11.6.2011 - Koľko z nás má v tento magický deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte mile nevesticky, nenasla som temu s tymto datumom. Ako vam idu pripravy nevesticky? Ci si myslite, ze je stale casu dost? My uz mame salu, fotografa, kameramana :-)
Odpovedať
Ahojte dievčata...smiem sa pridat? Ak všetko pojde tak ako si predstavujem tak v tomto magickom dátume sa budem vydávať aj ja!:-) Zatial máme len sálu ale to je základ:-) Druhý základ - kostol, chceme v januári vybavovať, tak sa už teším na budúci rok, lebo to už bude len 6mesiacov a to uz môžem chystat svadbu bez toho aby si o mne mysleli že mi šibe:-) že tak skoro:-) takže sa veľmi teším.... V akej farbe chcete mať výzdobu sály? Ja chcem fialovu nejake možno dva otiene a bielu do toho:-)Čo vy nato?:-)))
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko - tak svadba bude ;-) tehu sa nekona zatial :-D
Odpovedať
Profilova fotka
usacek neviem ci ti mam gratulovat alebo co :-D tak budeme spolu aj nadalej zdielat osud priprav na svadbu :-) morenka vitaj medzi nami tesim sa tu z kazdej jednej novej clenky :-) no o nas si tiez kazdy mysli "svoje" lebo my uz mame kameramana,fotografa,dj-a a starejsieho a salu aj kostol ;-) ale to preto lebo toho dj-a a fotografa sme velmi chceli a oni su dost zajednani a maju plno prace a fotograf nam odporucil kameramana toho sme nevedeli najst a nakoniec sme nasli suproveho ... kostol no svadba je v dedine vela moznosti tam nie je chichi :-D a cukrarku na zakusky mame tiez lebo tato pani uz teraz ma objednavky na april,maj tak sme nechceli aby bola zajednana na nas datum niekym inym ... ale teraz mame pauzu do konca roka a az od januara zacneme vybavovat matriku a podobne akurat sme dnes kecali a na vianoce si dame obrucky spolocny darcek nebudeme vymyslat nad nejakymi hlupostami ale dame si obrucky a basta ;-) aj ked je to az polroka nevadi ...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá :) rada sa k Vám pridám ak ďalšia budúca nevesta. Máme termín tiež 11.6.2011. a už máme tiež zarezervované pár drobností. Vymýšlam, čo a ako, drahého každý deň informujem, čo nové ma napadlo, alebo čo nové som videla. Ste na tom podobne? a ako reaguje Vaše okolie, ak rozprávate o svadbe? morenka, aj my sme si vybrali farbu výzdoby fialovo-bielu. CHcela by som to nejak sama spraviť, ale niekedy rozmýšľam, či nebude treba aj nejaký profi pomoc. Čo si o tom myslíte? napr. ikebany budete mať zo živých kviet? ak áno, tak Vám to spravia v kvetinárstve, alebo máte nejakú firmu na celú výzdobu? Ja už vymýšľam dekoračné prvky, napr. som objavila kvetinku z papiera a je to krásne (kuk do môjho albumu). Inak máme vyriešenú sálu, hudbu, fotografa a starejšieho. Ostatné veci prídu neskôr. Tak sa majte zatiaľ pekne a teším sa na spoločné vymieňanie nápadov, predstáv a zážitkov :)
Odpovedať
Dakujem za privítanie... Ako pozeram, tak vy ste omnoho dalej ako ja...no ale ja dufam ze ked zacneme od januara ze nebudem stresovat, lebo by som to chcela v klude zorganizovat lebo nemam rada stres.... anitbaba - ja velmi este nerozpravam o svadbe...ale myslim ze moje okolie je rado ze sme sa k tomu dopracovali... chcela by som sa spytat kde budete bývat po svadbe ale či už spolu byvate....lebo ja sa budem stahovat k svokrovcom a este dokopy nic nemame potrebne pre spoločne byvanie...teda myslim ze postel a skrina pre mna...takze mi este mame na čom pracovat...:-)preto asi obručky budeme riešiť az po novom roku teraz do vianoc by sme chceli kupit postel...:-)
Odpovedať
Profilova fotka
anitbaba vitaj medzi nami ;-) na otazku kvetin sme vymyslami milion kombinacii a variant no napokon sme sa rozhodli pre mozno netradicnu ale je to maximalne usetrenie budeme mat v ozdobnych kvetinacoch normalne sadene kvietky kupime v baumaxe nejake na kazdy stol 2-pri jednom stole bude 8 ludi takze akurat ked sa tamju zmestit aj napoje a taniere a pod. bud kupime nejake ruzicky no ved uvidime co budu mat ;-) a aby nebolo vidno zeminu dame navrch kamienky ale sisal uvidime ... domyslime detailnejsie neskor ;-) nasa vyzdoba bude bielo-zlata-kremova ... zboznujem sice fialovu a polka mojho satnika je fialova ale do saly sa mi to moc nehodi aj ekd tam uz taka vyzdoba bola mne sa to nepacilo ...zelenu az tak nemam rada,modru tiez nie,ruzovu s drahym fakt nemusime a tak sme zvolili klasiku,je to elegantna kombinacia pekna a nikto sa nebude moct stazovat co sme si to vymysleli :-) my uz spolu byvame morenka nakolko mame 1 rocnu dcerku Emmku Lillian spolu x-) akurat zajtra budeme oslavovat jej 1.rocik :-) smotanova torta sa chladi v chladnicke,suhajdy tiez,slane rozteky su upecene,obed uz aj zjedeny ;-) aj upratane je ... uff dnesny den mi dal zabrat vsetko toto stihnut ;-) zajtra uz len jednohubky a bananovy koktail spravim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko, Ty si fakt akčná osôbka. Obdivujem Ťa, FAKT :) s tým baumaxom to je výborný nápad, v BA je veľký výber, vždy sa niečo nájde. ja teraz vyrábam kvetinky z papiera. Dá sa vymyslieť toľko kombinácií, že inú výzdobu už moc ani nebudem potrebovať na stôl :) Milé nevesty vo fóre: páči sa mi, že tiež riešite svadbu čo najefektívnejšie. Môžem sa spýtať, obrúčky kde chcete objednať? Presviedčam drahého, aby sme si kúpili obrúčky tiež na vianoce. ale že vraj je to skoro.. Malý problém je len v tom, že práve pred svadbou idem na 3 mesiace na Erasmus pobyt. Takže nám zostane pár týždňov na doriešenie maličkostí... Malej Emmke prajem krásne narodeninky, určite budete mať zajtra veselo :)
Odpovedať
Profilova fotka
anitbaba dakujem ti naozaj :-) vyrabas nieco ako origami?mas to aj v albume?hod nieco nech viem o com tocis ;-) obrucky hladame,vyberame,preberame ...uvidime ..chceme chirurgicku ocel urcite koli tomu ze sa to neposkriabe tak rychlo ako makke zlato biele ci zlte a navyse jedna obrucka z chir.ocele stoji aj s kamienkom do 50 euro (su aj drahsie samozrejme) takze aj koli financnej stranke ... v kazdom pripade my si ich kupime na Vianoce nema zmysel predsa si kupovat drahe parfumy a oblecenie ked to mame a nepotrebujeme,obrucky potrebujeme a podla mna je uplne jedno ci budu v skrini 1 mesiac alebo 6 mesiacov schovane cakat na den "D" ...
Odpovedať
Profilova fotka
aj zelam Emmke vsetko najnajnaj :-) inak trdielko, kuk do mojho albumu na kvietky - tiez som sa rozhodla pre "baumax" variant, drobne margaretky v kochliku, do nejakej plechovky a bud servitkovou technikou alebo len nejakou maslickou ozdobit ;-) je to pekne, lacne, efektne a zostane aj po svadbe na balkonik :-) ja uz nosim skusobnu wolframovu obrucku tyzden na ruke a vyzera to byt OK, alergia sa neukazuje ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Trdielko, ano vyrabam nieco ako origami a mam to v albume, kuk :) hmmmm chirurgicky ocel - toto som este nezistovala, ale dakujem pekne za porovnanie so zlatom
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky takze aj ja sa pridavam k datumu 11.6.2011 :-) Takze ako tu citam je najvyssi cas zacat s pripravami. Som este trosku v soku lebo som len pred 2 dnami dostala zasnubny prstienok. Mate pre mna nejake rady? Dakujeeem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
usacek vies robit servotkovu techniku na take veci ?? ja som sa do toho aj pustit chcela ale rozmyslela som si to my kupime asi ozdobne kvetinace alebo ja neviem co nieco ... ja som nasla akurat jednu web stranku s obruckami su super lacne a kvalitne !! takze nakoniec budeme mat moje vysnivane zlte zlato a biele zlato s kamienkom na super cenu jejejejjejejeeeeeej x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
trdielko tak to je super, prosim porad aj nam s obruckami.. posli prosim v sprave link, alebo meno web stranky :) inak ako dopadla narodeninova oslava? mala sa tesila z darcekov?
Odpovedať
Profilova fotka
oslava dopadla super mala sa tesila ale ja si poplakala trosku boji sa krstneho :-| ma na nu koli praci a novej frajerke malo casu a momentalne je v obdobi ked si uvedomuje kto je mama,tata a babky a krstna mama a u ostatnych jednoducho place ... dostala kopec darcekov-oblecenie (mikinky,teplaciky) hracky vselijake,papucky na dom, teple na zimu ,rukavicky,knizky,lopticku tricka s dlhym rukavom,malu fotokniku-Emmkin 1.rocik zivota ;-) samozrejme mali sme pred par tyzdnami profesionalne fotenie od jej krstnej mamy tak teraz dostala fotky a dvd-cko z fotkami a mame aj kopec fotiek z oslavy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko - super, ze taku krasnu oslavu mala :-) no a bat sa krstneho je uplne OK, ved nejaky cudzi ujo ju chyta :-D no servitkova technika je uplne lahucka, staci mat dobre servitky a lepidlo a fix ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
usacek ked ty to uz vies tak je to lahke ... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky ja som z BA a dnes som bola na matrike ze si idem rezervovat miesto na tento datum. Tetuska na matrike na mna pozerala ako na blbca :-D ze oni beru ziadosti len do konca roka, buduci rok nemaju ani otvoreny este 8-( no hruza a ked som sa pytala kedy mam teda vyplnenu ziadost doniest tak mi povedala ze najskor asi az vo februari.. no je toto mozne? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko - no akoze nie som expert a zas musim povedat, ze uz prvy pokus dopadol dobre, takze fakt je to lahke ;-) babulkaa - ja som tiez z BA a na matrike mi zatial termin aspon zarezervovali (lebo mam specificke miesto obradu), ale prist s papierom a platit mam tiez az niekedy vo februari :-) tak skus tete na matrike aspon povedat, ci ti vie termin do nejakej knihy predbezne zapisat a rezervovat..ze mas obavy, ze bude plno ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
usace79 - no skusim tam tetuske zavolat snad bude ustretova :-) lebo u nas v nasej casti BA sa na uradoch moc s ustretovostou nestretavam :-S . Chcem sa spytat ako to teda riesis s oznamenim ???? Pretoze my sme chceli skor ako by to vsetci zariadili ( kvoli dovolenkam a tak )??
Odpovedať
Profilova fotka
no teda tak si potom nejaka extra sikulka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko :-D :-D babulkaa - oznamenie urcite neunahlim, v prvej polovici juna chodi na dovolenky minimum ludi (snad len ja, ale an svojej svadbe budem, slubujem :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
usacek79 - tak ja asi moc stresujem :-D ale ten datum ma stve asi im tam budem na matriku volat raz za mesiac a mozno kvoli mne zacnu brat aj tento datum :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ahojte kocky my mame svadbu tiež v juni a uz sa velmi tesime. každy mi hovori ze na pripravu svadby mam este cas ale radsej skor a pomaly ako potom sa nahlit a polku pozabudat :-) Salu a fotografa uz mame zajednaneho a ostatne je v stadiu hladania.Mali sme mat perfektneho starejsieho ale zrusilosa to uz s tym konci hm smola je perfektny a pacil sa aj priatelovi co je uz co povedat:) takze ak o niekom viete dajte vediet z okolia lucenca. A za fararom sme boli tiez nam povedal ze staci prist az vo februari no potom sme natrafili na jedneho mladeho kaplana a ten bol velmi ochotny zapisal si cas as aj datum a vsetko nam vysvetlil, takze nas nakoniec bude aj sobasit:)
Odpovedať
Profilova fotka
Inak kocky viete mi poradit???? Staci ked pojdem len na tu matriku a dam tam ziadost o uzatvorenie manzelstva s terminom alebo musim este utekat aj do obradnej siene a tam sa dohodnut???
Odpovedať
Profilova fotka
babulkaa - staci samozrejme len na matrike (obradna sien patri matrike, takze to je automaticky) kyara18 - no sice mame este 9 mesiacov, ale co kupis a dohodnes postupne, to ta potom na jednu supu nezruinuje ;-) takze preto zu riesime, je lepsie dat kazdy mesiac nejaku stovku na cosi, ako potom naraz napr 3000,-. Ja budem vlastne mat uz vsetko "hmotne" daaavno pripravene, potom budem platit "len" hostinu.. a co sa tyka starejsieho - asi davam do placu mojho dohodnuteho, je od Topolcian, ale cestuje za svadbami v podstate po celom Slovensku, je uuuuuzasny a jediny dovod, preco sa ho vzdavam je, ze som zistila, ze mame v rodine cloveka, ktory sa tomu tiez venuje a samozrejme urobit to zadarmo tym padom :-) je to pan Gulis a aj tu na MS su na neho len tie najlepsie kritiky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
usacek79- uf som si vydychla, ze nemusim este niekde lietat :-D tak ja sa idem popozerat po nejakych satach viete mi niektora z vas poradit v BA nie drahe a pekne????
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj, no to je tazko radit :-D urcite je rozumnejsie sa ist radsej pozriet aj do okolia (malacky, stupava, senec atd), tam to moze byt lacnejsie, ale najprv treba urcite googlit ;-) krasne saty maju hocikde, ale to musis byt ochotna dat aj 300-400 za pozicanie na ten 1 den. Co ja rozhodne nie som..
Odpovedať
Profilova fotka
usacek79 no sak jasne ja si to tiez myslim, a podla mna je to ovela lepsie, ja uz mam tiez pomaly vsetko nachystane az na par malickosti :)
Odpovedať
Profilova fotka
usacek79 - tak to ani ja niesom ochotna dat tolko za 1 den :-D preto ak vie niekto o nejakej lacnejsej ale peknej pozicovni tak sup sem s nou :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no tak viem, ze je nova v stupave, mohli byt mat nejake uvadzacie ceny, urcite aj v Malackach su mozno aj dve, viem, ze kamoska si poziciavala kdesi v galante atd.. Stoji za to radsej tych 30km otocit, a usetrit mozno aj 200eur na pozicovnom ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?