Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný dník Vám prajem, je tu niekto? ;-) Petullia, nie ja som nie Janaková:) Nám bude robiť oznamká náš kameraman, už mám aj návrh urobený, ale to máme ešte čas ich dať vyrobiť. Akurát dokončujem srdcia na vchodové dvere a pustím sa asi do stužiek na autá. Mám to tiež ešte čas, ale čo môžeš urobiť dnes, neodkladaj na zajtra :-D Adka, ahoj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pekný slnecný dník Vám prajem. Ivuska,ja som tu dnes do siedmej......To Vás kameraman robieva aj oznamká? Ci to len pre Vás? Ako to tak rátam, uz len päť mesiacov...blíži sa to. Obcas ma chytí panika, ci to vsetko stihneme.... Dorka, ak ta mozem poprosit, posli mi kontakt na tu kadernícku. Stále som sa nerozhodla, ktorej kadernicke mám zverit tu moju hlavu, aby mi na nej vycarovala nieco pekné, co sa mi bude hodit.
Odpovedať
Profilova fotka
No veru Suzit, rýchlo to beží, ani sa nenazdáme a je tu deň "D" :-) . Neboj sa, jasné, že všetko stíhame, podička ;-) . Áno, robieva aj oznamká a nie len pre nás. Vy idete mať koho kameramana?
Odpovedať
Profilova fotka
Dorka ip. Iwusik, ta nic, len som videla vizitku na stole, ta ma to tak napadlo a Gabika akurat volala s nejakou Iwuskou a este som vas tam videla spolu aj na fotke, ta som si to spocitala... No nic... ta matika ma furt morila :-D . A kdeze mame Monicku, ta sa snad stratila :-| ... ale pozdravujem ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Ja so šťastnáááááááááááááááááááááá x-) . Práve som si volala za výsledky z histológie, ktoré mi už mesiac nevedeli poslať a mám ich dobré. Ale čo...najprv sa pýtam, aké mám výsledky a ona: už sú, pošleme Vám ich domov...a ja že ale ja chcem vedieť, aké sú, či dobré :-| . Tak povedala, že sa nemusím báť, že je to ok x-) , jupííííí, oooo happy day :-) Petullia, moju foto má Gabika na stole? Ináč, práve mi písala, že má nejaké dobré veci na dekoráciu, ako starodávny foťák, krásne poháre a že plánuje kúpiť toho viac :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ivuska,my budeme mat zo zv- západu z jedného stúdia, robí aj s fotografkou, ale tu sme nechceli, kedže bude Gabika fotit...ja som stale nezohnala tie svadobné topánky, vsade majú len biele....smotanových pramálo a este také, aby som ich mohla nosiť aj potom...to je utópia....asi pôjdem bosá. Vy budete mat aj únos nevesty?
Odpovedať
Profilova fotka
Viem vravela mi. Nie ty si na fotke myslim na stene abo tak pri Monikinej ;-) . Ale iba taku malicku a si na nej zlata ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Suzit, aj ja mam kremove saty a biele botky, ved ich aj tak nie je skoro vobec vidiet. A zase nie su az take tmave tie moje saty, neviem... ja som kupila cestou na malu stanicu, blizko Ellen boty. A Iwus som rada, ze si ok :-) . A unos budem mat. Tesi sa nan aj moj drahy aj ja. A aj kamosi... som zvedava kto ma uchmatne skor, bo sa na mna chystaju viaceri... teda aspon sa vyhrazali :-D . Mne sa ten zvyk paci.
Odpovedať
Profilova fotka
Suzit, podľa mňa by si tiež mohla mať biele topky. Kto Ti ich bude vidieť pod šatami? A také jemno krémové fakt neviem, či nájdeš, aj keď Ti to prajem ;-) . Petullia, Ty ideš mať odkiaľ šatičky? Únos my nebudeme mať, mne sa to nejak nepáči. Petullia, ďakujem za pochvalu na foto x-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Petulia, aj mne sa paci, pokial ma nezavlecu niekde daleko a nebude to dlho trvat...aby ma moj uz manzel aj nasiel. A co vykrúcanka,alebo redový, ako to niektoré tu volajú? Baby budete mat kroj, alebo popolnocne saty? ja som videla vykrúcanku tancovat aj v svadobných satách. Ja osobne budem mat kroj. Vysívala ho este moja starká a vsetky nevesty v rodine ho mali na sebe, tak neporusim tradíciu....
Odpovedať
Profilova fotka
Suzti, my to voláme vykrúcanka. Budem taktiež tancovať v kroji, u nás je to tiež tradícia x-) . Teším sa na to, dokonca som už mala aj sen, kde bola v kroji :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam saty z Ellen, aj popolnocne aj svadobne a na vykrucanke budem v kroji. Moj darhy to nebude mat velmi tazke s hladanim. Minule sa smial, ze presne vie do ktorych 3 podnikov by ma mohli odtrepat. Ta dufam, ze ma neklofnu bratranci, bo to netusim v ktorych koncinach sa pohybuju :-D . Iwka ty mas z Lucenca vsak? Ci si to zmenila? Suzit a ty mas tiez z Ellen, vsak?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Myslela som saty :-D ... idem si dat kawu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
petulia,ano ja mam z Ellen a su dost smotanove...popolnocne som si kupila bordove v Lucenci a na vykrúcanke budem mat detviansky kroj...len topánky nemám ziadne. A zeních tiež este nemá nič na seba. Vy ste ako na tom s oblecením pre zenícha?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mám z LC, nie, zatiaľ som nemenila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata, ale ste sa tu rozpisali.... :-D clovek nachvilu vypadne a aka debata sa tu spusti... ivka, to ma nesmierne tesi ze si ok.... suzit, IP petka, dakujeeeeeeem .. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dorka, ale konečne to tu vyzerá ako na svadobnej stránke, keď tehuľky ušli ma MK :-D , no nie? Juuj Dorka, ja som tiež taká šťastná, že som ok. Ale od vidíš, ja hlúpa, už dva týždne som to odkladala, lebo som sa bála, čo mi povedia. Mala si veľa práce? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veruze konecne... :-D som zvedava ked sa vsetky vydate... co bude potom, zostanem tu sama ... :-D ked moja svadba je este mooooooooooc daleko ... :-( verim ti ze si stastna, vsak zdravie je najdolezitejsie... ja som tiez taka, ze ked sa niecoho bojim tak to len oddalujem a popri tom viem ze raz sa to dozvediet musim... dolezite je ze si ok .. tesiiiiiiim sa s tebou :-) no ano mam dost prace, lebo buducu sobotu mame dost velku konferenciu a je okolo toho vela vybavovaciek, hruza... no snad to zvladneme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dory za malicko ;-) . Suzit, hej vravela si mi, ktore su to. Veeeelmi pekne x-) . Popolnocne saty mate dlhe? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Neboj Dorka. Za chvilku sa k tebe pripoji aj Zuzanusa nasa ;-) . Uz len cakam kedy 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
coze nasa NUŽ A ... (to jej zostala prezyvka po jednej chate..vsetci tu v BA ju tak volaju..zuzana nuz a :-D ) no tak to som zvedava aj ja... vsak uz su zasnubení pomaly rok :-D ved som bola cez vikend aj s jej bratikom
Odpovedať
Profilova fotka
Petullia, ja mám dlhé korzetové :-) . Ja sa serkám s tými srdiečkami, nechce mi to držať tak ako si to predstavovala :-o :-D . Dori, ja tiež teraz už viem, že zdravie je na prvom mieste. Človek musí niečo zažiť, podstúpiť, kým si to uvedomí :-| , je to škoda. No čo už takí sme.
Odpovedať
Profilova fotka
S Miskooom? Ako sa ma? Hej hej NUZ A! Oni maju stale casuuuu :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
Dorka, do roka sa určite nájdu nové nevesty, ktoré budú radosti a strasti prežívať s tebou.... Petulia, ja mam saty dlhé aj popolnocne, ale uz také jednoduchšie, keďže tie svadobné sú dosť zložité, flitrové, vyšívané... Ivka, je to super, že máš dobré výsledky. Zdravie je to najdôležitejšie, čo človek má a v dnešnej dobe to, bohužiaľ, nie je samozrejmé, že je človek zdravý...
Odpovedať
Profilova fotka
petka, ano s miskoooom.. ma sa dobre..kedy sa ten mal zle :-D prisiel pozriet do nottinghamu, lebo teraz je v manchastri ci v liverpoole??? teraz si nie som ista..no to je jedno ...tak bol cez vikend u nas...hmmm teda u draheho... :-D suzit, ked ja som si uz zvykla na vas...ste mi srdcu blizke...vsak ma neopustite??? ;-) ivka, to tak byva ze clovek si uvedomi co ma az ked to straca ..... takí sme, bohuzial... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Neboj, neopustíme, len poniektoré do roka zájdeme aj do m koníkov...( aspon ja dúfam..)
Odpovedať
Profilova fotka
No moje srdiečka uzreli svetlo sveta :-D . Mám ich odfotené v mobile, na stretku Vám ukážem ;-) . Babenky a ozaj...čo tak dať stretko? Prišli by ste? Dori, kedy budeš vo ZV? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
suzit,no ved vsak ja pozeram aj MK...to tam sludujem, ale moc sa nezapajam, pre istotu, aby si nahodou niekto nieco nemyslel....
Odpovedať
Profilova fotka
Dora :-D ... musis si dat krycie meno ;-) . Ja som si tiez zmenila 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som si už zvykla, že sem chodia niektoré osoby a potom sa to dostáva do uší aj mojej polovičke. Teraz to už ustálo, ale začiatky, no to bolo strašné. A predstavte si, že reči robili chalani ]-( . Ja tiež občas skočím na MK, ale rýchlo odtiaľ idem preč, lebo potom túžim po miminku :-D .
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?