19.7.2008 Zapadne SK

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevestičky. Ak chystáte svadbu na tento deň, tak sa pridajte na pokec ;-). Zo svadbného zoznamu máme zatiaľ rezervované len foto+video. Ako ste na tom vy? :-N
Odpovedať
lorinko.. dakujem idem sa pokukat..budes mat aj nejake popolnocne?
Odpovedať
lorinko..ach pokochala som sa naozaj tam maju krasne saty mne sa velmi pacili tie z vlastnej tvorby L17..hlavne ten vrch hned som si ulozila obrazok a budem s nim chodit do salonov. Kamosky mi slubili, ze 29 v piatok pojdu so mnou som rada, lebo sama by som sa citila smutno :-) ..do septembra hadam aj nieco vyberiem....
Odpovedať
Profilova fotka
cajovka..my nebudeme mať tradičnú celonočnú svadbu..obrad máme v Zichyho paláci o 15.tej a potom sa ide do reštiky na takú slávnostnú večeru, kde pobudneme max. do 22.hodky..dovtedy to totiž máme zarezervované...takže popolnočné šatky nepotrebujem...budem sa vyžívať v svadobných :-D A vy už máte teda pevný termín na 13. 9? a kde? ;-) zas spm zvedavá...
Odpovedať
Profilova fotka
inak tie L17 sú veľmo pekné, také jemné, tylové... :-) takže sa ti páčia viac ako Kiri?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby. Ja som chytila vcera dilemu :-) ale zatial len interntovu... http://salonbetty.sk/velke.php?s=saty... http://salonbetty.sk/velke.php?s=saty... Pojdem v sobotu pozriet...
Odpovedať
Profilova fotka
nádherné...tie prvé sú ešte krajšie...a čo chceš teda meniť? ;-) s teba budú mať v salone rovnakú radosť ako zo mna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej, z tych prvych som uplne unesena :) som zvedava, ake budu v realite :-D Ten Salon Betty vlastni mamina majitelky Lucky toho salonu eL v BA. Podla mna su na to zvyknute, ze nevesty chaosia so satymi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja viem, že tam je jej mamka, obe totiž boli na velthu za salon El... ;-) jasnačka, že sú zvyknuté...ved predsa musíš byť so šatami úplne spokojná... a ´mimichodom za takú cenu, by sa mali vždy venovať zákazníčke, aj keby tam prišla 5 krát.... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
za zavoj a bizu 2300 + 9500 saty?
Odpovedať
lorinko...este sme neboli na urade, ale ak budu mat volny termin berieme 13 a asi to bude predsa len v ba. ..aspon usetris za saty..ja som tiez rozmyslala ci nejake budem potrebovat ked to bude bez tradici..len neviem ci to bude az do rana musim sa spytat hosti ..ako to chcu x-) . No mne sa viac pacia ( pre mna)take jednoduchsie a uplne najviac tie co som pridala do albumu. x-) . Ale tebe tie co si vybrala velmi pristanu.. naozaj :-D . Tiez som pozerala salon Bety a velmi sa mi tam pacili saty ..a ak nenajdem na zahori utekam do EL x-) Holiska...krasne su oboje velmi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
holiska...tieto moje nové stoja 11500 a závoj 300...ale čo už narobím... čajovka...a v Ba v Zichyho paláci, alebo v kostole? idem si mrknúť tvoj album ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cajovka...aj chlopa si si pridala do albumu :-D ;-) mala si dať aj spoločnú foto :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
lorinko...No mysleli sme skor na urade... v ruzinove, on tam byva...musime sa dohodnut...v kostole urcite nie.. Ked ja som na fotkach hrozna svietia mi oci na cerveno :-| ,ale musim stiahnut z vianoc hadam nejaku vyberiam a pridam... poviem vam devuchy to poziciavanie siat je dobry biznis :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mi niečo hovor..ja som sa dopočula, že oni kupujú šaty za 35-40 tisíc a potom to 3-4 krát požičajú a už to majú splatené...a potom sú len v pluse... 8-) inak mne stále rastie tá cena šiat...najsamprv som si povedala, že chcem šaty do 8 litrov...potom som si vybrala v salone za 9 a pol...potom za 10 a pol a nakoniec som skončila pri cene 11 a pol za šaty... :-S ( chlop mi povedal, že 10 a pol mi dá on...a 1000 si mám doložiť sama :-D ) jéj, ten čas rýchlo letí...musím makať do školy... :-p
Odpovedať
lorinko: ba je vseobecne velmi draha..kolegyna mi vravela , ze vo vrakuni je dobry salon za dobre ceny,mozno by stalo za to ist kuknut...ale ked uz mas zaplatenu zalohu..asi nie. Aspon budes spokojna so satami..co mam dojem, ze si velmi happy. Ja si budem saty a kyticu platit sama a aj kolace vo vlastnej rezii..uz som kupila 4kg cokolady :-D hadam pri tom peceni neodpadnem, vezmem si na to volno. Rozhodla som sa pre 13 druhov a na hostinu skusim nejake minonky ;-) My dnes ideme kuknut na obrucky =-) .
Odpovedať
Profilova fotka
čajovka..ja už meniť šaty nebudem..som až nadmieru spokojná s mojimi :-D ja viem asi ktorý myslíš, jeden ja tam už veľmi dlho v takom rodinnom dome a potom jeden nový otrvorili na Kazanskej v novostavbe...tak kukni aj tam.. ;-) jéj, tak predsa sa už chystáte.. ;-) a tvoj drahý tiež robí v BA? potom napíš, ako ste pochodili s obrúčkami.. ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cajovka, no ako obrucky? som celkom zvedava, lebo my este nemame ...
Odpovedať
Profilova fotka
jedna..awój, ako bolo na tancovačke? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj :) tancovanie bolo celkom fajn. asi sa prihlasime a budeme chodit pravidelne. Celkom sa tesim. len my sa vzdy pri tancovani dost povadime, tak aj to budeme musiet potrenovat :-D inak mi volala sestra, ze uz ma pre mna vizazistku a kadernicku v jednom, tak to sa tesim. Dufam, ze jej to toho do leta nieco nevojde. Lebo je to sestrina znama, tak nam vraj urobi skvelu cenu, ale ak by sme museli ist k niekomu cudziemu, tak by to mohlo vyjst dost draho... ale som citala, ze ty si uz vo vani, tak nebudem viac pisat :) pa zase cez tyzdne! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
už som z vane von :-D to bolo také rýchle kúpanie...nechcelo sa mi tam oxidovať... :-p neznášam varhánky na prstoch :-N s tým tancovaním...tak to ste ako my..my sme se na tej dvojhodinovke stále hádali... ]-( ]-( ty si urobil zlý krok...to má byť takto...nechaj sa viesť...ty ma vedieš...ja ťa mám viesť...a podobne... tak to je supiš, že už mám takto zajednané..maš šikovnú sestru ;-) ja zajtra makám od rána..idem do dvoch škôl na opačných stranách BA...pre tie dotazníky a odtial fičím do školy... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
čajovka...ako? jedna..awóój :-) stále málo dotazníkov...ma z toho asi porazí...mám okolo 70... ]-( ]-( už sa pomaličky chystáte na svk, čo? idete teda vybaviť ten obrad na devíne? alebo to už máte vo vačku?
Odpovedať
Profilova fotka
obrad mame zajednany a dohodli sme sa, ze formality staci vybavit okolo velkej noci. Tak dufam, ze to na nas dovtedy pocka... Teraz by sme aj tak nemali cas. Ale radi by sme sa tam isli pozriet, aby sme si presne vybrali miesto... vidis, keby si sa neopytala, tak na to aj zabudnem :-o s dotaznikmi drzim palce! Kolko este potrebujes?
