SÚŤAŽ: Hľadáme najkrajšiu svadobnú fotku roka 2017 na mojasvadba.sk!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Vyhlasujeme súťaž o najkrajšiu svadobnú fotku roka 2017 na Mojej svadbe! Prihláste svoju svadobnú fotku do súťaže a vyhrajte jednu z troch cien :) Ako sa zapojiť? Pridajte priamo do tejto diskusie svoju NAJ svadobnú fotografiu a ste v hre! Svoju naj svadobnú fotku môžu prihlásiť iba nevesty, ktoré sa vydávali v roku 2017. Fotografie môžete prihlasovať počas celého trvania súťaže, teda odteraz, do 12.2.2018, do 12:00. Víťaznou sa stane tá fotografia, ktorá bude mať priamo v tejto diskusii najviac označení "Páči sa mi to" v čase ukončenia súťaže. Hlasovanie (lajkovanie fotiek) je možné počas celého trvania súťaže, teda od dnes, do 12.2.2018, do 12:00. Nevesty, ktorých fotky získajú najväčší počet like-ov, vyhrajú tieto ceny: 1. cena: Stolový Smoothie mixér ETA Blendic 2. cena: Nerezová varná kanvica ETA Adriana 3. cena: ročné predplatné časopisu Môj dom Po ukončení hlasovania zverejníme výsledky súťaže priamo v tejto diskusii. Pravidlá: - zapojiť sa môžu nevesty, ktoré mali svadbu v roku 2017 pridaním svojej svadobnej fotografie - každý môže do súťaže vložiť iba jednu fotografiu - súťaž prebieha od 29.1.2018 do 12.2.2018 do 12:00 - prihlasovanie fotografií a hlasovanie za víťaznú fotografiu bude prebiehať priamo v tejto diskusii počas celého trvania súťaže - víťazná bude tá súťažná fotografia, ktorá bude mať v diskusii "SÚŤAŽ: Hľadáme najkrajšiu svadobnú fotku roka 2017 na mojasvadba.sk!" najviac označení "Páči sa mi to" v čase ukončenia súťaže - hlasovať môže každý registrovaný používateľ stránky Moja svadba - výhercov budeme kontaktovať prostredníctvom internej pošty priamo na stránke, zároveň ich po skončení hlasovania zverejníme v tejto diskusii - súťažiaci zapojením do súťaže súhlasí so zverejnením fotografie na FB stránke Mojej svadby: www.facebook.com/mojasvadba.sk - kompletné podmienky súťaže nájdete na: http://www.mojasvadba.sk/podmienky-su... Tešíme sa na dávku nádherných svadobných fotiek a okamihov :) Jana a 4nets team
Profilova fotka
6.máj 2017, Karol je tanečník, póza nie je náhoda ;-)
Náš najkrajší deň, 17.6.2017
S ním aj na kraj sveta ❤
Profilova fotka
17.jún 2017, najkrajšie momenty sú tie bez slov ❤️
Naša 7.10.2017 <3
Profilova fotka
💖 23.9.2017 💖
Profilova fotka
*20.5.2017* Oblubenych foto mame vela, ale tato vystihuje dve podstatne veci, a to neznost mojho manzela a zabiak predstavuje symboliku toho, ze som si nasla svojho vysneneho princa. :)
Naše najkrajšie spomienky zo dňa 8.7.2017 kaštieľ Pechy Hermanovce
15.7.2017 A+M
Naša úžasná svadbička - 12.8.2017 Foto: MK videoštúdio v Bardejovských kúpeľoch :-)
Svadba bola 16.9.2017 :-) Nezabudnuteľný deň 💖
Profilova fotka
Naša svadobná bláznivá foto ako my :) Svadba 07.október 2017
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Svadba bola 19.8.2017 :* Foto: LKSTUDIO
13.5.2017 :-)
Profilova fotka
Princa na bielom koni som vymenila za princa v bielej sanitke.... môj najkrajší záchranár ;-) Svadba bola 21.10.2017.
Profilova fotka
23.9.2017

V ten deň, 20.5.2017, si môj muž nevzal za manželku iba mňa ale aj jeho "stovečku" :)
Neviem, či je to najkrajšia fotka, ale určite to bol najkrajší deň *16.9.2017*
Profilova fotka
Pre nás je najkrajšia táto :) odhliadnuc od konfiet na hlave :D ale víťazí sila okamihu, keď ma môj úžasný manžel drží v náručí a vedie v našom prvom novomanželskom tanci :* MILUJEM HO :* Svadba bola 6.5.2017
Naše svadobné foto vo vodopáde z 17.6.2017 :-) ;-)
:) 16.5.2017 netradicna svadba,ale po nasom!
Profilova fotka
Svadba bola 09. 09. 2017. Fotka vznikla v zrakovej pyramide v Sulove. 😊
😙Aj sme sa zapotili...😂
Fotka je spravená keď sme išli s manželom už SVOJI od oltára a naši kamaráti a rodina nám fúkali bublinky bublifukmi... K tomu nám hrala Kristina- Navždy. Na tu atmosféru nikdy nezabudnem :) <3
Profilova fotka
9.9.2017 už nie len TY a JA, ale navždy MY dvaja
Náš najkrajší deň bol 18.11.2017
Brodziansky park 14.10.2017 Tu sme sa spoznali a po 10 rokoch vzali
Profilova fotka
Uprsany 16.september bol nasim dnom D 😍
23.09.2017 Najkrajší deň nášho života :-) ;-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?