1.9.2007 Máte svadbu v rovnaký deň? Ako prípravy?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte kocky, kolke z vas maju svadbu 1.9.2007? V teme September 2007 maju totiz slecny svadbu prevazne ostatne septembrove soboty..Ako ste na tom s pripravami? Ja sa snazim zhanat, vyvolavat cez net ale najvacsi problem je urcite s fotografom...
Odpovedať
Profilova fotka
Vis, monaka, muze se to kazdy den zmenit. Muj pritel mi na tu predpoved pocasi odpovedel, ze muzu byt alespon mile prekvapena...Horsi by bylo, kdyby hlasili slunicko a ono prselo. Ale myslim, ze to jsou jen hrube odhady. Jak mohou vedet pocasi, jake bude za tyden ? :)))
Odpovedať
Profilova fotka
holky mě asi klepně, když vidím tu předpověď :-( musíme doufat :-)
Odpovedať
Ahojte dievčatá, tešte sa prosím z každej maličkosti a kašlite na počasie. Mne dnes v noci zomrela takmer svokra, takže ja už k Vám prvoseptembrovkám nepatrím. Všetko dnes ohľadne svadby musím zrušiť a ísť podporiť svojho snúbenca. Majte sa pekne a krásne si ten svoj deň vychutnajte a nedajte si ho pokaziť malichernosťami.
Odpovedať
Anita, tak to mi je veľmi ľúto :-( . Nemám na to ani slov.... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Anita, to je velmi velmi velmi smutne.... uprimnu sustrast :-(
Odpovedať
Anita, všechna slova jsou zbytečná, je mi to strašně moc líto, přeji upřímnou soustrast.... Držte se a hodně sil. Podle toho je počasí opravdu malichrnost, ale člověk si to neuvědomí a mnohdy si neváží toho co má. Takový je život. Takže pro ty ostatní, holky nebudeme řešit kraviny, ale těšit se z toho, co máme.
Odpovedať
Profilova fotka
Anita, aj mne je to veľmi ľúto, je to veľmi smutné :-( Prajem vám veľa síl...
Odpovedať
Profilova fotka
iwuskaaa no som si myslela podla jednej predpovede no dr.ilko mi pokazil naladu ten tam predpoklada nejake zrazky tusim,musim to este pozret....
Odpovedať
Profilova fotka
anita78 tak to mi naozaj luto...viem ako si sa na to tesila a aj svokra...bolo by krasne ak by sa nejakym zazrakom uzdravila a tancovala na vasej svadbe..
Odpovedať
Ďakujem Vám veľmi a pekne a užite si ten deň aj za nás.
Odpovedať
Profilova fotka
anita78 neboj aj vam ten den dojde coskoro,teraz je hlavne aby ste zvladli tuto situaciu a aby si bila opora pre manzela buduceho....drzim palceky...zivot nam hadze rozne polena pod nohy,my ich musime len preskocit...
Odpovedať
Anita78, je mi to strasne luto,co sa Vam stalo. Mas pravdu, ze sa zaoberame malichernostami, len aby bol ten "nas den" dokonaly. Podstatne je mat pri sebe ludi, ktori su nam blizki a ktori nas maju radi. Prajem Tebe aj Tvojmu, aby sa vam v zivote darilo a aby ste spolu prekonali tuto ranu.Budem mysliet aj na Teba a na to, ze aj Tvoj den pride a urcite bude krasny.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Anita, úprimnú sústrasť Tebe aj Tvojmu drahému prajem. Viem, že žiadne slová v tejto chvíli nepomôžu ;-( . Drž sa a buď silná, Tvoj to veľmi potrebuje. Ja sa počasím nejdem už zaoberať, predpovedi od včera neverím, keď som na jednej stránke čítala, že posledný augustový týždeň má byť upršaný a na ďalšej stránke som čítala, že má byť krásny slnečný. Tak nám ostáva len veriť, že aspoň počas fotenia bude pekne :-) . A ako vidíme, stávajú sa aj horšie veci :-S
Odpovedať
Profilova fotka
..cau anita, mrzi ma, co sa stalo..uprimnu sustrast..oproti tomuto ozaj problem pocasia, ci vybuch fotografa, terminu na vizas ci vlasy su suvix, tak len tolko, drzte sa a nezabudni, ze po tych zlych veciach zvyknu prist tie dobre ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nechcem sa tu moc zapodievat pocasim ked anitka takto trpi a pocasie je proti tomu nic,ale tak strasne by som chcela mat foto vonku aspon par ale asi to nepojde...keby zacalo prsat ale okolo 19 hod tak nech sa paci ked uz budeme v sale tancovat.... iwuskaaa ja tiez neviem comu mam verit mam asi z 5 stranok vytlacene pocasie a kazde je skoro ine... na 3 predpovedaju dazd a na 2 polojasno
Odpovedať
Tak s počasím sa necháme prekvapiť. Ak bude pršať fotografka vravela, nech si zabezpečím biely dáždnik. Keby ste vedeli ako sa mi neeechceee pracovať :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Podľa mňa bude pekne :-) Snáď... Jaja - ani mne sa strasne nechce, furt len kukám na hodinky, nech uz cim skor mozem vypadnut...som strasna lemra dnes :-D
Odpovedať
A bude to čím ďalej tým horšie, s tou chuťou do práce :-| . Odkedy si beriete dovolenku?
Odpovedať
Profilova fotka
jaja26 no ja som doma od stredy co je sviatok a dovolenku mam od 30.8. do 5.9. juj holky ani mne sa nechce pracovat a to tu musim byt do pol4 a ani robotu nema ziadnu takze to je este horsie...
Odpovedať
Profilova fotka
Prvoseptembrovky, mám dobrú správu x-) . Na náš deň "D" hlásia 25 stupňov a slnečno. Dážď od pondelka x-) . Posunulo sa to o dva dni, jupíííí :-) . Veríme ;-) , že táto pozitívna predpoveď vyjde :-)
Odpovedať
elko, aj ja si v utorok pol dňa a potom vlastne od toho 30.8. do 5.9. a vo štvrtok už prídem do práce. Takže budem bez internetu ;-). Čo plánujete na víkend?
Odpovedať
Ahojte aj ja už dovolenkujem od pondelka a do práce sa vrátim až 10.9 takže tiež budem bez internetu. Tak želám každej z vás veľa šťastia a aby vám to dobre dopadlo.
Odpovedať
Juj, babenky!Pocasie, pocasiem pocasie!Vsetkym Vam prajem vela stastia, nech to dobre dopadne! Ja som na nete furt, bo sedim od "samej rozkose" doma.Tak keby ste si chceli volaktora pokecat, tak do utorka este mozno najdem cas kuknut na net. U nas to vyzera zatial tak, ze mozno tam budem jediny muzikant.Verim len, ze nas zachrani kamarat DJ, bo ked nas ockov kamarat muzikant osral, tak uz neverim nicomu. Ale co je to vsetko proti anitke. Prajem Vam krasnu svadbu a verim, ze si ju vsetky uzijeme. A nebudte perfekcionistky, bo potom nebudete spokojne s nicim!Drzte sa!
Odpovedať
Profilova fotka
jaja26 no kedze by chcel moj drahy byt na rozlucku tak idem na chatu segrankinu a tam si odpocinem..no tak to budeme narovnako robit pootm...si vymenime dojmy..hehe
Odpovedať
Profilova fotka
lubkao j aviem ze sa vsetky stazujeme na nieco a anitka to ma najhorsie pri tom len asi to je tym ze kazda z nas si chce ten den uzit naplno bez starostia chce mat aj krasne spomienky a foto atd...
Odpovedať
Profilova fotka
Ja si beriem volno buduci stvrtok a piatok a potom pondelok po svadbe, mozno utorok, este neviem...este som v skusobnej dobe, takze nemozem si brat moc dovolenky... :-| Iwuska - super super s tym pocasim, ja som to vravela :-D :-D ( len aby som to nezakrikla... :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
iwuskaaa a to ako vies??ja som este dnes pozerala a nebolo to tak....
Odpovedať
elko69, ved ja sa tiez moc tesim,len mam obavy,aby som sa nezaoberala malichernostami.Uz som to totiz spravila a zatial co sa moja 1. druzicka utapala v depresiach, ja som jej volala, ake super pradelko som si kupila a co mi ma v BA zohnat a akosi som nevidela,co sa s nou deje.Az teraz mi vsetko doslo a hrozne ma to mrzi. Preto len nechcem,aby niektora z vas urobila nieco podobne, lebo tento svadobny osial je uplne uzasny a my nevesticky sa v nom akosi stracame pred ostatnym svetom. Boze jaka som depresivna! Ale je to tak.Aj tak to bude super den! :-p
Odpovedať
Profilova fotka
lubkao sak ja viem...ja si neviem predstavit ze by mne zomrela mama alebo svokra buduca tak ako to bolo u anitky....zatial nik okolo mna nema depku a stale sa zaujimam o ludi okolo mna, pretoze svadba nieje jedina vec na svete,ale straaaaaaasne sa na nu tesim tak ako aj ty a ako aj ine babenky...nesmieme si nechat zkazit ten den nejakymi malichernostami a uzit si ho plnymi duskami... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, jak tak pozerám, tak som asi nejaka divná, lebo ja vôbec nemám ani len náznak pocitu, že ma chytal nejaky predsvadobny stres, mne to vobec nedochadza, akoby som sa ani ja nesla vydavat, ale niekto iny...no neviem. asi som neni stresujuci typ, lebo napriklad pred maturitou som tiez nemala ziadne nervy, az som sa cudovala, ze ja idem maturovat ? :-D A teraz je to to iste, ziaden stres, a na chvilu by som chcela pocitit take to vzrusenie.... :-S preco ja musim byt taky flegmos 8-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?