SÚŤAŽ: Hľadáme najkrajšiu svadobnú fotku roka 2017 na mojasvadba.sk!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Vyhlasujeme súťaž o najkrajšiu svadobnú fotku roka 2017 na Mojej svadbe! Prihláste svoju svadobnú fotku do súťaže a vyhrajte jednu z troch cien :) Ako sa zapojiť? Pridajte priamo do tejto diskusie svoju NAJ svadobnú fotografiu a ste v hre! Svoju naj svadobnú fotku môžu prihlásiť iba nevesty, ktoré sa vydávali v roku 2017. Fotografie môžete prihlasovať počas celého trvania súťaže, teda odteraz, do 12.2.2018, do 12:00. Víťaznou sa stane tá fotografia, ktorá bude mať priamo v tejto diskusii najviac označení "Páči sa mi to" v čase ukončenia súťaže. Hlasovanie (lajkovanie fotiek) je možné počas celého trvania súťaže, teda od dnes, do 12.2.2018, do 12:00. Nevesty, ktorých fotky získajú najväčší počet like-ov, vyhrajú tieto ceny: 1. cena: Stolový Smoothie mixér ETA Blendic 2. cena: Nerezová varná kanvica ETA Adriana 3. cena: ročné predplatné časopisu Môj dom Po ukončení hlasovania zverejníme výsledky súťaže priamo v tejto diskusii. Pravidlá: - zapojiť sa môžu nevesty, ktoré mali svadbu v roku 2017 pridaním svojej svadobnej fotografie - každý môže do súťaže vložiť iba jednu fotografiu - súťaž prebieha od 29.1.2018 do 12.2.2018 do 12:00 - prihlasovanie fotografií a hlasovanie za víťaznú fotografiu bude prebiehať priamo v tejto diskusii počas celého trvania súťaže - víťazná bude tá súťažná fotografia, ktorá bude mať v diskusii "SÚŤAŽ: Hľadáme najkrajšiu svadobnú fotku roka 2017 na mojasvadba.sk!" najviac označení "Páči sa mi to" v čase ukončenia súťaže - hlasovať môže každý registrovaný používateľ stránky Moja svadba - výhercov budeme kontaktovať prostredníctvom internej pošty priamo na stránke, zároveň ich po skončení hlasovania zverejníme v tejto diskusii - súťažiaci zapojením do súťaže súhlasí so zverejnením fotografie na FB stránke Mojej svadby: www.facebook.com/mojasvadba.sk - kompletné podmienky súťaže nájdete na: http://www.mojasvadba.sk/podmienky-su... Tešíme sa na dávku nádherných svadobných fotiek a okamihov :) Jana a 4nets team
Naša svadba v horúci letný deň 8.7.2017
Náš najkrajší a najdokonalejší deň 21.10.2017 :-D
Profilova fotka
Naša najobľúbenejšia 😍 pritom nám ju dala fotografka dodatočne, lebo nespadala do TOP svadobných fotiek.. 🤔 Svadbu sme mali 14.10.2017 a bol to krásne výnimočný deň s krásnymi pocitmi a zážitkami😍😊👌❤️👩‍❤️‍💋‍👨
Svadbu sme mali 20.05.2017, bolo nádherné a my sme sa obaja tak cítili. Doposiaľ najkrajší deň v našich životoch ale onedlho príde ďalší :) 4.4. Očakávame príchod našej najmenšej lásky :)
Profilova fotka
Nas maly stalker.. :) Nas Mejdan sa uskutocnil 13.5.2017.. :)
Datum svadby 9.9.2017 Nas najkrajsi den 😍
Naša svadba P&Z Foto: BOHAC photography (Anika Boháčová)
Profilova fotka
Naša svadba bola 8.4.2017...kedze ich mame veľa pekných vybrala som aj s našou dcérkou 😉
Profilova fotka
Ešte som na MS nepridala žiadnu foto zo svadby, takže premiérovo z 12. 8. 2017 :) Náhľad kazí kvalitu fotiek, preto aj pri ostatných odporúčam rozkliknúť :) Veľa šťastia všetkým nevestám prajem :)
Svadba 21.10.2017
ťažko vybrať jednú jedinú,je ich mnoho obľúbených, od zamilovaných pohľadov cez momentky až po pózy. Kedže túto sme zvládli tak som ju vybrala. Lajky patria samozrejme aj nášmu fotografovi. Naša svadbička 9.9.2017 :) Ďakujeme
Profilova fotka
👰DOMINIKA & 🤵PETER ❤ 1.aprila 2017 ❤ v Leviciach
Článok sa načítava...
Náš zatiaľ najkrajší a dlho očakávaný deň bol 16.9.2017 , ten snáď ešte krajší bude o chvíľku keď sa nám narodí náš syn 😍❤ dlhých 8 rokov spolu je nič oproti tomu koľko nás ešte čaká 😊
Svadba bola 3.6.2017 (Autor foto: Jozef Brajer) ;-)
Naša svadba bola 10.6.2017. Je ťažké vybrať tu NAj fotku. Ale tato zachytava radosť,šťastie a hlavne lásku nas dvoch ;)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Naša svadba bola 9.9.2017. Bol to pre nás najkrajší deň. Všetko nám vyšlo podľa našich predstáv. Keď si všimnete na fotke to ❤ zo závoja tak akurát nevieme ako nám vyšlo práve to ;-)
Profilova fotka
Moja naj z našej vianočnej svadby :-)
7.10.2017 💓
Profilova fotka
Pridávam aj ja moju naj fotku z našej krásnej svadby, ktorá bola 15.7.2017. bol to pre nás neuveriteľný zážitok. Ďakujeme za každý hlas :-)
On je ten, pri ktorom sa cítim v bezpečí. Počúva ma a vždy ma podporí, pohladí, celú ma miluje. Je mi všetkým. Môj Jožo. 27.5.2017
Svadba bola 6.5.2017❤️❣️
Svadba bola 07.10.2017 :-). Fotografia vznikla týždeň po našej svadbe na Vršateckom Podhradí. Fotka ma znázorniť ako kráčame ruka v ruke spolu životom ;-)
20.5.2017
15.07.2017 👰🏼🤵🏼😍
Náš veľký deň bol 26.5. 2017 :-) bol to zatial pre nás ten najkrajší deň na ktorý radi spomíname :) za krásne fotky ďakujeme najlepšiemu fotografovi Slavomírovi Vavrekovi :-*
sme kavičkari a tato fotka nas uplne vystihuje :)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?