Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

22. júl 2014123400
  • jej to je super spravicka. tak dorka velmi na teba myslime, pekne dýchaj a urcite to krásne zvladnes. a snad sa uz dnes budes moct tesit z malej dorky. 😵 😵 😵 drziiiiiiiiime palce 🙂

• Tak ze konecne sa Dominike zachcelo z teplucka von, to je super. Mirka nech je porod lahky a bez komplikacii. 🙂

• Jéééj, Dori, držíme Ti silno všetky palce 😵 . Prajem Ti veľa veľa štastia a energie 😉 a nech je to už dnes...

Sunny, snáď mamina len srandovala, že to nebude dnes, nech sa dlho netrápi 😐

• Sponzor fóra
  • iwus nie nemyslela som ze uz rodi a ze to bude do zajtra,myslela som ze je na prime ale neviem ci uz ma porodne bolesti a rodi ,alebo ide na vyvolavacku..to este neviem ,ale uz je tam a coskoro bude tu aj malicka 🙂

• Sunny jáááj 😵
    Tvoja maminka tam čo robí? Potom musíš vybaviť aj mne starostlivosť, hmm? 😉

• ivka veru niet nad dobre kontakty. 😃 😃 😃 sunny tak nas potom pekne informuj ako sa dorke dari. 😉

• ok babule,ale teraz idem do prace a pridem az o 21.00 😦 nastastie vikend volno 😵
    iwus mamina robola predtym na porodnici,ale po chorobe ju dali na gyncu aby to nemala toho vela,ale stale zbehne na porodnicu ,tak jej potom dam o tebe vediet ..kedy to chystas? 😉

• Lucka 😃
    Sunny, ale teraz je to všetko spolu, na jednom poschodí, však? ...aaa chceš to vedieť presne? 😃

• ivka ja to chcem vediet presne. 😃

• Lucka, ešte vydrž, trpezlivosť ruže prináša 😃

• do kelu 😠 😠 😠 😃

• Babyyyyy, sms od našej Dorky:

Ahojte, tak som konečne tu. Volám sa Dominika Poláková, narodila som sa 18. 1. 2008 o 13.45 hod., moje miery 3750 g a 54 cm... 🙂

Dorke z celého srdca gratulujeme a Dominika nech robí rodičom len a len radosť 😵 😵 😵

• Ivy, to su vynikajuce spravy a Mirka je v poriadku??? Takze tu pribudla dalsia mamina, pekne sa rozrastate. Vydrzte, mozno co chvila rozsirim aspon maminky-cakatelky 😎 Ivi, ideme na to?!

• ahojte.

vitam dalsiu maminku, srdecne jej blahozelam k babike a zelam im obom vela zdravicka, stasticka, aby sa im spolu, teda aj s tatinom skvele darilo a rastli do krasy 🙂

• ahojte dorka gratulujeme s Tobinkom z celeho srdiečka a prajeme Dominike hlavne veľa zdravia, štastia, lásky ... 😵
    tak ta vítame v klube maminiek 😵 😵

Ivka čo to čítam nebodaj sa už pridávaš do klubu tehuliek 🙂

• Sponzor fóra
  • ahojte 🙂 aj ja sa pridávam k srdečnému blahoželaniu Mirke k narodeniu malej princezničky Dominiky 😵
    nech ste obe zdravučké a nech robí Dominika rodičom radosť 😉 😵

• dorka z celeho srdca gratulujeme a prajeme rýchle zotavenie a vela mliecka. a malej princeznicke nadherný zivot plný lasky. 😵

ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka 😬 😃

• Jééé, ďalšie bábo medzi "Zvolenčankami" - Dorke gratulujem a želám obom veľa veľa zdravíčka! Fúúú a že 54cm!! Ty brďo, to bude nejaká budúca Sklenaříková 😃

Čo to čítam - Iwuš v klube tehuliek??? Je to pravda?

• fu veru riadne miery. snad mala dorku velmi nenatrapila. 😬 ale uz to ma za sebou a podla svojich skusenosti teraz isto preziva najkrajsie chvile v zivote.

ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka ivka 😃 😃 😃

• Mina Gratulujeme k Dominike,dufam ze ste v poriadku,prajem vela zdravia a rychle zotavenie z porodu.Uz sa na Vas tesime 😵
    iwusss nechces sa vyjadrit???

• juj tak mala dominika je krásna princeznicka 😵 😵 😵 taka mala bambulka 😵

• ahoj mirka. chcem sa ta spýtať nemam u teba ešte nejake knihy? idem sa dat na studium jazyka a tak si ich kompletizujem 😬 😃

• jasne Lucka - tu jednu angličtinu Business English - čo sme mali pri Timkovej 🙂
    vtedy si mi povedala, že ju momentálne nepotrebuješ - čakala si Lukáška 🙂
    takže ale mám ju v BA - a prídeme domov zase 8.2. - takže Ti ju určite prinesiem - stačí tak Lucka? 😬 😬 🙂
    ja chodím tiež teraz na english v BA do akadémie - 5.2. mi začína letný semester 😉

• jee mala Domca je krasna,vidno,ze si to u maminy predlzila,lebo je riadne babetko.....nech je len zdravucka aj s maminou.
    Ja sa dnes citim strasne pod psa,depresia,a unava.Aj na chudaka maleho som nabrusena,a to nehovorim o muzovi.Sice neni vonku pekne,ale som zahlasila,ze ideme do lesa,niekde do prirody,potrebujem cerstvy vzduch a vyventilovat.
    Aj Vam prajem pekny nedelny den.

• mirka jasne staci. no musim sa aj ja dat trochu na studium lebo takto uplne vsetko zabudnem. najprv si ioptrasim vedomosti doma a potom sa aj ja prihlasim na nejaký kurz. + si chcem robit kurz ucta. 😬 si fandim ze popri malom. 😃

• ahojte babenky Dominika je prekrásna tiež riadny valibuk tie líčka pripomína mi môjho drobca ten mal tiež take líčka

• aj ja som pridala pár fotiek drobca do albumu kde je svadobná fotka 😉

• jajus malinky je taky na zahryznutie chrustik,velmi zlaty....by som povedala,ze je dost po ockovi .....ale deticky sa v tomto obdobi velmi menia,raz na oca a raz na maminu ....
    aj ja by som pridala fotky ,ale nemozem najst kabel od fotaka,asi mi ho maly niekam zapotrosil potvora jedna 😠

• veru tobinko je zlatucky. a presne ako pise sunny celý tatino. ale neboj janka aj lukas bol celý otec a teraz sa vraj uz troska aj na mna podoba. 😃 a koniec koncov je to uplne jedno nakoho je hlavne nech je zdravucky. 😵 inak my sme uz fit cize bud týzden by sme sa mohli konecne stretnut. okrem utorka a stvrtku to ideme konecne plavat.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov