11.6.2011 - Koľko z nás má v tento magický deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte mile nevesticky, nenasla som temu s tymto datumom. Ako vam idu pripravy nevesticky? Ci si myslite, ze je stale casu dost? My uz mame salu, fotografa, kameramana :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby tak ja idem dnes skusat satocky len tak so srandy :-D drahy bude az do 20h v praci a aj tak musim ist do mesta takze je to jedno ci uz tam vkrocim alebo nie ;-) uvidim aku cenu daju inak na cene pozicovneho sa da zjednat staci povedat ze v salone tam a tam vam dali za tuto cenu to aj hento a hned budu ochotnejsie nebojte sa moja kamaratka tak povedala ze za cenu 400 euro pozicovneho mala aj kabelku,nove pancusky,podvazok,korunku,bizuteriu a pani v salone jej povedala na to ze ok my vam za tu cenu dame aj topanky cisto nove a ostali jje uz :-D :-D hodlam sa to zriesit nejako takto aj ja :-) len tak pre zaujimavost babulkaa nechcela si nahodou najskor pana Raceka? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko149- Raceka?? nie asi nie nic mi to nehovori :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no moje satocky sa prave siju, do mesiaca ich mam mat doma :-) mam uz aj topanky, spodnicu kruhovu, zavoj, aj bizu, aj cast vyzdoby na stoly ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
usacek79 - to si si dala usit tie co mas v albume na sebe ? tie su krasne :-o na kolko ta vydu ked si si ich dala usit ?? dik
Odpovedať
Profilova fotka
ano, tie ;-) ani sa nepytaj na kolko vyjdu... sialenych 150,-eur :-D :-D nie je nad dobry fejk 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
to vazne??? a kde si si ich nechala sit?? porad :-D a budu vyzerat tak isto??? lebo aj ja mam jedny vysnivane ale 800 euro za ne nedam ani za svet :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pisem do IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
babulka ok len som sa pytala ;-) toho mam ja a raz na tomto fore v inej teme sa mi stalo ze sa stazovali ze je obsadeny a to ja ho mam zajednaneho :-D :-D babulka aj ja si prosim IP s tym cloviecikom ktory tich usije :-) ja som bola dnes na skuske siat a jedny mu uplne sadli parada ale neviem to dat z mobilu do pc kabel nefunguje :-S
Odpovedať
ahoj trdielko :) a kde si bola skusat satky? po pripade najdi ich na nete v originali a daj foto ;-)
Odpovedať
ahoj holky, tak aj ja sa pripajam, aj ked mam pocit ze budem asi najstarsia clenka tothoto fora:-)))) Inak aj ja mam s matrikou v BA1 taku skusenost ze mi termin est enechceli zarezervovat , ze az koncom novemra, chcem to mat v Mirbachovom palaci, takze som si preistotu zarezervovala termin aj inde , kde mi v pohode termin hned dali, ale je pravda ze to spada mimo BA:-)) ale veru to je zatial vsetko , do ostatneho sa pustim az pozdejsie:-)
Odpovedať
Profilova fotka
usacek79 - a kedy ti pridu saty usite domov??? Aspon by si nam mohla napisat svoje skusenosti ze si sa to oplati a kvalita je naozaj taka alebo nie... inak som tam citala ze ked ti poslu saty tak ich musis dat vyrovnat alebo nieco take??? Je to pravda??
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
matahacik - nuz neviem, kolko mas rokov, ale ved laska kvitne furt a vsade ;) a ja tiez nie som dvadsiatnicka 8-) babulkaa - objednala som tusim pred 2 dnami a termin dorucenia domov je do 30.10, takze presne mesiac. Oni to tam aj pisu - na sitie potrebuju cca 3 tyzdne, a na dorucenie max tyzden :-) jasne, ze dam vediet, ako to dopadlo ;-) ano, ked ti saty poslu, tak dojdu narvane v balicku, poskladane na co najmensi rozmer, aby zbytocne neplatili postovne za vacsi balik, ako je nutne. takze dojdu jak " z kravskej papule" :-D vyrovnat znamena v podstate dat do cistiarne, to je najjednoduchsia cesta asi - aj to zbavia toho "tovarenskeho" zapachu, ako nov veci maju ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
usacek79 - ahaaaa noo tak ja si teda asi pockam do toho 30.10. na tvoje odporucanie ci ano alebo nie :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
usacek - prosim aj mne posli IP, kde si davas sit tie krasne saty :) a chcela by som sa Ta spytat, ci si predtym prebehla aj nejake salony a vyskusala nejake saty, alebo tieto saty su Tvoje vysnivane a hned si isla za pani krajcirkou?
