Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • dobre, tak pneu 😃 nic ine sa nechysta, dufam 😃

• Ahojte, tento tyzden sa vam asi nechce moc pisat, co? Ale uz je konecne piatok 😃

• caw som tu
    ja som bola mimo tento tyzden tak preto 😃 bola som sa skolit 😶
    aaale aj ty mas vela robotky, snad to od pondelka zlepsime 😉

• Sponzor fóra
  • no ja musim hlavne teraz makat, lebo chlapik si zmyslel, ze jednu vec chce mat skor, ale neviem ci to bude mozne, aj tak musime posuvat terminy a sef uz len zazera

• Ahojte, chcem sa opytat, ci niekto nepozna fotografku v COV na Veči?

• hladam nejakeho fotografa na celu svadbu a mam uz taky pocit, ze su vsetci obsadeny na nas termin 😞

• no caute! kde to viazne! nikde nikoho 😐

• lauris fotografom nepomozem, ale nemozes sa ani divit, ked mate tak obsadzovany termin ... mozno vsak budete mat stastie ak nejaky par zrusi termin 😶

• ahooooojte, konecne som sa dostala sem aj ja...som myslela, ze budem musiet dobiehat citanie, ale asi nie?
    aky ste mali vikend?
    lauri, fotograf je este celkom slusny aj v komunali.. (oproti kostolu nad cukrarnou) skus tam

• skore dobre rano 😵 zelam pekny dnik, ja idem potrapit studentov 😎

• zabi, tak skoro v robote? aaaaaaaaaaa
    len ich pekne tyraj 😃

• no konencne som skoncila, tito boli hnusni, tychto budem naozaj trapit 😠

• Ahojte, 🙂
    nestíhala som prácu, tak až teraz sa ozývam.
    Čo máte nového?
    Minulý týždeň sme zaplatili už zálohu za miestnost, a bude to v Diakovciach. Objednali sme si prstienky v Nitre a teraz rozmýšlam ako vyzdobím tú miestnosť. Všeličo sa mi páci a neviem sa vôbec rozhodnúť.
    Drahého už nechcem s tým zatažovať, učí sa na skúšky a píše diplomovku.
    Máte nejaký typ na zákusky, že odkiaľ ich objednať, ešte sme sa neinformovali...
    A vytlačila som z netu zo stránky mesta všetky kaderníctva, ked niektorú poznáte tak mi prosím poradte.
    Jaj, ako letí ten čas... 😴

• ahoj snehu tak to su super spravy 😉
    my sme mali zakusky z tesedikova, co by vam mohlo tiez vyhovovat, je o za diakovcami a su super chutne a za super cenu, mali aj www stranku ale neviem, ci teraz funguje, skus cukraren.com

• ahojte, hej tie zakusky od nich su fajn, ale skuste pred tym zobrat par na ochutnavku, lebo v poslednom case maju onicom torty (aspon puncove), pretym ich mali uuuuuuuuuuuzasne, ale naposledy bola hnusna.
    kadernictva, ak budes chciet aj make up- tak je fajn picasso, mas to hned po ruke a su ochotni...ale ak nechces, tak skus ist aj do Diakoviec priamo pri obecnom urade je sikovna kadernicka a ceny su v pohode

• Sponzor fóra
  • Díky, tá stránka funguje, takže už mám aj kontakt 😉
    Vidím že csikike zmenila fotku 😮

• dobra, nie? 😮 😃

• super csikike 😉

• az take super to nie je ale lepsie ako keby som sa skerila v celej svojej "krase" 😃

• ta predtym bola lepsia tygrik 😉

• no, uz ju ale nemam v PC, takze tato zostane 😃
    dnes ideme s drahym na masaz, uz sa straaaaaaaaaaaaasne tesim

• Ahojte kocky, ako sa dnes mate?
    zabi, trapis deti aj dnes?
    ta masaz bola fantasticka, ideme aj buduci utorok 😎

• ahoj, nieeee dnes trapim seba 😐 , ale uz som sa konecne posadila a idem vyhodnocovat
    tak bolo super? aj ja sm vcera dostala taku minimasaz chrbatika 😛 bolo to fajn

• my sme si uzili kazdy 45 min. masaz, ooooooooj ako bolo fajne, moj drahy vydrzi max. 5 min. a potom ho to nebavi

• by som sa nechala aj ja nahovorit 🙂
    a co ako v praci? este vela roboty, ci uz toho ubuda?

• pomaly ubuda, ja mam teraz svoju cas hotovu, zatial, ak sa nieco urychlene nevyskytne a cakam na kolegu, ktory toho ma dost vela...ale este mi treba 1 dokument spravit, takze toho je dost, ale dnes sa mi este nechce, mozno neskor
    a ty sa preco tyras? mas vela roboty? robis nove marania? kedy ides na to skolenie, na ktore si sa tak tesila?

• uz som bola na tom skoleni minuly tyzden a bolo to super, opat chcem ist do sveta 🙂 a hlavne som sa dozvedela, kolko penazi dostal moj sef z grantu 😎
    teraz sa hram, je u volny strj tak si meriam a vyhodnocujem, co sa mi nechce 😒
    ale uz to nie je take stresove ako byvalo, nastastie

• to mas super, ja rozmyslam ci si nedam prihlasku do NR na krajinne inzinierstvo

• ahojte, pocula som ze v sali je dobry salon na saty..a ze je aj v tesedikove..oplati sa mi tam ist pozriet?

• gaboo, urcite sa ti oplati, ale ked budes chodit nevynechaj Galantu, tam je najlepsi a hlavne je tam strasne ochotna a mila babenka, ktora ti aj poradi a uz len skusas a skusas do nemoty, ale ked sa ti nieco nehodi, tak ti otvorene povie, ze tieto sa ti nehodia, pretoze ...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov