Odpovedať
omietka ma stala 350.-
Odpovedať
V Ziharci? Smiem vedieť csikike kto to je?
Odpovedať
snehu...no je to oproti kulturaku, neveim co je to ci obecny urad alebo take nieco, vola sa Agi...
Odpovedať
to je výborná cena za otmietku ;-)
Odpovedať
no mna licila cesala neprofesionalka, tak neviem, ci odporucat ale ja som bola spokojna, mala som aj skusku tri dni pred aby sme sa dohodli co a ako (na skusku mi spravila velmi silny makeup)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?