Odpovedať
Profilova fotka
babulkaa - jasne, pockaj ;-) ved mame casu ako ceciny anitbaba - ja som hladala na nete, medzi dielami navrharov najznamejsich (La Sposa, Maggie Sottero,Pronovias atd atd) - pozrela som si asi 500 siat minimalne cez net a zostali 2 finalisti. Jednoznacni. A ked som icha tak namatkovo ukazala mojmu, ze ktore sa mu viac pacia, tak mi bez vahania ukazal tie, co si davam sit. A este pred tym, ako som zadala sitie, som si ich bola vyskusat (tie originalne) v salone, ze ako v nich vyzeram. No a to uz bolo uplne rozhodnute 8-) praveze som velmi nevahala medzi satami, tieto su tak jasny vitaz, ze az dllllllllllho po nich idu tie druhe a potom az o 10km su dalsie atd :-D
Odpovedať
Profilova fotka
usacek perfektny vyber!krasna nevesta z teba bude x-)
Odpovedať
Ahoj kočky, no čo sa týka svadobných šiat, zatial mrkám len na nete ponuky salonov v okoli..ale rozmyšlam aj nad variantou - kupiť si hotove šaty, resp. ušite na mieru, našla som jednu firmu v TO, kde Vám ušijú šaty na mieru..samozrejme výber šiat je obmedzený ale môžete si ich vyskušat a za cenu požičovného vám ušijú nove..tato možnosť ma dosť láka, ale nejaké tie saloniky v NR kraji určite obehnem :))
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko - jeeeeej, dakujeeem! :-) mnohe kamosky tento styl nepreferuju, ze su prilis "tortove" tie saty, ale ja presne take chcem - cisto princeznovske ;-)
Odpovedať
usacek79 :no ani ja nie som dvadsiatka...uz mam 38:-)
Odpovedať
Profilova fotka
nooo, tak matahacik, to sme od seba len 7 rokov vzdialene ;-) v najlepsich rokoch 8-)
Odpovedať
usacek 79..veru veru v najlepsich rokoch..a hlavne konecne som nasla chlapa do voza i do koca:-))), v utorok idem na skusanie svad.siat do jedneho salonu tu blizko nas, tak som velmi zvedava, pani bola velmi ochotna ..a mam pocit ze ma navlecie do vstekeho co jej pride pod ruky, nastastie som limitovana svojou konfekcnou velkostou 42..takze asi par peknych modelov budem musiet obdivovat len na vesiaku....:-))
Odpovedať
Profilova fotka
matahacik - nie je podstate kedy, ale ze vobec sme nasli chlapa do voza a do koca.. ;-) a co si budeme vraviet - rozozname "toho praveho" uz o nieco lepsie, ako mladucke dvadsiatky 8-) nuz tak prijemne skusanie, mne sa to velmi pacilo - fakt, vidiet sa v tych satoch, to hned stupa sebavedomie, ked si princezna! :-) a 42 velkost nie je ziadna tragedia, to je uplne v poho na vacsinu siat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no moje zlate ja mam 20 rokov a to neznamena predsa ze som hlupa a neviem co je dobre ... :-D ja sa nehambim za to ze mam 20 a mam dceru podstata v zivote nie to kolko mame rokov a ako vyzerame ale je to nieco uplne ine!
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko nieeeee, to sme nechceli povedat, ale je jasne, ze clovek trosku rokmi predsa len zbiera skusenosti a nauci sa trosku viac rozoznavat ;-) to neznamena, ze aj niektore "dvaciny" nemaju tuto schopnost ;-) aj ja som si tiez myslela, ze ju mam, ked som mala 20, no teraz mam uz zas uuuplne ine priority a poziadavky na partnera, ako vtedy ;-) to sa ale neda o tom vobec diskutovat, to proste musi clovek sam zazit a spoznat, mozno sa vobec nic vekom nezmeni, mozno uplne, ale ved to je jedno, ved preto je ten zivot uzasny, ze je to furt pestre ;-) a hanbit sa urcite nemusis, to ti skor my stare paky mozeme tu mladost zavidiet 8-)
Odpovedať
trdielko..presne suhlasim s usacekom..je to tak presne ..my stare paky ti zavidime mladost...:-) usacek.-tak skusak siat za mnou, akurat som zistila ze velkost je 44:-(((ale aj tak som odskusala 6 siat a jedny boli upln enadherne..tak uvdiime..su velmi ochodtni stacim ked pridem zac.februara a daju mi vyskusat aj novu kolekciu....)
