11.6.2011 - Koľko z nás má v tento magický deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte mile nevesticky, nenasla som temu s tymto datumom. Ako vam idu pripravy nevesticky? Ci si myslite, ze je stale casu dost? My uz mame salu, fotografa, kameramana :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@innka09 takych tych slimacikov? a kolko ta vysla jedna? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska ano takych slimacikov... a jedna vysla 2 eura
Odpovedať
Profilova fotka
@innka09 no to som videla aj v eurovei a sa mi to zdalo dost :-/
Odpovedať
Profilova fotka
@innka09 neexistuje taka alternativa pocasia :-) bude krásne 8-) ale teda v inom termíne na inej svadbe ak by predsa, tak podla mna je momentalne velmi fotogenicky podchod na trnavskom myte, aj ked teda je to extravagantne :-) a potom vnutorne stlporadia v starej radnici, primacialnom palaci vstup... A podla chuti - kto hodluje sportu tak zimny stadion, kto zdravej strave, tak Trznica na Trnavskom.. Co ja viem, vselico sa da vymysliet, aj vybavit povolenie na taketo fotenie by urcite nebol problem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@matya77 jj presne to je zhoda, aj datum mame rovnaky, aj chlapov minciarov,.... moj sa tomu venuje od vianoc, kupili sme mu album na mince a odvtedy ho ma uz skoro cely zaplneny, mal doma kopec minci, len to nemal pekne ulozene,.... teraz kade chodime, "zobre" mince :-D je to pekne hobby ale ide to aj dost hlboko do penazenky.... teraz si kupil detektor kovov, tak chodi okolo dediny po kopcoch, ze si najde mince sam :-D no nie je na zjedenie, ale po manzelstve uz ideme zo vsetkym 50:50, cize aj nieco najde, trhnem z toho aj ja :-D :-D :-D @matya77 je to krasny darcek, fakt originalny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@romankova tak môj taký posadnutý nie je aby behal po bystrických kopcoch :-D ale je to milé...Môj zbiera mince asi 6 rokov, sám si vyrobil fólie do ktorých si zakladá mince, občas ide na výstavu a teraz si objednal nejaké mince ktoré sa ešte ani nezačali vyrábať...sa mi páči hodnota akou to počítajú že napr. € 1-vá minca a on za ňu zaplatí € 25...sila je to. Ale ja mu to doprajem, veď nevysedáva po krčmách, tak aspoň robí čo ho baví a zase na druhej strane, ja mu aj pomáham, cez všetky kamošky ktoré sú v zahraničí zháňam mince do zbierky. A jemu vždy padne dobre moja jemná vyhrážka, že "len pekne zbieraj drahý, ja to potom predám a postavím nám za to dom"... :-D len sa rýchlo vydať...už len 10 dníííí!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@matya77 ty si zlata, ze predam a postavim za to dom :-) xi xi xi mne zase drahy vravi, ze nas vnuk si za to kupi nadherne luxusne auto :-D ano aj ja mu to schvalujem, ale aby sa zase splhal do nejakych vysokych cien, to sa mi moc nepaci.... bo planujeme kadeco, cize korunky sa zidu.... ale tak sem-tam nieco kupi, nieco vymeni, na burze este sice nebol, ale viem, ze to coskoro pride.... veru veru aspon nam do tej krcmy nechodia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby pekne nam to uz ide dolu z kopca :-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@romankova @malaberuska žienky poraďte, nikde sa nám nepodarilo zohnať organistu ktorý by nám zahral tú našu na svadobný vstup tak rozmýšľame že si to necháme v kostole pustiť na plné pecky z CD...Motív lásky na príchod http://www.youtube.com/watch?v=Wk8XPN... a potom na odchode z kostola http://www.youtube.com/watch?v=CJsxgj... Čo na to vravíte? Všetkým sa to hrozne páči, vravia že to bude bombové, len sa bojím či to nebude blbé púšťať to cez CD prehrávač, aj keď to pôjde cez zosilovače...Čo na to poviete?
Odpovedať
Profilova fotka
@matya77 ja nemam svadbu v kostole, takze ti neporadim :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@matya77 ja by som ti asi radila, aby si si to tam isla odskusat :-) inak to sa divim, bo perimbaba je organova, ci nie? no asi sa im to nechce ucit.... :-p ale urcite si to tak chod testnut, ci to bude dobre zniet
Odpovedať
Profilova fotka
@matya77 ja som uz bola na takom sobasi ze hudba hrala z CD ale to je malinky kostolik nie je taky obrovsky ako ine cize aj ozvucenie tam bolo fajn,a tiez radim ak vam fararko dovoli ist si to odskusat ja som akurat volala nasej zboristke ako to vyzera s tou krasnou piesnou svadobna od zboru sv.jakuba ze uz to nacvicuju a vyzera to nadejne tak aspon jedna dobra sprava pre dnesok :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja piesne co sa tyka kostola neriesim, nechala som volnu ruku organistke, nakolko ma uz odhrane a vie vybrat,.... vsetky su nadherne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ja to práveže nechcem nechať na nášho organistu, lebo jeho repertoár obsahuje akurát svadobný pochod a Ave Mariu a to sú otrepané klasiky ktoré ja proste na svojej svadbe nechcem. Radšej nech je tam ticho ako by malo toto hrať. No uvidíme, náš farár je veľmi milý a ústretový, predsa len vidina ľahko zarobených peniažkov za pol hodinku práce je lákavá. Takže v najhoršom náš DJ prinesie celú aparatúru, prepne sa to cez zosilovače a budú to počuť až do Tatier ! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@matya77 aha tak preto... ale ja som chcela svadobny pochod a ostatne mi uz je jedno co zahra, sice je to take otrepane, ale myslim ze klasiku kazdy aj cakat bude a je to aj taky sen pocut to len a len pre seba :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@romankova presne so vsetkych filmov vzdy neveste hral svadobny pochod cize je to pre mna aj taky snicek ale malinky nakoniec sme to dali tak ze pochod na zaciatku a pojdeme my 3 spolu podla emmkinej nalady to je jasne ale asi pojde tatikovi na rukach uvidime ci bude chciet ist pesky to nechame na ten den ked by nesla pojdeme my dvaja k oltaru a nenecham si tuto vysnenu chvilu vziat ani za nic! :-D a na konci bude hrat ta svadobna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 no presne tak, je to taky snicek z filmov a celkovo uz zo vsetkych svadieb na ktorych som bola kuk :-) nechavam dost vela veci na ludi, ktory su vo svojom doma a viem, ze sa mozem spolahnut :-) cize asi tak :-) vcera som bola dohodnut kvetovu vyzdobu, moju kyticku, pierko a kyticky pre maminky.... cize aj tam dost vela veci nechavam na nej, pretoze viem, ze je perfektna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcence? ako sa mate 9 dni pred svadbou? x-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja prave ked pocujem svadobny pochod, tak mi vsetky chlpy vstavaju - nejako som si vypestovala odpor k tej skladbe, aj ked uznavam, je to tradicna a objektivne pekna skladba, len proste neviem preco, ja ju nemusim 8-( ja mam odjakziva jasno - asi od 9 rokov, ked som prvy krat videla Perinbabu som vedela, ze chcem taku svadbu, aka je na konci :-D to vsak nie je uplne mozne, tak aspon ta titulna skladba bude ked pojdeme k "oltaru" (stolu a starostke v nasom pripade) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska dobré ránko nevestičky...ja mám dnes skúšku mojich polnočných šiat....tak sa teším, že som skoro celú noc nespala.. Dávala som si šiť na mieru, lebo ja som asi prehnane náročná ale v obchodoch ani v Poľsku som si nič vybrať nedokázala...ja mám rada jednoduchú eleganciu, a chcela som slniečkovo žlté šaty...a to bol problém vôbec takú farbu zohnať, nieto ešte strih ktorý by sa mi páčil...a tie štrasové gýčové blbosti čo na všetky šaty šijú, no hrôza...tak sa teším že dnes konečne uvidím naživo spichnutý model mojich vysnívaných...a včera som bola na kozmetike, tak sa pomaličky dávam dokopy už od februára, aby to bolo top v deň D...ozaj všimli ste si.....? .............už len 8 dní...veď len "včera" to bolo 11.... :-.
Odpovedať
Profilova fotka
@matya77 8??? :-) ja mam 9 :-D dufam, ze ti dopadne skuska dobre a budu podla tvojich predstav ;-) ja inak ohladne svadby ani nic neriesim.. mam pocit ze vsetko mame ale aj tak si myslim ze som na nieco zabudla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@usacek79 ak si si všimla tie predchádzajúce príspevky, ja som tam riešila že chcem 2 pesničky z Perinbaby...tak vidím že nie som jediná posadnutá touto nadčasovou hudbou, ktorá nás sprevádza už od detstva. Ty teda v kostole svadbu nemáš, budete si to púšťať na CD?
Odpovedať
Profilova fotka
@matya77 @usacek79 @romankova babyyyyyyy my este vobec nemame vybratu hudbu k obradu :-| =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska díky aj ja dúfam. Nevieš rátať moja, dnešný a svadobný deň sa už nepočíta, tak láskavo to nepredlžuj dobre? :-D :-D :-D Inak mňa tieto pocity že som na niečo zabudla prenasledujú každý boží deň...ale to je vraj normálne. Ja vravím že pokiaľ budeme oblečení, učesaní, príde farár a bude navarené....tak všetko ostatné sa dá už zvládnuť aj keby sa na niečo zabudlo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@matya77 inak ja sa vobec nestresujem, drahy je viac v strese ako ja :-D ok ok tak sorry sorry ale mne to ukazuje v odpocitavani 9 :-D =-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska no ak vám nejako extra nezáleží či to bude perinbaba alebo klasický svadobný pochod, tak to pokojne nechaj na organistovi...ale ak nie, tak najvyšší čas začať riešiť to. Ale neodporúčam vyhľadávať niečo extra, lebo dopadneš ako ja, že na poslednú chvíľu nevieme zohnať nikoho kto nám to zahrá, takže ostávame zatiaľ pri CD :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@matya77 no my mame obrad vonku :-D takze je len na nas co si povieme :-) ale tak neviem... laka ma uplna klasika ale aj nieco ine.. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska tak to máte super, preto si ty závislá na predpovediach počasia viac ako my ostatné :-D na obrad vonku by sa najviac hodilo niečo na husliach...to by bolo krásne, nejaký Vivaldi to by bola iná romantika
Odpovedať
Profilova fotka
@matya77 ved to som ti pisala uz pred tyzdnom, ze ja uz 20rokov mam jasnu Perinbabu :-D som to uz asi pred pol rokom aj tu na stranku prispievala, aj s linkom na youtube.. :-) aj som ti pisala, ze to budeme mat z CD ;-) Lenze horsie je, ze asi pred 3 mesiacmi z youtube stiahli vsetky casti filmu, su tam uz len tieto podivne verzie, co si sem dala linky a tie sa mi zdaju take nejake moc umele - takze ja to idem riesit asi rovno z filmu - stiahnem z neho tu skladbu a namixujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@matya77 ano ano presne preto som zavisla na pocasi :-) a fakt neviem, musim pospekulovat na tou hudbou :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?