Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
no ak by sa ti dalo aj o hodinu skor tak by to bolo super. lebo o takej pol 7 uz kupeme maleho. to by zvladol aj majo aj nachovat ale uspavat musim vylucne ja. teda potrebna je len moja ruka. :-D zvysok telaby aj mohol byt na kave. :-D a v utorok a stvrtok chodime na to plavanie tak to sa väcsinou zdrzime vo zvolene
Odpovedať
Profilova fotka
dori urcite budu tie fotky uzasneee. x-) aj ja som sa povodne chcela fotit oblecena ale gabika ma spracovala. :-N :-D stretko dame ked uz budes vo zvolene.
Odpovedať
dora uz sa tesim na tie fotky,a co uz ste sa zhodli na mene malinkej? a neboj vsetko dobre dopadne,mas pravdu ,ze kazda buduca maminka si robi starosti ci bude baby v poriadku,ale to neprejde ani po porode,starosti ci bude maly zdravy a nic sa mu nestane mam kazdy den,vela sa onho bojim,hlavne aby pod auto nepodbehol,aby neochorel,aby nespadol na hlavu,a pod......cize od tehotenstva sa zacinaju ine starosti,ale aj radosti :-) tu boli tie ohnostroje pred par dnami,maly sa toho strasne bal,sa skryval v obyvacke chudacik...som zvedava ako prezijeme silvestra ...inak ja budem asi sama ,lebo muz pojde hrat,iba ak by prisla svokra a ja by som sla s nim,ale zas on bude hrat a ja sa budem nudit.A co vy planujete?
Odpovedať
lucka akurat som si pozerala fotecky,maly je uz fakt chlapiskoa aky je vlasac,no je zlatunky :-) inak ako sa ma srdiecko? pozdrav ju odomna,sintia vravela ze ked pridem tak sa mozme stretnut aj z Janou K. tak nech sa aj srdiecko prida ok? povedz jej dora som sa pytala sintii na tvoju adresu,vravela ze zisti,ale ak mas cas napis mi ju do ip,taku kde budes na vinoce ok?....
Odpovedať
Profilova fotka
sunny matka sa ma celkom dobre. robi v takom novom motoreste na kovacke. pomaly by mala zacat planovat aj svadbu. o tom stretku jej odkazem.
Odpovedať
Profilova fotka
lucka, no len teba na tych fotkach zakryva lukasko .. :-D aj sintia sa fotila tak ako ty ... ;-) vo Zvolene uz budem kazdu chvilu, este 3 tyzdne a idem na matersku.. boze, to snad nie je ani pravdu .. ako rydhlo to ubehlo .. sunny, no na mene sme sa nezhodli, ale aj ked to je u mna nezvycajne ale ustupim ja a dovolila som manzelovi vybrat meno, teda bude ako chcel on a malinka bude dominika .. ale ja ju aj tak budem volat dorka, ten isty pripad ako ja .. som sice Mirka ale volaju ma Dora, takze historia sa bude opakovat :-D Presne ako hovoris teraz uz nastali ine starosti a obavy .. a samozrejme ze aj radosti.. vzdy mi to mama hovorila pockaj ked budes mat svoje deti a nikdy som tomu nechcela verit, teraz uz chapem ako to myslela .. :-) kde budem na silvestra??ach jaj sunny, to by som aj ja rada vedela, mozno ze aj v porodnici .. tohtorocne vianoce ani silvestra si neviem naplanovat...a ak mam pravdu povedat celkom ma to bavi nevediet co asi bude ..
Odpovedať
Profilova fotka
Tak toto budem čítať doma :-D , je toho dosť x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no mas pravdu mna zakrýval lukasko aleč aj tak na niektorých foto je vidno co nemalo byt vidno. ešte ze gabika je sikulka a vyretusovat sa da vsetko. :-D a fotit sa bol aj duri?
Odpovedať
Profilova fotka
ivka, no bo dlhsej dobe, je tu trochen aj debata .. :-D no vsak aj ja sa spolieham na to ze to gabika vyretusuje, lebo aj na mojich fotkach okrem toho ze je vidno co by vobec nemalo byt vidno, tak je vidno aj to co dufam po porodne zmizne ... :-D si fandim, co??? :-D ano, bol aj duri, ma s malickym krasne zabery.. fakt tam vyzera velmi dobre, nieze by siska vyzerala zle, ale u zien je to samozrejmejsie ze vyzeraju dobre .. a duri sa tiez nechcel velmi vyzliekat, ale nakoniec sa nechal ukecat .. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D veru aj moj majo ma s malým podla mna krajsie zabery ako ja. :-D ono uz len to spojenie dietatka a muza na fotka je super. x-) no tak aj v mojom pripada sa gabila musela ophrat s pozakrývanim toho co ostalo po porode. :-D niektoré nevyretusovane foto vyzerali teda desne, koli mojmu sadlu. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, prestaň! ]-( Veď na tých kočkách si hotová krásna mamina ;-) . Teda obidvaja, vlastne všetci traja :-D Dori, to sa mi páči x-) že sa to rozvírilo :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no na tých vyretusovaných to ujde :-D :-D :-D . ale chces vidiet tie povodne? :-N :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no keby som tak vedela co je "MK" aj ja by som si chcela pozriet foto, ak nie som drza
Odpovedať
Profilova fotka
kodada MK je modrý konik. :-D tam mam albumy mojho lukaska. a nik mam ako tu lucka 23
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.modrykonik.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.modrykonik.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.modrykonik.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
maly je krasny aj foto od Gabiky je super, napr. tam kde ma vycesany taky chochol je zlatucky
Odpovedať
Profilova fotka
no lucka, presne ako pises .. som zvedava ci ja ukecam mojho manzela aby sa tak dal fotit s nasou malou, dufam ze ano. .. :-) kodada, veru MK je modrykonik a tam maju albumy snazilky, maminky atd .. je to nieco podobmne ako mojasvadba, len je to cele o detickach .. a potrebach pre deticky atd .. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kodada lukasko dakuje za kompliment. x-) dora neboj urcite ho ukecias. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucka, to dufam, lebo z tychto fotiek co som sa fotila teraz ja nebol moc nadseny ... :-( no ale myslim ze koli svojej dcerke to spravi :-D ona ho urcite ukecia :-D a inac ake mate plany na vikend?? my zostavame v BA lebo manzel je cely vikend na vysvave hodin a klenôt v Inchebe, takze ma pracovny vikend a ja idem neviem co robit.. zavreta v garzonke sa mi moc nechce byt .. a este k tomu toto otrasne pocasie ... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Na tu stranku zatial nepotrebujem chodit, ale dufam ze do roka sa to zmeni. Po svadbe zacneme na tom pracovat aby nas bolo o jedneho viac.
Odpovedať
Profilova fotka
dorka my ziadne plany nemame. tiež ma toto pocasie dost serie. ]-( ani von sa neda ist kodada tak drzime palce by vam to vyslo ako to mas naplanovane ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dori, my budeme určite v byte, teda dúfam, že drahý nepôjde na zápas :-| ... Lucka, aj mňa to poriadne štve, v robote som skoro zaspala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. tak aký bol víkend? pekne nam nasnezilo uz len :-D dori kedy budu fotky? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Lucka ;-) Víkendík bol v pohode, celkom fajn, taký oddychový :-) . Nooo, veru riadne naváľalo snehu :-D . Taký Martin dávno nebol :-N Dori, no, kedy fotky? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj babenky. Pekny vikend, nie? ;-) Rano som slapala pesi do roboty a premocilo mi cizmy. Aspon ze dnes je vyplata, musim si ist kupit zimne topanky, neplanovane.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) zaaavidim vam snieziiik :-( aj ja chceeem, ale ideme domov na vikend, tak ho opatrujte, aby vydržal x-) Lucka, Lucka2 uz ma foto od Gabiky?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mirka. anolucka ma uz davno foto od gabiky. takze vikendovat budute v stozku? ja by som uz aj rada vydela to vase dvd ale nejak nam to stale nevychadza. :-N kodada veru aj ja potrebujem surne nove cizmi lebo kocikovat v ciznach na podpetku by asi nebolo nic moc :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mozno skocim do toho noveho nakupneho centra co otvorili na strazach, uvidim aku maju ponuku
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?