SÚŤAŽ: Hľadáme najkrajšiu svadobnú fotku roka 2017 na mojasvadba.sk!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Vyhlasujeme súťaž o najkrajšiu svadobnú fotku roka 2017 na Mojej svadbe! Prihláste svoju svadobnú fotku do súťaže a vyhrajte jednu z troch cien :) Ako sa zapojiť? Pridajte priamo do tejto diskusie svoju NAJ svadobnú fotografiu a ste v hre! Svoju naj svadobnú fotku môžu prihlásiť iba nevesty, ktoré sa vydávali v roku 2017. Fotografie môžete prihlasovať počas celého trvania súťaže, teda odteraz, do 12.2.2018, do 12:00. Víťaznou sa stane tá fotografia, ktorá bude mať priamo v tejto diskusii najviac označení "Páči sa mi to" v čase ukončenia súťaže. Hlasovanie (lajkovanie fotiek) je možné počas celého trvania súťaže, teda od dnes, do 12.2.2018, do 12:00. Nevesty, ktorých fotky získajú najväčší počet like-ov, vyhrajú tieto ceny: 1. cena: Stolový Smoothie mixér ETA Blendic 2. cena: Nerezová varná kanvica ETA Adriana 3. cena: ročné predplatné časopisu Môj dom Po ukončení hlasovania zverejníme výsledky súťaže priamo v tejto diskusii. Pravidlá: - zapojiť sa môžu nevesty, ktoré mali svadbu v roku 2017 pridaním svojej svadobnej fotografie - každý môže do súťaže vložiť iba jednu fotografiu - súťaž prebieha od 29.1.2018 do 12.2.2018 do 12:00 - prihlasovanie fotografií a hlasovanie za víťaznú fotografiu bude prebiehať priamo v tejto diskusii počas celého trvania súťaže - víťazná bude tá súťažná fotografia, ktorá bude mať v diskusii "SÚŤAŽ: Hľadáme najkrajšiu svadobnú fotku roka 2017 na mojasvadba.sk!" najviac označení "Páči sa mi to" v čase ukončenia súťaže - hlasovať môže každý registrovaný používateľ stránky Moja svadba - výhercov budeme kontaktovať prostredníctvom internej pošty priamo na stránke, zároveň ich po skončení hlasovania zverejníme v tejto diskusii - súťažiaci zapojením do súťaže súhlasí so zverejnením fotografie na FB stránke Mojej svadby: www.facebook.com/mojasvadba.sk - kompletné podmienky súťaže nájdete na: http://www.mojasvadba.sk/podmienky-su... Tešíme sa na dávku nádherných svadobných fotiek a okamihov :) Jana a 4nets team
Už nie ja a on, navždy už MY. 23.09.2017
Profilova fotka
Náš najkrajší a jedinečný deň svadba bola 20.5.2017 P&M
Nasa svadba s nasim zajacikom Merlinom ❤️ 1.7.2017
28. 1. 2017 Ľadový dóm na Hrebienku 😊
Profilova fotka
Východ slnka na Kôprovskom štíte... po 5h výšľape, 6:01 hod, -4°C, ja v hodvádbnej nočnej košieľke, ako povedala babka na moje šaty, ale bol to jeden z najkrajších okamihov v mojom živote... :-)
svadba bola 6.5.2017 a tato je jedna naj z tych mnohych
Svadbu sme mali 17.6. 2017. Bol to moj najkrajsi den v zivote a nikdy na to nezabudnem. 💝😍
Náš svadobný deň 27.5.2017
Profilova fotka
Nasa svadba bola 1.7.2017 :-) jedna z mojich najoblubenejsich fotografii vznikla hned po obrade, ked nam holubicky spravili bozkavaciu cenzuru :-D a rozhodli sa, ze budu v strede zaberu :-D momentka ako vysita ;-)
Lenka a Gabriel 2.9.2017 Levoča
Profilova fotka
Svadba bola 21.7.2017 Náš najkrajší deň plný LÁSKY a ŠŤASTIA :-) fotky vznikla pri západe Dražovsky kostolík
Profilova fotka
moja oblúbená :-) Svadba bola 16.9 2017
Článok sa načítava...
9.9.2017 ❤
Až do konca dní, vždy pri tebe blízko :-) 30.9.2017 Foto: Ľuboš Krahulec
Profilova fotka
Náš veľký a najkrajší deň :* 21. október 2017 :*
Profilova fotka
9.9.17 M&R najromantickejsi a najdokonalejsi den ❤️ a najblaznivejsi zaroven 😜
30.9.2017 nas najkrajsi den
❤ náš najkrajší deň bol 10.6.2017 ❤
Lebo nás ten deň veľmi bavil 💋❤😍💍 A hlavne ľúbime sa 💋 17. 6. 2017

Najkrajší deň v živote 💝💝😍
Profilova fotka
14.10.2017 :)
Svadbu sme mali 9.9.2017, najkrajsi den v nasom zivote :-)
24.6.2017 Tokajská pivnica
A&P 22.4.2017 fotka vznika pri zapade slnka na Dražovskom kostolíku.
Profilova fotka
Náš svadobný deň 22.7.2017 :-)
26.8.2017 :-)
Náš výnimočný deň bol 10.06.2017 a aj napriek tomu, že nám pršalo všetko šťastie sveta v podvečer sa ukázalo predsa len slniečko a mohli vzniknúť nádherné fotky, ktoré nám navždy budú pripomínať, že už sme len MY 😚
14.10.2017 Súľovské skaly :)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?