Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • cau ni nepoznam, to je ta sranda 😉

• dobre ranko kocky, ako sa vam vstavalo do krasneho slnecneho pondelkoveho rana? 😎

• bre rano, mne uzasne, normalne uz o siestej! to je na mna vykon 😉
    co ty ako si sa mala cez vikend? ja som marodila a spinkala 😴

• Sponzor fóra
  • no, v sobotu som sa hrala na bosorku, behala som po byte s vysavacom a mopom, napiekla som a cakala kedy pride manzel z roboty, potom sme sli ku svokrovcom a ku svagrinej aby som si uzila svoju tuzbu po dietati...
    a v nedelu som len navarila a cakala draheho kym pride z roboty a isli sme sa prejst na vah a potom uz len spikat

• takze uzitocne straveny vikend 😉

• no ci uzitocne....to neviem,
    ale drahy si zase robil zo mna srandu...napisem ti do IP 😃

• vtipneho muza mas! my sme z drahym tiez v nedelu vybehli trochu von,a le kedze pracoval poobede moc sme toho nestihli 😴

• co s nim...odvtedy ak sa bavime o dietati tak ho nenazveme inac ako vedierko

• ale uz aj ja vyvyjam slaby natlak a zatial len pocuvam, ze chce ist so mnou do tunisu 😃 a ked sa spytam, ze potom ...? tak je ticho a skeri sa 😎

• bre ranko!

• ahooooooooooj, kokso, sa sem ledva dostanem, vcera som tu trcala do 18 tej a nemala som na nic cas, dnes asi zostanem tiez 😮
    a ty ako?

• caw, no vidim, ze si nejako zavalena pracou, ja som dnes koncila narozovu pracu, tak si dnes davam pianko tempo 😎

• aj mne koncom mesiaca skonci horiaci termin a potom je klud, zatim

• to tu dnes fakt nik nie je? hm?

• ahoj, co este strasis v praci 🤔 sup domov! 🙂

• Sponzor fóra
  • uz som doma 😃

• jeeej caw, super foto!

• ahoooooooj, akurat som ju chcela vymazat

• preeeeeco 😞 je super a nie je ta poznat

• idem, muzik ma vola 😵 , pekny vecer 😉

• pekny vecer aj vam

• jeeej aspon oci zostali 😛
    bre ranko!

• ahoj, no trocha som to zredukovala, bola to moc odvazna fotka 😃

• vidim, ze sa zjarnieva u vas junoviek, vsetky nejako menite fotos a samozrejme rastu vam brucha 🙂
    co ty? este nic?

• mne rastie tiez, ale len slanina 😃 idem kuknut co sa kocikuje 😃

• zabi, to su ine junovky, my mame temu pokec pre jun 2006 z MS

• a co ty? ako sa dnes dari? ja dnes nezostanem uz dlhsie, dost bolo 2 dni, aj tak som si povedala, ze makat moc nebudem a hotovo, termun uz aj tak nestihneme, takze mi je to tak fu(c)k

• Ahojte!
    Vcera som si precitala vase prispevky, bolo toho dost za tych par dni co som tu nebola. V Prahe a na koncerte bolo super.
    Dobre som pochopila ze niekotra nevesta bude mat svadbu v Diakovciach?

• kaprik, ano...mozes dat odporucania alebo upozornit
    mas aj dake foto z prahy? nech sa aspon obrazkovo pokochame

• bre rano
    kaprik ahooj 😵 mas aj foto?

csikike myslela som vase volne junovky na MK 😉 a nezahovaraj to slaninkou 😠 😎 bud statocna a priznaj farbu 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Prežite výnimočný svadobný deň v hoteli Yasmin Košice. Ponúkame aj romantický obrad pod holým nebom alebo netradičnú svadobnú hostinu v párty stane.