Odpovedať
Profilova fotka
to bude určite paráda...ten obrad na devíne..mňa by také niečo ani nenapadlo... ále teraz mám samé vybavovačky...školské...jeden profák niečo neurobil tak ako mala a ja mám terza kvôli tomu behačky ]-( ]-( zas ma máta závoj :-D ..rozmýšlam, či by mi svokra niečo pekné neušila..radšej ako požičať si taký úplne obyčajný.. ty budeš mať aký? určite krásne dlhý, čo?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lori :) citala som v juli, ako budes zajtra behat hore-dole... ja mam zajtra zase raz prvu hodinu - tentokrat pri pocitacoch, tak som zvedava, co na mna studaci povedia :( toto su prvaci a je ich asi milion, tak u nich fici ohovaranie ucitelov cez net... uz teraz ma to troska mata... tak na mna na ceste z jedneho vybavovania na druhe troska mysli :) ja bydem na Teba, aby si vsetko dobre vybavila ;-) zavoj mudem zrejme kupovat. Tam sa pozicat ani neda. Myslim, ze ten, co som si vybrala bol dvojvrstvovy a nie velmi dlhy. urcite nie nizie ako po pas. Skor mam pocit, ze len tak na zakrytie tych holych ramien. v piatok padime domov, uz sa neviem dockat :-D dovtedy uz iba vymysliet cvika a oducit :-S dobru nocku, drahy tu vesia pradlo, tak mu idem rychlo pomahat, nech sa neciti vykoristovany ;-)
Odpovedať
jedna, lorinko..ahohjte dievcata..par dni som tu nebola bola som chora teda este som..ale uz trosku lepsie. Obrucky sme boli pozriet a ako to byva nevedeli sme sa dohodnut..on chcel jednoduchu a ja trosku krajsiu. Keby sme si dali kazdy inu..to je ako keby sme k sebe nepatrili :-S .. pomozte mi vybrat maju stranku..zlatokov. Pytala som sa aj na to biele zlato ...vraj to vydrzi tak 5 rokov, kym sa osucha a pridava sa donho striebro. To nieje take zle. Mali aj biele zlato bez upravy a mne sa pacilo aj to. Ale teraz si vobec neviem vybrat :-x . Inak ten moj tiez vobec nevie viest pri tanci ..neviem ako to vyriesime ja ho neutiahnem =-) a na tanecnu nieje cas.
Odpovedať
dievcata...idem domenko lezat este mi nije moc dobre....tak az na buduci tyzden pridem...caute babulky
Odpovedať
Profilova fotka
cajovka, liec sa usilovne! buduci tyzden uz budeme mat hadam aj my neajke novinky, tak sa debata dufam rozbehne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
awóóójte!!! :-D :-D jedna..no ako si dopadla v škole? dúfam, že ohováračky neboli...a čo by mohli ohovárať na takej mladej kočke? ;-) ja som dnes všetko dobre vybavila..dokonca jeden zlatý profák išiel ten problém riešiť so mnou na štúdijmé :-D takže supiš vybavené...dotazníkov sa mi tiež vrátilo viac ako inokedy...ale zajtra ešte skočím do nejakej školy... už iba dva dni a hurá domeno, čo?..to som zvedavá, čo všetko vybavíte...a kde tu budete bývať? asi u rodičov, čo? ;-) čajovka...aj som si myslela, že si chorá... :-( tak sa pekne vylieč...nech sa o teba pekne stará chlop ;-) ostatné popíšem v IP...a skočím cez týžden mrknúť na ten zlatokov a poviem názor :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lori! ;-) no skola je celkom zaujimava. Dnes som mala zase hodinu. Dosli iba traja a nie osmi, ako by mali... som ich asi vydesila minule :-( ale myslim, ze teraz to bolo lepsie :-) aspon dufam. Docitala som sa, ze uz mas veeela dotaznikov, tak to je super :-) ja sa uz strasne tesim na zajtra ale uz sa aj bojim, lebo budem musiet rozhodovat a to ja nerada... Hlavne ked viem, ze toto chcem vyberat v zivote len raz :-( Teda to, ze len raz v zivote bude svadba je pozitivne, samozrejme :-o hadam ten vyber zvladneme. Stale mi vrtaju v hlave tie saty. Som si zase pozerala saty v nejakom albume a strasne sa mi jedny pacili :-( som otrasna ]-( vsetci mi tie moje chvalia... ale... :-S och, no pojdem ich este niekedy poskusat a uvidim... A tiez rozmyslam, ze by som si chcela mozno saty aj kupit - ale to je asi volovina... vecer ideme zase dansit, tak to sa tiez tesim a zajtra rano zu frcime. hura! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jedna..už mám 101 dotazníkov..chcela som ísť dnes pre posledné, ale necelo sa mi...tak zajtra ja som zvedavá, čo vetko vybavíte..a ako dlho sa zdržíte? tie tvoje šaty sú úžasné..čo ťa to napadá? =-) =-) kúpiť je asi blbosť...čo s tým potom budeš robiť? budeš ich mať na krku a zaťažovať sa s predajom...a aké ťa zas nadchli? tak si porádno zatrsajte :-D :-D a nehádajte sa :-D :-D :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?