1.9.2007 Máte svadbu v rovnaký deň? Ako prípravy?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte kocky, kolke z vas maju svadbu 1.9.2007? V teme September 2007 maju totiz slecny svadbu prevazne ostatne septembrove soboty..Ako ste na tom s pripravami? Ja sa snazim zhanat, vyvolavat cez net ale najvacsi problem je urcite s fotografom...
Odpovedať
Baby tak nam vsetkym drzim palce aj ja a nech sme take stastne skoro stale :-) obcas sa musi vyskytnut sice nejaky mracik aby sme si to stastie vazili ale dufam ze bude vzdy len velmi maly :-o
Odpovedať
Profilova fotka
..ahojte baby..tiez nam prajem vela lasky a stasticka.. :) nam pocasie az tak nevyslo, akurat cez fotenie prisli mraky, zotmelo sa a zacalo prsat..ale na chvilu potom vykuklo slnko, takze par minut mame aj slnecnych :)
Odpovedať
Profilova fotka
caute holky no skoda ze to uz skoncilo preco nemoze byt svadba aspon 3 dni???ved tolko sa na to chystame a tak rychlo to ubehne..dnes idem povybavovat doklady a zajtra uz do prace :-( baby mala tu niektora z vas obrad na radnici okolo 15.00 hod??pretoze som videla jednu nevestu co sla po mne...
Odpovedať
Profilova fotka
a inak prajem vam vsetkym nech ste stastne a nech vam to vyjde v manzelstve...
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute baby, aj ja sa samozrejme pripájam a všetkým nám prajem krásne manželstvo plné lásky :-) Ako sa vám darí ako manželkám ? Ja mám pocit, že u nás tá nádhera od svadby stále pokračuje, akoby nás to ešte viac stmelilo x-) a to je super
Odpovedať
Aj ja mam ten pocit,akoby sme sa do seba znovu zalubili.Skoda len, ze nam dvom medove tyzdne dopriane budu az niekedy v zime,lebo moj ma v praci plnu sezonu. Ale aspon sme k sebe momentalne ako dva mediky ;-) .Je to proste super,akosi viac drzime spolu...
Odpovedať
Profilova fotka
Lubka, my tiež teraz nemáme žiadnu svadobnú cestu, obaja máme novú robotu, ale akosi mi to ani nevadí, momentálne som taká šťastná, že mi nič nechýba :-D x-) :-) A medové týždne si doprajeme tiež niekedy v blízkej budúcnosti :-) :-)
Odpovedať
kocky ani u nas sa svadobna cesta nekona... mozno zaciatkom roka pojdeme na lyzovacku a potom dufam uz len k malte na barak ;-) inak uz mam vybavene aj vsetky doklady, vodicak sa sice este tlaci ale uz je na ceste, ako ste na tom?
Odpovedať
Profilova fotka
Super Scarlette, s tými dokladmi si šikulka :-) Ja som si len dnes bola vyzdvihnúť sobášny list, takže pomaly... :-) Ešte prehlásiť trvalý pobyt, a potom bude nový OP, vodičák....
Odpovedať
marya ja som si trvaly nechavala, ale kedze tam kde sme sa sobasili nie su na nejaku siet prihlaseny, tak som musela ist u nas v ba na evidenciu obcanov a najprv tu zmenu nahlasit a odtial som uz mohla ist k policajtom. ese som dnes trenovala novy podpis aby som mohla ist aj do banky, uz ho mas natrenovany?
Odpovedať
Profilova fotka
..caute baby, no tiez sa na svadobku nechystame :( ale urcite by som sa potesila, lebo aj robota aj svadba..no som teraz uuuplne vycerpana a potrebujem si oddychnut..takze buduci tyzden si beriem dovcu a budem len tak lenosit..aj s drahym samozrejme.. ;-) a o vymene dokladov este ani nesnivam, ale asi to budem musiet coskoro obehnut..
Odpovedať
Ahojte kočky, blahoželám novomanželkám a nech je celý náš život taký krásny ako náš svadobný deň :-) . Tiež by som sa vydávala každú chvíľu stále za toho istého. Bolo to nááádhernééé. Ja už mám vybavený občiansky, zdravotný preukaz a vodičák je na ceste ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Kočky Vy ste šikovné :-) . My máme zatiaľ len sobášny list x-) Na svadobku taktiež nejdeme, lebo nás čaká prerábka bytu, takže dovolenka na "malte" :-D ...
Odpovedať
Juj! Aspon nie som sama.My uz 3 dni chodime na kataster po vypis z listu vlastnictva.Len dufam,ze do tych dvoch tyzdnov stihnem vymenit doklady :-p .Chvalabohu mna uz "malta" necaka.Prerabali sme celu minulu zimu a jar,takze uz len zariadit obyvacku.Esteze boli svadobni hostia taki stedri ;-)
Odpovedať
Petarda!Teda!Mas fakt krasne fotecky!Uau! Neviete mi poradit,prosim,ako mam spravit z 3 megovej fotky 700 kb.Ja to teda fakt neviem!
Odpovedať
Profilova fotka
Lubi, to by som aj ja rada vedela ako ich zmenším ]-( ...ja som do toho... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ani u mna sa svadobna cesta nekona bo uz nemam dovolenku takze asi az buduci rok...ja uz mam vsetky doklady vybavene stihla som to vsetko v jeden den ale boli to makack to vam poviem..je to strasny nezvyk podpisovat sa inym menom a hlavne predstavovat sa... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
petarda teda ozaj pekne foto..pekne saty, pekna nevesta...waw....
Odpovedať
ivuska, lubka a akym programom vam foto otvara? ja pouzivam microsoft pictur manager a tam je moznost picture a tam je resize :) tu to zmensite, bohte staci rozmer 640x480pix.
Odpovedať
baby tak meme tu novu temu septembrove manzelky/manzelai 2007 tak sup sem ;-)
Odpovedať
Tak to skusim cez ten program aj ja.Bracho mi ukazoval vcera jak to spravim cez photoshop,ale je to piplacka. A momentalne furt triedim fotky,bo ich je straaasne vela....
Odpovedať
Profilova fotka
no holky uz menej piseme tusim ked sme vydate ako predtym...
Odpovedať
Profilova fotka
..caute baby, dik za komplimenty..ale mam pocit, ze vy sa fotkami este moc nezaoberate :) tesim sa na ne, teraz budem tyzden doma, nikam nejdeme, len uz sme ozaj vycerpani, takze sme si dali len tak dovcu..takze hadam budem castejsie teraz kontrolovat situaciu vo svadobnych albumoch ;-) ..pekny vikend..
Odpovedať
Profilova fotka
Petarda, ahooooj :-) Ja som pridala len 2 a ostatné až profesionálne pridám :-D ... Jááj, či Ti závidím dovču 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
aaale, zas neni co zavidiet, ved budem len doma, ale zato s manzelikom :) no budem striehnut...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte holky aj ja už mam konecne foto v albume ale este musim pridat take normalne z hostiny a tak...hehe
Odpovedať
ahojte baby :-) ako to máte poriešené so svadobnou cestou? Zvolili ste nejakú exotiku na zimné mesiace, alebo si to nechávate až na rok 2008?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj nechavame si to na buduci rok bo uz nemam dovolenku,manzel by aj mal ale ja nie tak nic ine nam neostava....
Odpovedať
ja by som bola tiež radšej keby sme išli až budúci rok a hlavne niekam bližšie, manžel to chce stihnúť totiž ešte tento rok a silou mocou bojuje za Kubu, no ja by som si radšej vychutnala leto na Kanárskych ostrovoch... tak už asi viem kvôli čomu vznikne prvá manželská hádka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hmmmmmmmm tak to mate teda nad cim rozmyslat,ved obe dovolenky by mohli byt super... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?