Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • Pisala mi Ip, tak som jej napisala spat.
    O akej druhej skole uvazujes, ak sa ta mozem spytat.

• o krajinnom inzinierstve v NR na polnohospodarskej, ale zatial je to iba uvazovanie

• Fiha! Obcas aj ja rozmyslam nad tym, ze by som sa dala na studium, ale asi z toho nic nebude.
    Nepoznas niekoho zo Sale, kto doucije AJ sukromne?

• Sponzor fóra
  • je mi luto, ale nie 😞
    chces sa ucit ang?
    ja si uvedomujem, ze mi ta skola bude na nic, preto nad tym vaham 😕

• Chcem, lebo nieco robit musim a to by sa mi hodilo. Ja sa vobec nevieh dohovorit a aj malo rozumiem. Clovek nikdy nevie, kedy to bude potrebovat.
    A viem, ze ak budem chciet zmenit zamestnanie, urcite to bude podmienka.

• to hej, chystas sa menit zamestnanie?

• Zatial nie, ale clovek nikdy nevie!
    Je to na zdlhave rozpravanie a urcite to nie je verejne, asi mam opat blbe obdobie. 😞

• ak sa ti chce, tak mi napis IP

• ahojki
    kaprik aj ja chcem vediet, pls co sa deje

o anglictinarovi nepomozem 😞 ale ja som sa prave dozvedela, ze moja skuska z angliny bude lahisa (jednu cast nemusim absolvovat a som z toho cela happy 😵 )

csiki budem doma na velku noc, tak by sme mohli dat nejake stretko ak sa zorganizujeme a vy nebudete mat vela prace okolo sviatkov (dufam, ze nam daju volno tak ako studakom a bude dobre pocko, moooc moc sa tesim)

• jasne, uz sa docela tesim

• ja sa tesim domov a keby osm mohla behat po dvore, to by bolo idealne, len ako vravi mamina, vzdy ked ideme do sale tak sa aj pocasie pokazi 😃 (to preto bolo cez vikend tak skaredo 😎 )

• aha, a idete aj tento vikend?

• nie teraz sme v banovciach 😃 nemusis sa bat

• 😃 , ale vyzera to tak, ze to ucinkuje aj na banovce, dnes je otrasne zima...
    prave mi volal manzelik, ze spravila skusku, takze oslavujeme 😃

• Zab_ka, preposlala som ti to co som pisla csikike.

Mozno, ze aj na tu moju naladu vplyva to otrasne pocasie. Ja uz chem teplo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Sponzor fóra
  • kaprik aj to je mozne, ja uz asi tyzden citim ako padam do depky a pomohlo by slniecko, inak to bude so mnou v najblizsich dnoch naozaj tazke 😒
    csikike no mozne to je, ale do BN musim, aj ked sa mi nechce ideme gratulovat

• sorry, kocky, ja som o 12 tej padala z roboty..
    zabi, komu idete triast ?

• Ahojte,
    zabi, ako bolo v BnB?
    Inac krasne slnecne ranko, vsak?

• hihi, ako kukam, tak si aj sama celkom dobre popisem 😃

• caw samokec, momentalne mam labak,a le potom sa ukazem 🙂

• dobre, tak bez tyrat 😃

• huraa som tu, to bolo tyranie mojej osoby 😒

• taki boli zli?

• no je to proste take blba generacia, co si myslia, ze nic nemusia
    aaaaale mam to za sebou a uz len dve hodiny s nimi!

co ty aky si mala vikend?

• aaaale ani sa nepytaj, v nedelu sme boli troch na korculiach, asi 3 hodky a dnes ideme na masaz, uz sa tesim ale kukni temu na MK

• jeeej super, snad to pocko vydrzi a aj my sa dostaneme na hradzu

• co mam vidiet na MK 😕

• no, my sme boli len v meste, pozreli sme si nove domceky a zasnivali sme si, dali sme si zmrzku, isli sme pozriet garaz a byvale kupalisko a potom este chvilku, bola sranda, lebo nas bolo 5.
    poslem ti IP

• no tak na to prosim ip 🙂

• az taku bujnu fantaziu mat nemusis 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.
    Galéria Nedbalka ponúka jedinečné miesto pre Váš neopakovateľný civilný sobaš alebo svadobné fotenie.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov