Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dorka, super si to vyjadrila :-) . Niekto zvykne mať aj čudné chúťky :-D ... No ja dúfam, že už bude len dobre. Lebo je to tu také pesimistické :-( , keď počúvam niektoré prípady :-| . Dnes je už lepšie, ale predsa mi to nepridáva na nálade a pohode. Už nech som doma :-) . Už sa teším na poriadny obed, lebo no tu je to fuj. Ide mi návšteva, budem chvíľu off.
Odpovedať
iwus uz to dako vydrz,urcite ta to hneva ze to prelozili,ale asi mali fakt vazny dovod |-| ale hlvne ze mas laptop,nenudis sa 8-) drahy ta chodi pozerat ?urcite hej,mu musis chybat,nie? ja sa idem pomaly obliekat a pripravit na toho zubara drzte mi palce potom sa ukazem pa pa
Odpovedať
Profilova fotka
...jasne, ze na nemocnici nie je nic pozitivne to ti verim ... neboj zachvilocku si doma a bude vsetko v pohodicke, par dni si oddychnes a potom plna energie mozes ist do prace ... :-) kolko vas je na izbe??? dlho budes na pn-ke??? si viem predstavit tu stravu, sice mne by taka nemocnica len prospela, aspon by som zhodila.. ;-) tak si teda vychutnaj navstevu, to je super ze ta chodia pozerat, aspon ti rychlejsie ubehne cas.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sunny, drz sa..myslim na teba .... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka tak to je hruza že tam musiš takto o den dlhsie ležať. ja nemocnice neznasam tak viem ako sa asi citiš. takže stretko v tvojoj prípade isto padlo. :-( ano kocik nam kupil majov strýko. už ho len dopraviť na SK. :-D tak to tam nejak vydrž. ;-) dora varim porovu polievku a druhe ešte neviem. asi rezance s tvarohom. :-D taka bleskovka aby sme sa stihli ist s manželom aj trochu prejsť. on pride domov na taku hod a pol. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucka, si mi narobila riadne chute, rezance by som si dala aj ja ale s makom...hmmmmmm ... mi to zostalo este kym bola mama tehotna, vsak to som uz spominala ze sa napchavala makom a ja teraz mak veeeeeeeeelmi lubim :-D vsak to by bol hriech nevyuzit toto pocasicko a sediet doma...veruze sup - sup na prechadzku na cerstvy vzduch .. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem babenky za povzbudenie ;-) , ste zlaté. Už mám po jednej návšteve, ale práve mi volala mamina, že prídu aj oni podvečer aj drahý x-) . Tak sa teším už. Na PN neviem ako dlho budem, nechcem byť nejako dlho, lebo ešte som nezačala poriadne ani robiť a už som PN :-D , ale šéf v pohode. Písal mi aj včera, aj dnes aj pred odchodom do nemocnice. Tak aspoň v tomto smere som kľudná :-) . Lucka, mňam pórová. Potom mi musíš dať recept :-p ;-) . Sunny drž sa u zubára :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka, tak teraz sa zase moze tesit, ze pride drahy aj rodicia a uz potom bude zajtra a uz pojdes domov..to ubehne rychlo aj ked viem, ze ten pobyt musi byt pre teba depresivny... aj ja by som mala ist na nejake vysetrenia, ale bojim sa ze ako bude reagovat sef, ze este som ani poriadne nezacala robit a uz vymeskavam, aj ked zdravie by malo byt prvorade a sef by to mal pochopit...
Odpovedať
Profilova fotka
Dorka, tak daj fakt v prvom rade na zdravie. Teraz to viem podľa seba. Vieš, práca počká, ale zdravie máme len jedno. Máš nárok na lekára, 7 dní do roka, tak to využi. Ja robím tiež len od januára a vidíš, už mám za sebou chrípku, teraz toto a šéf ak je somnou spokojný, tak počká, no nie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivka, tak to je jasne, ze zdravie je na prvom mieste..ja teraz cakam kedy ma ocino objedna na vysetrenie lebo nejdem k svojmu lekarovi, takze to chvilu potrva aj chcela by som aby tam isiel aj drahy, ale vsak ked nepojde drahy pojde ocino aj on je super podpora...
Odpovedať
Profilova fotka
A to ideš na aké vyšetrenie? Ja tiež najradšej chodím s niekým kto ma podrží :-) . Práve som sa vrátila z obedu. Mali sme nejakú polievku, resp. vodu a rizoto. Plno ryže, menej hrášku a veľmi málo mäsa :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
ivka do ip, pre istotu ...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a ten obed ti vobec nezavidim aj ked ja na tom nie som ovela lepsie dala som si vyprazany syr, hranolky ale nebolo to bohvieco :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Dorka IP ;-) Ja sa teším keď už prídu naši a donesú mi dobrotky :-p , mňam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka, detto .. este ze aspon mozes normalne papat a nemas ziadnu dietu a ze vasi za tebou chodia...lebo dost je clovek slaby tym ze je v nemocnici a ked sa este ani najest nemoze...aj ked ti asi teraz ani moc nechuti, vsak??
Odpovedať
Profilova fotka
No presne tak :-) , nechutí mi. Ale aspoň zhodím :-D . Keď mi aj naši niečo donesú, tak si to nebudem tak vychutnávať v tomto prostredí ako niekde doma. Ale veď prežijem, veď my ženy sme silné :-) , však? Pomaličky sa odpojím, idem si prečítať nejaké časopisy a čakať návštevu x-) . Prajem Ti ešte pekný dník ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne ze my zeny sme silne, o tom niet pochyb ... tak este raz drzim palce a dufam, ze hned rano ta budu operovat aby si to uz mala za sebou..papa .. pekny dnik .. :-)
Odpovedať
ahojte babule tak som spat ,necitim si hubu,dostala som 3 injekcie a teraz sa snazim najest lebo som dnes nic nejedla a uz mi je na odpadnutie.....tak drvim zem,kasu :-p a aby nebola o nicom dala som si do nej syrokrem :-D no zubar bol ok,vsetko vyvrtal,povedal ze zub je dobry,dal mi preventivnu vlozku a ze ked pojdem v utorok k svojmu ten mi to vymeni za poriadnu :-. inak je to sranda aj neprijemne s necitlivou tvarou,som si nechtiac pichla vidlickou do pery a ziadna bolest :-D ,a pijem len zo slamky,lebo som skusala z flasky a som sa obliala,z necit.polky ust mi voda vytekala...ale je to aj neprijemne dufam ze to do vecera prejde,mam jedno stretnutie o dalsiu robotu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby. Sunny-tie injekcie urcite do vecera povolia, to ti bude pomalicky odtŕpnat a zacnes si citit zuby postupne...Inak tri injekcie, su dost...nestacila jedna?Ci nezabrala? Ivka, ak este dnes budes na nete...to mi je luto, ze ti operaciu prelozili. Ked si predtsavim, ked som bola ja pre rokom na operacke a stalo by sa mi toto, asi by som umrela od strachu cakat este jeden den. No som proste strachoput......Inak, v Lucenci co sa týka korzetov nemaju nic, ja som presla ( snad ) vsetky obchody so spodným prádlom a nikde nemali. No a ked som natrafila na super podprsenku, tak som si ju kupila a mam pokoj, uz nemusím hladat. Takže tam nemusís koli tomuto chodit. Držkaj sa zajtra.
Odpovedať
ahoj suzit ja neviem ci nestacila 1,on mi hned dal 3 =-) a to u nas si pamatam na Hodzovej u skolskej zubarky ta mi nikdy injekciu nedala,ale tu v UK vzdy.....na jednej strane je to dobre ze necitis bolest,ale potom som cely den strpnuta a je to neprijemne,dufam ze to prejde. Inak som bola z maly,ten sedel v kocari a ked mi zacali vrtat tak sa tam tak rozkrical ze co to robia maminke,ale bol inak velmi dobry :-) suzit ty si nejdes robit pripravny album?chcela by som siatky vidiet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny pocula som od viacerých báb, co boli v UK, ze su tam doktori strasne drahí....ci to platí len pre cudzincov,co si vsetko musia platit? Ako to vlastne je? Inak, malý bol zlatý, vidís, bránil si mamu,aby ju ujo zubár velmi netrápil. Nad albumom som zatial velmi neuvazovala, mozno neskor, ked budem mat viac vecí kúpených. V satách ma asi neuvidís, lebo ich nemám odfotené na sebe. A na netovej stranke salonu tiež nie je nová kolekcia. Cakám, ze ich tam tá pani dá. Ale popolnocne možem odfotit. Tie mam od piatku doma, co som kupila v Lucenci. Kedy sa chystás na Slovensko? Ci az niekedy v lete?
Odpovedať
suzit -sorry trochu neskoro,ale akurat mi volalali z banky a do toho prisla svokra ,potom chovat maleho a teraz idem veceru varit. Co sa tyka zdravotnictva sa nestazujem,lebo ked sa maly narodil dostali sme z muzom take karty,a mame skoro vsetko zadarmo,zubara,ocneho....len za okuliare som doplacala par supeik,ale skoro 80% z nich mi preplatili,takze s tym som spokojna. Na slovensko ideme v juni na 2 tyzdne,ale maleho nechame tam a mi z muzom ideme so spanielska na svadobnu cestu 8-) sa strssne tesim. Urcite pridaj dake fotecky rada si ich pozrem,budete mat svadbu aj zo vsetkymi zvykmi?ako rozbijanie taniera,unos nevesty atak....
Odpovedať
Profilova fotka
sunny tak to dame stretko niekde na letnej terase, ked budes tu v júni. Ak to stihnes nejako sklbit so Spanielskom.Tu svadobnu cestu mate super, aj ked nie hned po svadbe, ale o to si viac uzijete jeden druhého. A maleho nechate u nas? Ci ostane so svokrovcami v UK?My co sa týka svadby, budu urcite aj tradicné zvyky, ako rozbíjanie taniera, vykrúcanka v kroji a pod...Zrovna unos neviem ci bude, o tomto zvyku nie som uplne presvedcena...Pôvodne sme chceli hned rano po svadbe ist na svadobnu cestu, ale cim viac sa to blíži, tým viac sa mi zdá, ze to nebude možné a ani dobré. Takže pôjdeme hneď ten ďalší týžden. Do Vysokých Tatier, na tom sme sa zhodli jednoznačne obaja. Aj hotel už máme vybratý. Vy už tiež máte rezervovanú tú dovolenku?
Odpovedať
suzit to stretko by som brala,musime sa potom dohodnut :-) tatry su krasne,urcite si tam pekne uzijete,september este hadam bude pekny tiez,a asi mas pravdu trosku po svadbe si odychnite a naberte silu na honeymoon ;-) mi mame dovolenku uz vyplatenu,spravila som tak v januari ked som bola doma,teda nasi nam ju platia ,co je super ;-) a maly ide samozrejme na SK s nami,ale ostava u nasich teda starkych a mi ideme na dovcu a ked sa vratime mame stale dake 4 dni na SK,pobehat na kupko,vidiet rodinu a urobit stretko :-) Ten unos sa ani mne nepozdava,ani to podla mna neni fer voci hostom ,...ale zas kazdeho osobna vec.Vykrucanka musi byt,to sa mi paci a tanier je tiez dobre a hlavne zabavne. Kolko mate ludi a kde bude svadba?
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny tak potom na stretko v júni zober aj malého, nech ho uvidíme...nezbedníka. My budeme mat cirkevný obrad na zv zámku - v kaplnke a potom hostinu na Vígľaši v reštaurácií pod Zámkom, podobne ako aj Ivuskaa. Ludí bude okolo 70, hoci sme pôvodne plánovali max. 40-50. Ale to vies, musíme rátat aj kapelu, kameramana, starejsieho - a hned mám päť ludí navyse........
Odpovedať
suzit tich ludi sa fakt nazbiera-----a ako pozveme toho budeme musiet aj toho tiez poznam :-D ale 70 je tak akurat si myslim,ani nie velmi vela a vobec nie malo Zvolensky zamok je krasny,tak uz len pocasie nech vynde a mate pekny den :-) Jasne na stretko zoberem aj krpca to uz aj lucka bude mat maleho vonku tak spravime aj teke stretko s detmi ;-) Vy sa aj snazilkovat idete hned po svadbe ci si davate nadcas......
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny - vcera som ti uz neodpovedala, lebo som odisla z práce domov. My sa pravdepodobne budeme o nieco pokusat uz po svadbe, ved sme uz spolu dlho, samoty a jeden druhého sme si uzili doteraz az-az...... Baby dnes je STRETKO.....sa tesím..... :-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahooooooooojte ... je tu niekto???
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj. ja som tu. Od siedmej ráno......ako ides víkendovat?
Odpovedať
Profilova fotka
tak to este neviem..idem domov do zv..v sobotu by som chcela vybehnut do mesta kuknut obchody a vecer by som mala ist ku kamoske len este nie sme 100% dohodnute, no a v nedelu naspat do BA .. co mas na plane ty??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?