Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • preco nie 🙂 co je na tom zleeeee

• 😃 ved uvidis sama 😃
    a vy ste mali aky vikend?

• no pre mna nic moc vikend, oslavovali sme alenku a dedkove narodky a uzili sme si malych krpcov 😃
    tesim sa na tento vikend, milacik ani nerobi a sme v ba, tak ak konecne pocasie dozici ...

• Sponzor fóra
  • na sex v prirode je este chladno, nie? 😃

• hahaha

• 😉

• ale nie, vazne, co chystate na vikend? mne drahy ide zase do skoly doobeda a potom do roboty a pride az okolo polnoci, zase sa fajne stretneme... 😞
    ale aspon budem moct riadit, upratovat, umyvat okna a taaaaaaaaak a vymyslat co na ten nechutny sviatok

• no to riadenie caka j mna ale skusim to vybavit v piatok, to drahy bude v praci a v sobotu von na korculky, pripadne len tak k dunaju

• tu v BA su aspon moznosti na korcule, nie ako u nas...po chodnikoch sa neda, lebo si rozbijes papulu hned ako vyjdes nan, a po ceste ta auta odtrubia kade lahsie 😒

• a co hradza? ja som chodila rada, kym ju nepremostili tymi panelmi 😒 to bola jazda!

• len ten povrch je taky ze ked ide po nej chlap a chce sa mu cikat, tak sa skor spravi ako sa vycika 😬

• hihi ale to len kym sa dostanes na priehradu, potom je to zuzo a ja zboznujem najma ten usek za kralovou, tam je krasne rychly a makky asfalt 😵

• idem domov, papa

• ahooooooooooooj 😉 a zase tu budem trcat sama 😞

• nebudes, uz sa hlasim
    akurat si robim toastiky mnam mnam 😛

• Sponzor fóra
  • mnam, ja ja vcera vecerala toustik, vlastne uz dobry tyzden jem skoro denne toast, mnam.
    Nemas chut skocit do mekaca na shake?

• tak, uz to asi realne nie je, kedze za hodinku padam

• no sla by som, keby som skor citala, pojdeme inokedy
    takze dnes to neprehanas s pracou?

• ani nie, cakam na dake info od firmy a nie a nie poslat

• bre ranko zelam!

• aj ja, ako dnes v robote? ides aj dnes tyrat?

• nie nie, akurat rozbieham stroje, nadavkujem a pojdem na cajik, nech sa preberiem, dnes to bude taky easy den

• aj ja dufam, este stale sa mi neozval chlapik, takze teoreticky mam frei... 😃

• super pocit, co? 😉 a uz sa blizi aj koniec marca, tak snad uz toho nebudes mat tolko

• to hej, dufam, ale da sa to, sa citim uplne skvele, vcera na masazi, dnes ideme cvicit, ak este budu mat topanky pre mna 😃 , nesmiem zabudnut zavolat 😃

• sa mas teda 😉 , ja som si tam v obuvi bola minule omrknut topanocky ale nic pre mna nemali 😞
    som nestastna o chvilu mozem odlozit cizmy a ja okrem tenisiek nemam botky 😐

takze na masaz budete chodit pravidelne? a kam chodite, kolko to stoji? mozno by mamca chcela

• hej, zacneme chodit pravidelne, chodime do Tesedikova, stoji to 45 min. 150.- za chrbat a asi hodina 200.- za cele telo, ak chces kontakt, tak ti mozem do IP...aj mama chodi s brachom, ale ti chodia vo stvrtok

• no je to super, len to ze je to v tesedikove ... to by musela mat sofera mamca, ale posli, mozno sa da nahovorit
    mava strasne bolesti chrbta

• posla som ti do IP

• dakujem, predostriem doma 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste