Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ohladom stretka mi vyhovuju vsetky terminy, mi bezdetne mame volno kedy chceme. Janko bude musiet pustit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne je jedno kedy bude stretko ja sa prispôsobím len nie večer po tej siedmej lebo o pol 8 kupeme maleho. Lucka my už hajame boli sme aj dole v krnom pri stožku bože tam som ale dlho nebola. Ivka tak ako hovorí lucka :-D bože to bol krásny čas ked bol v brušku iked je nádherné mať drobca pri sebe vystískať si ho pomojkať nieje nič krajšie ale Ivka aj to bude ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
janka tak nam to nevyslo lebo malý ako naschval spal do pol 3. a kým sme sa najedli tak sa nam uz neoplatilo bezat za vami. snad niekedy nabuduce. do kedy si este v krnom? co sa týka stretka tak baby chceli teraz zvolen ak sa nemýlim. mne je v podstate jedno kde len ci to vyhovuje kazdej.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, to tak býva, keď niekam chceš ísť, just bude dlho spinkať :-) . Tak chci aj dnes niekam ísť a tiež budeš mať dlhšie kľud :-D . Janka ako s domčokom? Čo sa týka stretka, mne je to zatiaľ jedno tiež ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a co vam viac vyhovuje - piatok alebo sobota? mne je jedno, kde by bolo - kludne aj vo ZV - ked bola taka dohoda, ze predchadzajuce ste mali v DT. ;-) skuste povedat ktory den a nejaky termin vyberieme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som skor asi za ten piatok. ale ak bude vacsina za sobotu prisposobim sa. no ivka dnes chcem ist do zvolena tak dufaz ze malý vstane aspon o pol 2. asi ho dam skor spat. :-N :-D inak ako sa citis? uz mas väcsinu pokupenu?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiez radsej za piatok
Odpovedať
Profilova fotka
Tak teda navrhujem termín 4.JULA 2008 (PIATOK) vo ZVOLENE (navrhnite KDE) - cas: 17,00 hod. Dufam teda, ze je to dostatočne skoro naplánované a príde vás čo najviac ;-) a dúfam, že maminy prídu s detičkami x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiež za piatok a Zvolen môže byť pôjdeme ku babke a potom pôjdeme na stetko aj hodina vyhovuje lebo spinkáme o 4 do tej 5 takže sa len oblečieme niečo spapame a pôjdeme x-) no možno budeme trošku meškať ale to nám prepáčite :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucka nevadí aspoň si lukáško pospinkal x-) my ideme už dnes domov. Ale v sobotu sme v krnom ako na koni :-D tobinko nesmie chýbať na stavbe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
výborne, kľudne by som to dala aj na 17,30 tým pádom Jajus. aby mali vsetci cas sa dostavit aj s deturencami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj nam vyhovuje termin cas aj miesto. :-) janka a ako pokracujete s domcekom? kedy by ste sa mali stahovat? inak deodet co nam mal prist zameriavat ten pozemok nam kazal sa poradit s vami lebo ze aj vam to robil a mali ste ten isty problem ako my. :-D u nas v stozku je v sobotu akcia gulasmajster. min rok to vyhralo nase druzstvo. varil svokor s kamaratom. a vyhrali prácku. tak som zvedava tento rok ako to dopadne ale je prihlasených 38 druzstiev. :-D boze min rok mal lukasko na tejto akcii 1 mesiac a cele to tam prespal. a tento rok to uz nebudem mat take jednoduche a asi si to ani velmi neuzijem kedze budem lietat za nim. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no aj my sa pojdeme pozriet na gulasmajstra - este som tam nebola - toto je tusim treti rocnik :-) pred dvomi rokmi som mala skusky, tak som sa ucila a min. rok sme akurat neboli v Stozku :-) ale teraz si to uz nenechame ujst :-D som zvedava dobre, dievcata -takze plati ten 4.jul a hodina sa este upresni 17,00-17,30 hod. ;-) napisem aj Gabike :-)
Odpovedať
Profilova fotka
moze byt, termin mi vyhovuje, len treba vybrat miesto vhodne aj pre maminy z detmi
Odpovedať
Profilova fotka
no to musia práve maminky navrhnúť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, tak držím palce, nech svokor vyhrá aj tento rok nejaký hodnotný darček a potom Vám ho daruje :-D . Mne to zatiaľ vyhovuje tiež :-) , no uvidím, ako sa budem cítiť v júli :-) . Lucka, cítim sa fajn, všetko je v poriadku, akurát sa mi zdá, že mi začala opúchať pravá noha v členku :-| . Kupujem také veci ako fľašky, teplomery, plienky, podložky na prebaľovanie, výbavičku do postielky...máme postielku, vaničku, deku...veci na oblečenie zatiaľ nie, lebo aj teraz mi Janka dosť vecí dala a v nedeľu ideme k sesternici, ona má trojmesačné bábo a tiež mám už tam niečo pripravené :-) . Tak uvidím podľa toho, čo mi bude treba ešte dokúpiť :-) A neviete, či Petullia urobila tie štátnice? Neozvala sa...
Odpovedať
Profilova fotka
Gabika potvrdila účasť na stretku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak nám to tiež vyhovuje, len to potom pred daným termínom pripomeňte pretoaže mám teraz plnu hlavu :-D Lucka s tým plynom máte starosti :-| juj nás to trvalo trištvrte roka kým sme to všetko obehali ]-( ale my sme mali aj produktovot,ak budete niečo potrebovať kludne sa ozvkte. No s domčekom momentálne čakáme švagra kedy dojde z nemecka aby mohol klásť obklady. Ešte Ivkyn ocino má dojsť a urobiť detské izby (murovať priečky)v podkrový . Michal vôbec nestíha a chlapom to ide omnoho rýchlejšie no čo majster je majster. :-D
Odpovedať
ahojte. aj ja suhlasim so stretkom :-) sice je to este moc daleko, ale uz sa tesime :-) pre deti toho v ZV nejako vela nie je, mozno Marco.
Odpovedať
Profilova fotka
ivka tak teraz vstupujes do poslednej fazy tak to bude aj tak vyzerat. a k tomu tieto tepla no nezavidim ti. uz aby si bola doma s vylozenými nohami, ze? :-D janka isto budeme potrebovat nieco poradit takze sa ozveme. dakujeeeeem. ja len dufam ze nam to nebude tolko trvat. uz len tej blbý geodet nas zdrzal namiesto 3 dni skoro 3 týzdne. ak to takto pojde dalej tak so stavbou to uz tento rok nestihneme. ]-( ]-( ]-( ja tiez o nicom poriadnom pre deti vo zvolene neviem. chcelo by to podnik s nejakým detským kutikom aby sa tam malý aspon trocha prehral. inak s vami moc nepokecam ale budem jeho nahanat. :-D v najhorsom si ho pride starký vyzdvyhnut. :-D
Odpovedať
Ahojte, stretko je ešte ďaleko, ale predbežne by som mohla prísť. Lucka, idete stavať? A kde? Ja chodím do roboty, nebýva mi zle, nie som unavená, ale bolieva ma spodok brucha :-( . Je to normálne? A na sono idem až o 2 týždne.
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, je to normálne. Teraz sa Ti rozťahuje maternica, aby malo kde bábätko rásť ;-) . Neboj sa, ja som si tiež tým prešla a každá bolesť, pich ma znepokojovali. V koľkom tt si presne? :-) Lucka, už na ten okamih čakám. Kedy nebudem musieť vstávať do práce, ale pekne si pospím, vyložím nohy a budem chystať vecičky x-) . Dnes ma nenormálne bolia kríže :-S , začínam sa cítiť nemotorná :-D
Odpovedať
Iwka, podbruško ma bolelo tak 5-6tt, potom to prestalo. A teraz zase. Som 8+5tt
Odpovedať
Profilova fotka
No maličké rastie ;-) ...tak nech Ťa to neznepokojuje :-) . A prečo ideš na sono už o dva týždne? Ja som bola najbližšie po prvom v 13tt na screening, potom už len v 20tt a pôjdem teraz o dva týždne, to už bude v 30tt :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivi tebe sa to uz konecne krati, kedy ides na matersku?
Odpovedať
Iwka, bola som v5tt, potom v 6 tt na sono, no a ďalšie o 4 týždne. Taká velká pauza sa mi to zdá.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka ako pise ivka to pichanie je uplne v poriadku. aj marekova Lucia to mava teraz take silne pichanie a to je uz v 20 tt. dokonca s tým bezala k dr ale vsetko je v poriadku. vysvetlil jej ze je to normalne lebo najprv to je z toho ze rastie maternica a potom uz babo tlaci na rozne nervove zakoncenia. dal jej nejake tabletky na to. lebo ona mala take bolesti niekedy ze sa ani pohnut jej nedalo. :-( ale uz je ok. ideme stavat tu v stozku. ;-) zuzi nevies kedy je to fotenie na plavani? lebo uz nechodime plavat tak nemam prehlad. ivka dufam ze ti tie bolesti rýchlo prejdu. viem co je to za bolest. prestne aj mna tak strasne vytrapili krize. niekedy ma musel mu zdvyhnut z postele lebo pre tu bolest som nemohla sama. a sediet niekedy v praci bolo utrpenie.
Odpovedať
Profilova fotka
lucka a co to idete stavat a kde v stozku? =-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, ja viem, že by si chodila na sono aj každý deň, aby si videla bábo, ale to sa nedá :-D . Ja som bola zatiaľ len tri krát :-S . Dadi, na MD by som mala ísť 17. júla, ale mám ešte 17 dní dovolenky, tak končím 23. júna x-) . Už len tri týždne x-) Lucka, mám pocit, že aj mňa bude pomaly dvíhať z postele. Lebo je to hrozná bolesť :-S . Dnes prídem domov a nerobím nič. To mám preto, že som bola včera aktívna...varila som, prala, žehlila, riady umývala... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja sa pototo z toho mojho certika. kuknite foto co som pridala co dnes vystraja. ja si kludne varim v domneni ze sa malý hrajka v detskej a zrazu pocujem ako nervaci. bezim k nemu a on vrubaný v choditku. a nemohlo vyliezt :-D uplne sam sa tam vystveral. a potom aby sa mi nemalilo tak zdolal aj skrinku v obyvacke. práve stahujem video potom vam dam sem link :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?