19.7.2008 Zapadne SK

26. mar 20082170
  • Ved ja ich uz mam vytlacene a farebne 🙂 , len fakt neviem..ci sa to moze kopirovat..asi by sa nemalo..a mozem ja za to ze ich maju len v jednom salode a este k tomu daleko? no.. 😐 . objednana nie som pretoze sa stahovali a nemaju www stranku a v zozname maju cislo ktore uz nefunguje. Takze idem skusit..len tak. Mimo BA sa vraj netreba objednat..skusim a uvidim. 😉

• jááj, ja som mylsela že ideš do salónu EL, lebo tam sa musí telefonicky objednať... 😛

ách jo...nejaká som nakapatá...od večera ma bolí hrdlo...a teraz už cítim, že sa mi zacpáva aj nos 😦 😦 😒 😢
    dávam si tie cumlavé cukríky strepsils...ale moc to nepomáha 😠
    a dnes si musím ísť kúpiť niečo na seba...lebo zajtra idme do divadla na balet...a ja nič elegantné nemám 😒 ...ale kúpim si niečo také, čo využijem aj na štátnice... 😉 🙂

• No citala som v juli, ze uz vcera ta skrabalo v hrdle ...to bude asi viroza..sup do postele a paralen..dobre sa vypotit. Ine ti nepomoze..lebo na balet nepojdes a budes musiet lezat v posteli. Nic nekupuj ked si chora rychlo sa liec..lebo za 1 den sa nevyliecis.. a cukriky ti same o sebe nepomozu...len nejake ovocie a teplo.. 😉

• Sponzor fóra
  • ja sa ale necítim byť chorá...len to hrdlo je také divné 😒 😠 ...a musím ísť do toho obchodu...lebo by som musela ísť na ten balet v teplákoch 😛 ...inak, že by ma nejak ťahalo na ten balet...sa nedá povedať...to drahý vymyslel aj s kamarátmi....ale ja som už na labutie jazero raz bola 😒 😒

• cajovka...máš pravdu..ostávam doma...sa mi nikam nece ísť...v noci som toho zas moc nenaslala 😦 ..ale chlop mi slúbil, že popobede ma zavazie do obchodu..tak bude lepšie, že sa nebudem musieť trepať MHD 😉 😃

• lorinko..spravne oddychuj 😎 mohlo by ti byt horsie, dost tam fuka a mna uz zase zacalo trhat v usku auu 🤔 .Nech ta len odvezie..milacik a nech ti to aj zaplati 😃 ked ti kupil listok musi aj robu 😬 😃 . My sa chystame 6 na chrobaka v hlave, ale uz som na tom raz bola 😬 tak si pekneee vyber.

• jéééj chrobák v hlave...je super...aj my sme na tom boli 😃
    ´ja si nechcem dávať šaty...to sa asi sáva len na premiéru...ja neviem čo si mám kúpiť...ale počula som som že niektorí tam chodia aj v rifliach 😛 ...ja tam samozrejme v rifliach nepôjdem...ale niečo také elegoš 😉
    nevieš mi poradiť? 🤔

• lorinko No ja nie som ziadny expert ale vo vecernej robe som este nebola ani raz. kludne nejaky kostymcek, alebo len elegantne nohavice a nejaku bluzku ci krajsi pulovrik a okolo krku nejaku hodvabnu satku ci sal. trosku sa namaluj a hotovo..myslim ze to staci.Urcite mas aj nieco v skrini..sak kukni 😃 Rifle su hrozne, ale videla som uz aj to.

• kujéém čajovka...kúpim si bud suknu, alebo nohavie ( ved iný výber ani nie je 😃 ) a k tomu nejakú blúzku....jój, ale radšej by som si kúpila niečo na bežné nosenie.... 😒 ..nemám moc rada elegoš vecičky 😐

• ved ked budes pani ucitelka zide sa ti tooo 😬 😉 neboj asdpon do divadla 😃

• cajovka...nakoniec som si nebola nič kupovať...lebo sam chorá...a ani na balet sa nejjde 😒 ..a zas som celú noc nespala 😦 😦 ale drahý mi nakúpil ovocie a zelenivu...tak bedem prijímať vitamíny 😃
    a kúpila som si ten časák zdravie...konečne....akurát sa mi potvrdila moja nespavosť 😞
    a ty ako?

• Ahoj Ivka. Priznam sa mne tiez nieje 3x najlepsie. Aj mna zacalo boliet hrdlo a aj hlava. V noci som sa potila ako prasa a mala som zly sen, ze sa vydavam a nemam fotografa a ani ma nemal kto ucesat...no hrozne sny. Ozaj poslala som ti 1 foto,ale nejake je to malinke..
    Len ty pekne lezkaj a papaj vitaminy ja budem cez vikend tiez.

