Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • no to urcite je, este cestou z holandska mi peto hovoril, ved pockaj vas predaju a uz je to tu 😞 , ale zase vidina novych labakov je lakava! a hlavne konence budova kde nebude zima cely rok a mat celu univerzitu pokope ... aaaale je to este daleko a dovtedy ja uz budem na materskej 😃 (dufam)

• takze plany materskej su tak ako posledne? zaciatok prac v aug.-sept.?

• nooo brzdi brzdi, to je este daleka buducnost! 🙂 jedno aj druhe (aspon dufam 😶 )

• Sponzor fóra
  • hihi, ved to je o pol roka 😃

• zase si vestila? uz mas opravenu palicku?

• snad ano 😉 , uvidime, ale vyzera to tak, ze si z dovce donesiete suvenir 😃

• ty betar jeden, pockaj ked to muzikovi poviem 😃 ja ho momentalne odradzam aj od macata!

• coze, ani to maca mu nedoprajes?
    uz som prisla nato, preco mi nefungovala na teba carovna palicka...som zabudla, ze vas nadielok bude 2x naraz...tak to preto

• hehe si vtipna, ze 2x! ziadne dvojcata ,to nieeeeeeee
    no maca mu doprajem aj minule chcel z cintorina doniest nejake ale chuda, ale sam si uvedomuje, ze to nie je sranda, ked sme cele dni prec

• z cintorina?
    fu, a pocita s tym, ze ho budete musiet ucit robit potreby nie kde sa mu zachce?

• a vtipna nie som, vazne to vidim na 2x

• ty vazne a co vidis sebe? 😉

• ja viem, ze budem mat prvu dceru...to je asi tak vsetko

• waaaaav aco na to muzik chce dcerenku?

• nie, ale uz je s tym zmiereny...vraj ho skrie, ze jeho dceru bude niekto niekde opierat 😃

• Sponzor fóra
  • hehehe ten je teda vtipny, to ho uz teraz trapi, cccc 😃 😃 😃

• ved aj ja sa rehocem 😃 , ale uz je zmiereny s babou (dokonca i s 2mi) 😃

• waw tak to je pokrok, ja si myslim,ze tatovia maju aj tak najvacsiu radost prave z dcereniek a maminky su zatazene na synacikov

• no ja ani neveim, ale je pravda, ze lepsie vychazam s chlapmi ako so zenskymi 😬 aj ked sa na dcerku uz moc tesim, podarilo sa mi ukecat draheho, ze by sme mohli na dovci zarobit 😃

• jeeej tak same dobre spravy 😉 len uz aby tie dovolenky boli tu 😐

• fu, ani nechci vediet ako sa tesim 😃

• ja este nie, pre mna je to straaaasne moc daleko ale muzik studuje recenzie a vytesuje sa aj za mna

• aha recenzie na hotelik...ja som chvilku nechapavo pozerala naco studuje recenzie na vyrobu dietata 😃

• 😃 myslim, ze na to prisiel aj sam 😃

• 😃 ja som zistila, ze som ovela blbsia ako som si myslela, hlavne na taketo blbosti 😃

• to zalezi aj od momentalne psychologickeho rozpolozenia 😉 neboj
    tak ja na dnes koncim, idem sprtat na stredajsiu skusku, papa

• budem drzat paluchy, maj sa pekne a dobre ucenie 😉

• bre rano hlasim nastup do prace 🙂

• Ahooooooooooooj, ja tu uz chvilu sedim, a kukam noviny, prehlad poruchovosti aut 😵

• nebodaj idete kupovat auticko 😕

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov