Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
cau ni nepoznam, to je ta sranda ;-)
Odpovedať
dobre ranko kocky, ako sa vam vstavalo do krasneho slnecneho pondelkoveho rana? 8-)
Odpovedať
bre rano, mne uzasne, normalne uz o siestej! to je na mna vykon ;-) co ty ako si sa mala cez vikend? ja som marodila a spinkala |-|
Odpovedať
no, v sobotu som sa hrala na bosorku, behala som po byte s vysavacom a mopom, napiekla som a cakala kedy pride manzel z roboty, potom sme sli ku svokrovcom a ku svagrinej aby som si uzila svoju tuzbu po dietati... a v nedelu som len navarila a cakala draheho kym pride z roboty a isli sme sa prejst na vah a potom uz len spikat
Odpovedať
takze uzitocne straveny vikend ;-)
Odpovedať
no ci uzitocne....to neviem, ale drahy si zase robil zo mna srandu...napisem ti do IP :-D
Odpovedať
vtipneho muza mas! my sme z drahym tiez v nedelu vybehli trochu von,a le kedze pracoval poobede moc sme toho nestihli |-|
Odpovedať
co s nim...odvtedy ak sa bavime o dietati tak ho nenazveme inac ako vedierko
Odpovedať
ale uz aj ja vyvyjam slaby natlak a zatial len pocuvam, ze chce ist so mnou do tunisu :-D a ked sa spytam, ze potom ...? tak je ticho a skeri sa 8-)
Odpovedať
bre ranko!
Odpovedať
ahooooooooooj, kokso, sa sem ledva dostanem, vcera som tu trcala do 18 tej a nemala som na nic cas, dnes asi zostanem tiez :-o a ty ako?
Odpovedať
caw, no vidim, ze si nejako zavalena pracou, ja som dnes koncila narozovu pracu, tak si dnes davam pianko tempo 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
aj mne koncom mesiaca skonci horiaci termin a potom je klud, zatim
Odpovedať
to tu dnes fakt nik nie je? hm?
Odpovedať
ahoj, co este strasis v praci =-) sup domov! :-)
Odpovedať
uz som doma :-D
Odpovedať
jeeej caw, super foto!
Odpovedať
ahoooooooj, akurat som ju chcela vymazat
Odpovedať
preeeeeco :-( je super a nie je ta poznat
Odpovedať
idem, muzik ma vola x-) , pekny vecer ;-)
Odpovedať
pekny vecer aj vam
Odpovedať
jeeej aspon oci zostali :-p bre ranko!
Odpovedať
ahoj, no trocha som to zredukovala, bola to moc odvazna fotka :-D
Odpovedať
vidim, ze sa zjarnieva u vas junoviek, vsetky nejako menite fotos a samozrejme rastu vam brucha :-) co ty? este nic?
Odpovedať
mne rastie tiez, ale len slanina :-D idem kuknut co sa kocikuje :-D
Odpovedať
zabi, to su ine junovky, my mame temu pokec pre jun 2006 z MS
Odpovedať
a co ty? ako sa dnes dari? ja dnes nezostanem uz dlhsie, dost bolo 2 dni, aj tak som si povedala, ze makat moc nebudem a hotovo, termun uz aj tak nestihneme, takze mi je to tak fu(c)k
Odpovedať
Ahojte! Vcera som si precitala vase prispevky, bolo toho dost za tych par dni co som tu nebola. V Prahe a na koncerte bolo super. Dobre som pochopila ze niekotra nevesta bude mat svadbu v Diakovciach?
Odpovedať
kaprik, ano...mozes dat odporucania alebo upozornit mas aj dake foto z prahy? nech sa aspon obrazkovo pokochame
Odpovedať
bre rano kaprik ahooj x-) mas aj foto? csikike myslela som vase volne junovky na MK ;-) a nezahovaraj to slaninkou ]-( 8-) bud statocna a priznaj farbu ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?