Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • a čo sa stalo 😐 ...ja to poznám ked ideš spať nahnevaná ani ja sa vtedy nič nevyspím

• Dobré ránko, tak Vy sa dnes trápite s únavou moje tehulky? 😐
    Lucka a čo sa stalo, že Ťa nasr...manžel?
    Janka no a čo svokrovci?

• proste povedal veci ktoré sa ma velmi dotkli. začalo to uplnou maličkostou ale akosi sa to vyhrotilo a už sa to nedalo zastaviť. som ziapala tak že ma museli počuť aj do 3 domov vedla. 😬 svokra bola asi tiež v soku. 😃 ale nech vie čo to ma za syna. 😠

• Sponzor fóra
  • ahoj Ivka ty si dnes doma. No neboli sme u svokrovcov asi až v stredu som zvedavá na reakciu dám vedieť.

• Lucka to je normálne musíš to nejako dať zo seba von a manžel by mal byť teraz tolerantný. ja ked teraz chytam záchvat hnevu Michal sa radšej dobrovolne vzdáva 😃

• Janka, som doma, som chorá 😞 .
    Lucka, to aj u nás zvykne byť tak, že z komára je somár a potom vykrikujeme aj 100 rokov zabudnuté veci 😠 . Ale manžel nech je k Tebe teraz dobručký, mu odkazujem! A svokrička nech si vie 😃 .
    Janka, tak Michal bude veľmi starostlivý a ústretový. To už teraz som videla. Musí byť šťastný 🙂 . Kedy Janka prídete? Už sa teším na vestu 😵

• no neviem ked si chorá nechcela by som ochorieť 😉 tak až ti bude lepšie daj vedieť potom dobehneme

• Ok, myslím, že víkend už budem ok 😉 , tak sa ozveme. Kedy ste išli z Poľany? 🙂

• ahojte babulky. Ja nejak v poslednej dobe nestíham...Jajus, aj ja sa pripájam ku gratulácií....normálne Vám v dobrom závidím tehulky..... 🙂
    Ivka, a je to vazne ze si doma? Mas chripku?

• Suzit ahoj. Ty máš necháš tu samú ako nevestu? 😃 Nie nič vážne, len nejaká chrípka je to🙂 Ako pokračujete s prípravami? Výzdobu idete mať akú?
    Neboj sa, čoskoro aj Ty budeš tehulka, veď po svadbe plánujete, hmm?

• suzit dakujem. Ivka zahrali sme si šípky a biliard a išli sme dole o 13 tej a napapať sme sa išli do rytiera dala som si halušky fuj hneť som ich vrátila a dala som si masko no večer už bolo v mestskej kanalizácii 😒 .

• Janka tak ja si myslím, že fakt Ti "mesto" neprospieva 😐 . Veď na Poľane si bola fit, všetko si v pohode znášala. A už sa Vám nechcelo lyžovať, že ste išli skôr?

• Neboj, Ivka,nenechám ta samu. Ja som tu. Len cez víkend nemám prístup k netu a tu v práci sa mi tiež moc nedá. Výzdobu budeme mať marhuľkovú. Vy ste sa ako dohodli s tou pani na výzdobe? Ty to nechás na nu alebo si chces urobit výzdobu sama?

• Ja som si povedala svoju predstavu, všetko som jej polopatisticky vysvetlila, názorne ukázala a ona povedala, že nieje problém. Ona je veľmi šikovná, tiež zháňa inšpirácie na nete, aby išla s dobou, takže ja sa spolieham na ňu. No ale sviečky, lupienky, vlizelín, svietniky na čajové sviečky sme si kúpili sami a ona to potom všetko doladí. A farbu výzdoby budeme mať oranžovú 🙂 . Ináč, dosť ťažko sa tu táto farba zháňa, ale už je to ok, keď máme všetko doma 😵 . Vy ste sa ako dohodli?

• ahojte zienky
    jee janka super gratulujem k tehulkovaniu 🙂 nech prezivas krasne chvile
    Mi nic nove,maly je ako cert,uz ho nezvladam,dnes som ho normalne ,,vyhodila,,z izby a prezliekala som periny a spievala si,len aby som nepocula jeho kvilenie....bez priciny...proste dava mi zabrat,vie byt aj dobry,ale certisko je vazne velky 😉 .......aj ostatne deticky zacina fackovat,aj mne sem tam streli preventivne,nacas to prestalo a zas zacina 😞 ach jaj tazky osud matky.....idem zhanat pracu,uz mi dom sibe 😎

• Sponzor fóra
  • ahoj ivka. tak sa pekne lieč. 😉 veru aj u nas je to tak. ta hadka vyzerala byť uplne nevinnáu a potom sa z toho vyklulo toto. 😠
    janka ty si aj lyžovala? 🤔
    suzit tak kasli na prácu a venuj sa príjemnejším veciam. 😉

• Ahoj Sunny, tak to máš doma pestré, ako vidím 🙂 . No deti sú nevyspytateľné 🙂 . A najhoršie je, keď nevieš ako na neho, však?
    Kde si chceš hľadať prácu? V UK je materská tiež tri roky?

• ahoj sunny, ktovie po kom je maly taky cert?? 🙂 a mimochodom vcera mi siska preposielala tie fotky co si jej poslala, mi normálne ostalo zle, to uz nerob 🙂

• sunny tak to mas fakt tažké zvladnuť takého malého čerta.veru najhoršie je ked nevieš ako na ne. 😬

• Lucka, ďakujem. Snažím sa liečiť, som pod perinkou pri sebe notebook, teplý čajík, ovocie 🙂 . No ako mi je dobre 😵 .
    Lucka, vieš ako. Chlap je veľmi zvláštne stvorenie a veľa vecí chápe ináč ako my - ženy 😃 . Mne niekedy až rozum zastáva, keď sa už po "búrke" rozprávame" a vyjasňujeme si niektoré veci, že ako to poňal môj drahý 😃 . No chápeš! 😬
    Janka, nelyžovala 😉 .
    Suzit, presne tak. Ako píše Lucka, kašli na prácu, tá počká, ale my nie 😃

• Lucka nie ja som vobec nelyžovala len som sa kukala a závidela 😃
    Ivka Miško to bezomna dlho na svahu nevydržala 😃 a asi po 20 min už bol pri mne a išli sme hrať sípky potom došli aj Marošovci a hrali sme s nimi.

• už začínam byť hrozne hladná ale neviem čo si dám ked nanič nemám chuť 😠 hrozné so mnou 😬

• aj ja som už tiež riadne hladna a tiež neviem co si dam. no asi zase skončím pri zapekanke. 😬 😛

• Ja som tiež už hladná a ešte neviem, čo ukuchtím. Už by sa mi aj patrilo niečo, lebo môj si to ešte rozmyslí 😃 . Ako som začala robiť, dokopy som nič neuvarila 😠 . Ale mám v mrazničke lososa, asi ho vyberiem a urobím na nejaký spôsob 🙂 .
    Janka, Michal je ukážkový príklad 😉 . Je Ti čo závidieť 😃

• no je to tazky oriesok,hlavne dnes mam mrchu a som nervozna,boli ma brucho,chrbat a on to asi citi...
    to bola vyhoda ked som bola v tehu,nemat mrchu...xi xi

dorka ....lovely memories
    len tak na zasmiatie,ako sa inac mas?

• No baby pozerám, ako ste sa dnes rozpísali...
    Lucka, mas pravdu, ze sa treba venovat príjemným veciam,ale len z lásky sa žiť nedá v dnešnej dobe. A keď budem na materskej, tak si urcite zariadim internet domov,ved by som sa inak zbláznila.
    Ivka, ta pani je ozaj ochotna, tiež nam poukazovala co ma a my sme sa dohodli, ze jej donesieme sviecky v zlatej farbe a obrúsky v marhuľkovej. Ukazala som jej, ako by sa mi pacilo zakoncovanie stolov, tak vravela, ze si taku latku zozenie a tak to urobí, ako chceme. Celkom nam vysla v ustrety. A tebe je super, ze si doma. Aspon si oddýchnes. A nemusis ráno skoro vstávat. To ja osobne neznásam najviac.

• Suzi, veď práve to vstávanie 😠 .
    Tak idete mať zlato-marhuľkovú výzdobu? Ja som jej tiež vravela ako chcem zakončenie stolov. Budeme to mať tak klasicky, ona to nazvala sukňa 🙂 . Neviem, a ostane z toho vlizelínu, tak možno aj ten nejak tak vložiť, ale ja to nechávam na ňu. Povedala, že v piatok pred svadbou sa môžem prísť pozrieť na výzdobu a ak sa mi nebude niečo páčiť, tak to zmení 🙂 .
    No veru, veru dnes sme sa rozpísali a oprášili trošku túto tému 🙂 .
    Teraz by bolo aj nejaké stretko dohodnúť, čo Vy na to? Ja navrhujem ešte v marci, lebo Lucka už v apríli rodí 🙂 . Vyjadrite sa....

• iwus vy uz tiez riadne planujete a pripravujete na den D?
    a kde mate svadbu?
    ako v praci?

• sunny, tie memories vobec nie su lovely skor ugly ... mam sa celkom fajn..s drahym sme zacali riesit ze co a ako po prichode z uk..takze v ba nezostaneme idem stavat domcek v jeho rodnej dedinke ... no zena sa musi prisposobit, co narobim .. podstatne ze budeme spolu

• to hej,hlavne ze ste spolu 🙂 to je super ze ste sa rozhodli zit tu na SK a hlavne byt spolu....ale co tam budes na dedine robit-myslim pracu???

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Château Šarkan
    Nové Zámky
    Nádherný priestor na svadby,obrady,rodinné oslavy,krsty v krásnej rozprávkovej záhrade.Rezervácie prijímame +421918834991, helenka@weddingperfect.sk

Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov