SÚŤAŽ: Hľadáme najkrajšiu svadobnú fotku roka 2017 na mojasvadba.sk!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Vyhlasujeme súťaž o najkrajšiu svadobnú fotku roka 2017 na Mojej svadbe! Prihláste svoju svadobnú fotku do súťaže a vyhrajte jednu z troch cien :) Ako sa zapojiť? Pridajte priamo do tejto diskusie svoju NAJ svadobnú fotografiu a ste v hre! Svoju naj svadobnú fotku môžu prihlásiť iba nevesty, ktoré sa vydávali v roku 2017. Fotografie môžete prihlasovať počas celého trvania súťaže, teda odteraz, do 12.2.2018, do 12:00. Víťaznou sa stane tá fotografia, ktorá bude mať priamo v tejto diskusii najviac označení "Páči sa mi to" v čase ukončenia súťaže. Hlasovanie (lajkovanie fotiek) je možné počas celého trvania súťaže, teda od dnes, do 12.2.2018, do 12:00. Nevesty, ktorých fotky získajú najväčší počet like-ov, vyhrajú tieto ceny: 1. cena: Stolový Smoothie mixér ETA Blendic 2. cena: Nerezová varná kanvica ETA Adriana 3. cena: ročné predplatné časopisu Môj dom Po ukončení hlasovania zverejníme výsledky súťaže priamo v tejto diskusii. Pravidlá: - zapojiť sa môžu nevesty, ktoré mali svadbu v roku 2017 pridaním svojej svadobnej fotografie - každý môže do súťaže vložiť iba jednu fotografiu - súťaž prebieha od 29.1.2018 do 12.2.2018 do 12:00 - prihlasovanie fotografií a hlasovanie za víťaznú fotografiu bude prebiehať priamo v tejto diskusii počas celého trvania súťaže - víťazná bude tá súťažná fotografia, ktorá bude mať v diskusii "SÚŤAŽ: Hľadáme najkrajšiu svadobnú fotku roka 2017 na mojasvadba.sk!" najviac označení "Páči sa mi to" v čase ukončenia súťaže - hlasovať môže každý registrovaný používateľ stránky Moja svadba - výhercov budeme kontaktovať prostredníctvom internej pošty priamo na stránke, zároveň ich po skončení hlasovania zverejníme v tejto diskusii - súťažiaci zapojením do súťaže súhlasí so zverejnením fotografie na FB stránke Mojej svadby: www.facebook.com/mojasvadba.sk - kompletné podmienky súťaže nájdete na: http://www.mojasvadba.sk/podmienky-su... Tešíme sa na dávku nádherných svadobných fotiek a okamihov :) Jana a 4nets team
Profilova fotka
Náš najkrajší deň bol 26.08.2017❤na tento deň spominame s radosťou .Riadime sa týmto mottom ktoré vystihuje aj našu fotografiu ,tým mottom je : „Kto miluje nejakého človeka opravdivou láskou, miluje všetkých, miluje svet, miluje život.“
Profilova fotka
Táto je moja naj, lebo v očiach mu vidím jeho čistú a pravú lásku a chcem aby sme sa takto na seba pozerali do konca života a nikdy sa neprestali ľúbiť...svadbu sme mali 16.9.2017 ❤
16.9.2017 v Poprade 💕💕(foto Kežmarský hrad)
P&M ;-)
Profilova fotka
Naša svadba 9.9.2017,deň kedy našu lásku požehnal Boh<3
Nasa najoblubenejsia. Uprimna radost a stastie aj napriek zime a dazdu:-) Svadba: 16.9.2017. Fotograf: Marek Zalibera
Svadba bola 11.2.2017 😍 Lenka+Radko Svadobné fotenie v Prešove :) najkrajšī rok za nami :)
9.9.2017 :)
16.9.2017 :)
25.3.2017. Chcel sa ozenit aj s bicyklom, ale nedovolila som. ;-) Foto: Robert Hucko. Lokalita: Oravske múzeum v Zuberci.
30.9.2017 ❤️
Článok sa načítava...
Meniny som prežila v inom štýle 😁😁
Profilova fotka
Tak skúsime šťastie aj my.. Aj keď u nás to bola iba malá svadba na úrade
Profilova fotka
Veľmi ťažko sa vyberá jedna. Najradšej by som sem dala fotku svojej maminky keď ma prvýkrát zbadala v svadobných šatách :-) To je nádherná momentka. Ale ak som správne pochopila, toto je o manželoch. Tak vyberám túto, moju obľúbenú :-) Svadbu sme mali v Kremnici 16. 9. 2017.
Naša svadba 17.06.2017 ❤️
Svadbu sme mali 9.9.2017 a bol náš najkrajší a najšťastnejší deň v živote. Fotka vznika ako momentka po prípitku a zároveň je našou najobľúbenejšou fotkou zo svadby :-) . Fotograf krásne zachytil moment kedy mame došlo, že jej odchádza dcéra, a svokrovcom, že sa konečne zbavili syna :-D
Svadba bola 7.10.2017 <3
V&L 9.9.2017 Domaša hotel Bogarka Jedna z mnohych nadhernych spomienok na moj velky den :-*
Svadba bola 1.8. v utorok :-) dcerka mala presne 7 mesiacov
Profilova fotka
Najväčšie víťazstvo, ktoré si človek vydobil od prírody, je láska na celý život. 🍀 Naša obľúbená v Rakúsku pri západe slnka 💗 Svadba bola 7.7.2017 💗
Náš najkrajší deň v živote :-) :-* 29.7 2017
Naša úžasná ľudovo-kajakárka svadba sa udiala 10.6.2017
Svadba bola 26.8.2017 😊
Našu nádhernú svadbu sme mali 23.09.2017. Sú to pre nás tie najkrajšie spomienky v živote. Ak má byť manželstvo vydarené, treba sa zamilovať mnohokrát, ale vždy do tej istej osoby ... :)
30.09.2017 bol tým najkrajším dňom. Pridávam fotografiu z nášho fotenia v Topoľčiankach :-) A nečakane spolu s nami zapózovala aj táto nádherná labuť :-)
11.11.2017
23. septembra 2017
"Ano" sme si povedali 2.9.2017 na Oravskom hrade :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?