Manželky vojakov z povolania. Ste tu?

23. jan 20183159
  • @vcielkamaja  tak to neviem, či by ma napadlo 🙂

• @nimika minule mi svokrovci ukazovali ich obrúčky. svokra ju už mala totálne ošúchanú (ved za tie roky) a svokor ju mal ako čisto novú 😃 asi aj my tak dopadneme. ja svoju obrúčku chcem nosiť stále, ale moj bzučo to odmieta...že mu to bude zavadzať pri robote a neni na prsten zvyknutý... 😃

• @vcielkamaja  môj drahý si ju dáva na prst hneď ako vstane a to som si tiež myslela, že ju asi veľmi nosiť nebude... čo myslela, on to sám hovoril, že mu bude zavadzať a už po dvoch dňoch si tak zvykol, že keď ju nemá, tak mu chýba, ale tak my sme si dali urobiť hrubšie, aby sme ich cítili 🙂 keď nosia obrúčku snúbencovi kolegovia, bude aj on, uvidíš 😉

• Sponzor fóra
  • @nimika snáď prekvapí aj ten môj 😉 boženko, zajtra už do práce...a je po dovolenke...najbližšie až v septembri...

• @vcielkamaja  ale aká pekná dovolenka ťa v septembri čaká 😉

• @nimika tak snad bude pekna 😃 ale verim, ze ano 😉 😵

• @vcielkamaja  nevymýšľaj, bude a hotovo 🙂

• @nimika neviem neviem, po včerajšku som o tom začala pochybovať....ale volako bolo, volako bude...yvladli sme afganistan, zvladneme aj toto. aj tvoj manžel chodieva na týždnovky, však? teda ak si dobre pamätam...

• @vcielkamaja áno a niečo lepšie už ani neočakávam, zbytočne by som bola sklamaná

• @nimika ešte to neni na 100% isté, lebo ved v armade nie je nič isté, ale som na to pripravená 😞 😒 teda aspon sa o to snažím...

• @vcielkamaja  hej, vidíš, to ma nenapadlo (neviem, ako sa mi to mohlo stať 😃 ), že je to viac ako mesiac, tak všetko môže byť inak 🙂

• @nimika ako sa ti to mohlo stať? 😃 😃 nemáš nejaký recept na pozitívne myslenie? od včera beriem všetko doslova tragicky...

• @vcielkamaja  tak ten keby som mala, tak život je krásny... nemám, moja, u mňa sa to tak strieda, niekedy beriem tiež všetko tragicky, inokedy mi je všetko jedno, resp. to beriem s nadhľadom a ovplyvňovať to neviem... ale keď mám tú náladu s negatívnym myslením, tak si hovorím, že sú aj oveľa horšie veci, nie žeby to nejako pomáhalo na dobrú náladu, ale aspoň trochu sa tým na chvíľu upokojím

• @nimika dobre...preladím... 😃 kuk môj album a povedz mi, aký závoj by si dala k mojim šatám...ten, ktorý mám v albume, je kratší, hustý, nazberaný...alebo španielsky závoj....to len tak, aby reč nestála 😃 😃

• @vcielkamaja  jaj, tak toto je otázka 🙂 ja som vždy a všade za španielsky závoj, ja milujem španielske, preto som ho mala aj ja 😵 keď ti mám pravdu povedať, mne keby povedali, že si mám dať taký závoj, ako máš ty v albume, tak radšej idem bez, mne sa nepáčia... inak nič v zlom, každému sa páči niečo iné a každému aj niečo iné pristane 😉 takže čo sa toho týka, nie som vhodnou osobou na radu 🙂

• Sponzor fóra
  • @nimika bola som s kamoskami, som sa ich na to pytala a ze aby som si radsej dala spanielsky zavoj, ale taky kratsi, nie az po zem. mne sa paci aj ten co mam, len je tazky jak svina...pardon za vyraz...

• @vcielkamaja  no musíš sa rozhodnúť sama, daj si ten, o ktorom si viac presvedčená, že ho chceš, aby si potom po svadbe neľutovala, že si si dala iný, ako si chcela 🙂 inak ja som mala dlhý, ale len asi po členky, nie až 2-metrový

• @nimika  ja chcem maximálne do pása. a v tejto chvíli len tej španielsky závoj 😬

• @vcielkamaja  nechaj si to tak pár dní uležať v hlave a keď stále budeš trvať na španielskom, tak si nejaký pohľadaj a myslím, že taký do pása je tiež fajn, ja som si myslela, že bude len taký, ale v salóne ma veľmi milo prekvapili 🙂

• @nimika veď ano, do salona idem až začiatkom septembra...kedy diete do Prahy? fujha, tak mi je blbo od žalúdka 😒 😞

• @vcielkamaja  však tam môžeš zájsť aj skôr a popýtať sa na závoj 😉 my už sme v Prahe tretí deň, zajtra večer odchádzame... mimochodom, každý deň tu vidíme nejakú svadbu a dnes dokonca tri 😃

• a čo si jedla, že žalúdok štrajkuje?

• @nimika jaj 😃 zasa to mám pomýlené 😃 😬 každý deň? cez týždeň svadby? to asi neni jak u nás, že len piatky a soboty...

• @nimika vieš, čo je môj problém? že nejem pravidelne a ked jem, tak len blbosti ...a neviem sa prinútiť jesť normálne, pravidelne...

• @vcielkamaja  však ja som v stredu riadne oči vyvaľovala, že čo to, včera som to už brala normálne a dnes je piatok, takže tri svadby v pohode, nie 😃 a keď sme stretli tú prvú nevestu, manžel len krútil hlavou, že sa ani nedá povedať koľkokrát tisícnásobne som bola a som krajšia ako ona, tak dobre to padlo 😵

• @vcielkamaja  tak by si sa mohla prinútiť aspoň do svadby jesť normálne, aby si si zbytočne takouto blbosťou svadobný deň nepokazila 😉

• @nimika no ved to by bolo, aby si vlastnú ženu nepochválil 😃 inak by letela bomba do čela, keby chválil inú nevestu, však? 😃 😃

• @vcielkamaja  tak to je tiež pravda 😃 😃 😃

• ahojte kočky ako sa tu mate?my uz sme po dovolenke uz len makame na byte 😉 cochvila budeme mat dvd 🙂
    @vcielkamaja  poriadne sa Ti den D blizi 😉 co sa zavoja tyka ja som spanielsky zavoj nechcela ani kratky ani dlhy chcela som obycajny nakolko saty su dost prepracovane,sama krajka,vysivane perlicky ai by toho uz bolo moc aj zavoj ... k tvojim satam sa vsak hodi spanielsky zavoj 🙂

• Ahojte, aj ja mam manzela vojaka z povolania, sme sice manzelia len 3 mesiace, ale mame uz aj polrocneho synatora🙂 neda sa citat vsetky prispevky, ale myslim, ze sme na tom podobne, aj ked moj nechodi na tyzdnovky. Raz bol na misii v Kosove este ked sme sa nepoznali a teraz tiez stale vyymysla, ze by na nejaku isiel😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame exkluzívne kolekcie známych svetových značiek svadobných a spoločenských šiat!
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    V salóne Milady v Prievidzi ponúkame široký sortiment svadobnej a spoločenskej módy s výhradným zastúpením prestížnych značiek.