Odpovedať
Profilova fotka
matahacik - 42 alebo 44, to je predsa jedno, hlavne, ze mas z coho vyberat! ;-) a mozno sa dostanes aj na 42 do svadby, hm? ;-) ak teda ovsem nie si spokojna tak, ako to je, lebo to by bolo tiez dobre 8-) nuz tak daj do albumu foto skusky, nech posudime ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok baby ;-) a usacek myslim si ze moje priority na partnera su take iste ako tvoje a navyse my spolu sa pozname 8 rokov chodime spolu 4 roky,2 roky spolu zijeme a mame 1 rocnu dcerku :-) takze my vieme ze nejdeme do svadby hŕŕŕ a ked bude svadba tak to budu 3 roky co budeme spolu byvat v 1 domacnosti ;-) preskakali sme mnohe veci spolu o ktorych tu nebudem pisat kazdy si takto cez forum moze mysliet svoje samozrejme ten kto ma nepozna a nevie moj pribeh si mysli ze som obycajna "dvacina" no mozete mi verit ze mam toho za sebou viac nez moje 30-rocne kamaratky ....nie som ani nahodou vychovavana v bavlnke zivot sa somnou nehral mam za sebou veeelmi vela zleho ... a toto co prezivame spolu teraz je ako rozpravka lebo mame len tie bezne problemy ktore sa vyskytuju v zivote a pre mna je to nic zanedbatelne veci ... ja som toho nazoru ze naco sa hadat za kazdu somarinu ved raz na smrtelnej posteli ked si uvedomime a premietneme cely zivot si na vsetko spomenieme a uvedomime si ze mozno aj cele mesiace zivota sme nevyuzili ale prezili sme ich v hadkach a v nezhodach zijeme jeden jediny krat a vsetky prilezitosti treba vyuzit kazdu radost prezit naplno smiat sa vtedy ked to mozeme ... moje dieta sa smeje neustale a ja s nou lebo je to zdrave a ja sa chcem po tom vsetkom uz lem usmievat a nie plakat...plakala som dost,trpela som dostatocne velmi na to aby som vedela ze zivot je kratky ..skoro sa mi skoncil na onkologii pol roka som tam hnila a umierala a som tu prezila som a mam zdrave dieta ...je to dostatocny dovod na to aby som vedela co chcem od partnera a od zivota ... viem velmi dobre co je dolezite ... co sa tyka svadobnych siat ja mam cislo 32 najmensie ... zial som az prilis chuda a neviem pribrat a tiez je to obrovsky problem koli mojej chorobe som takato pri 158 cm mam 44 kil nic moc ...
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko - jeeezos ja som naozaj nemyslela nic osobne a uz vobec nie utocne ci posmesne... To som povedala ako statisticku informaciu, kde je milion odchylok a vobec nemoze byt zovseobecnovana :-) a uz vobec to nebolo konkretne na teba ;-) kazdy ma svoj pribeh a ten tvoj je silny, drzim ti palce velmi!
Odpovedať
Profilova fotka
ja viem usacek ze si to nemyslela osobne ja som to nepisala v zlom ;-) a dakujem ti za tie palceky :-D ako pokracujes ci nic nove v pripravach?mne akurat dneska napisala "kvetinarka" co nam vyzdobuje salu a kostolik som jej pisala ze ma otrasne vysoku sumu a jednoducho jej nedam vyse 300 euro za to a napisala som jej viac variant vyzdoby kde bude cena mensia a odpisala mi a nakoniec nas to vyde na ani nie 200 euro tak sa vytesujem :-D :-D je to stale dost za vyzdobu ale predsa len 100 euro usetrim co je dost velka suma lebo za to budeme mat tie kvietky v crepniku akurat sme premyslali ake dame lebo ja chcem kyticku jednoznacne z ruzi -mam v albume 2 jedna z nich urcite bude ;-) tak co mam kupit?asi sa nehodi aby boli ine kvety na stoloch a ina moja kyticka vsak?? lebo sme premyslali nad bielymi orchideami v crepnikoch alebo margaretky ruze budu vela stat a maju zelene listky tie crepnikove myslim a to sa uz hodit nebude so zelenym v bielo-zlatej vyzdobe a orchidea aj margaretky su len biele nic viac ani zelene tam nie je ;-) hmm co poradite? inak ostatne kompletne vsetko riesit budeme az po Novom roku ... nema zmysel saliet neviem ako vopred ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?