• na e-mail? tak to si musím ísť kuknúť 😉 🙂
    asi je niečo vo vzduchu...ved ty si bola tieť minulý týždeň chorá, však? a čo ti bolo? tiež iba zacpatý nos a ubolené dutiny? 😞 😠

• no bola a tusim sa mi to vratilo,..hrdlo ma bolelo a aj ucho..nejaka viroza, lebo antibiotika nezabrali. dnes idem kuknut na tie saty, tak som zvedava ci ma ńevyhodia z obchodu ked na nich vytasim obrazok 😞 pa pekny vik. a liec sa

• nevyhodia..čo si? 😃
    a aj si niečo poskúšaš, nie? dúfam, že máš foťák...urob fotky a potom šup sem s nimi 😃

• Sponzor fóra
  • cajovka..tak ako? našla si niečo zaujímavé v salóne? 🤔

• inak celý víkend som bola chorá 😦 😠 😞 a ani cvičiť som nemohla 😞 ale dnes už sa to leprší...akurát stále tá nádcha 😛 😠 ...ale už začnem dnes cvičiť a aj von chcem vypadnúť...lebo som už 5 dní zavretá doma 😠 😠 ...a zajtra už idem do školy 😉
     a ty si ako víkendovala?

• Ahoj Lorinko.. ja som cez vikend lezala v posteli a potila sa..je mi sice lepsie,ale mam strach ze sa to zase zhorsi.. Vyskusala som 8 siat,ale som sklamana nic mi nesedelo. Nemali take ake by som chcela. Slecna bola velmi mila a pekne mi pomahala do siat.Kamoska ma pofotila..stiahne ich (ja nemam kde) ked budem mat foto poslem ti na ohodnotenie. papa 🙂

• oki..už sa tešíím... 😉 na fotečky 😃
    naštastie je ešte veľa salónov 😉 tak ešte musím pobehať 😃 😛
    takže tebe sa tá choroba vrátila 😠 ...ja som si teraz zacvičila, ale nevládala som moc a zas mám totálne zacpatý nos 😠 😠 😞 ale aj tak idem do mesta...lebo ma tu už mrle žerú...

• uz som poslala.na mail...ale dievcata kolegyne povedali, ze mi nesedia ani jedny..tak musim este pokukat. A ako si sa vyspinkala? 😉

• cajovka...už som sa vrátila z mesta...to bola chyba trepať sa tam 😠 mi je oveľa horšie...dutiny sa mi totálne zacpali...dýcham teraz ústami 😠 😞 ...ale už som doma a popíjam teplý čaj 😉 ..ešte niečo napíšem do IP 😃

• Cau Ivanka. Jeden cas som tieto kamienky vidala i Ikei.skus kunut tam.

• cajovka...awój...no do Ikea pôjdem určite v piatok mrknúť, už som pozerala aj ich web stránku a majú tam kamienky, len nie v takej podobnej farbe ako mám tú stuhu...ale určite to niekde objavím v BA 😃

dnes som zas málo spala a už som aj hore, lebo musím pár vecí ožehliť a ešte si chcem zacvičiť, kým pôjdem do školy...ale stále mám nádchu 😠 😠

• Lorinko.. za farbu sa neviem zarucit, ale hadam nieco aspon podobne budu mat.. Ty si ale pracovita..zehlis cvicis...no toto. Na tu nadchu mozno nejaku aromaterapiu..eukalyptus, alebo mentol masticku pod nostek. 🙂

• Ahojte. Juj, tu som uz davno nebola...nam pripravy postupili o oblek, moje topanky, manzetove gombicky a vcera som tvorila oznamka. Vy jako?

• na nazdo 😃
    to si dobráááá a tie šatky si si išla skúšať? čo sa ti zapáčili neskôr??? 🤔
    my sme stále na tom istom bode, ako predtým 😠 ...ale dnes idme di Ikea kuknúť tie dekorejšn 😃 tak dúfam, že si niečo zaobstarám 😎
    ale oblek sa chystáme tento mesiac...a čakám na trhy v poluse..že niečo pokúpime...a oznamko??...tak ešte ani kamoš, čo nás má fotiť o tom nevie...takže tak 😒

• satky este nedorazili do salonu na MY 😞 uvidim....
    dekorejsn budem objednavat zo eshopov v CZ, ale este neviem kolko coho 😃

Oblek sme kupili v Ozete v Trencine, velmi mile tetusky tam boli 🙂

• tak supééér 😃 😎 , ja už mám traumu, že všetkým sa to hýbe..len my stále nič...tan môj stále hovorí, že je ešte časúúú...nó to by som chcela vidieť, že kde?? 😃 😛

• Caute baby, uz som tu daaaaavno nebola... Moje pripravy sa trochu pohli dopredu- konecne 🙂 . Uz mam konecne svadobne saty z Myjavy, taka som z nich happy (padli mi ako uliate)- MS-Adelaide, su sice troska do smotanova, co som povodne neplanovala, ale su nadherne, aj pre zenicha mam k nim vesticku. Aj na mestskom urade sme boli podat ziadost o uzavretie manzelstva, len musime ist s tym este za fararom. Vy uz to mate vybavene? Som zufala z fotografa, este nemam ziadneho zajednaneho 😒. Aj oznamka uz mame vybrate,ale najprv sa musime ist dohodnut s fararom o kolkej chceme sobas a potom ich pojdem hned zajednat. Uz sa na ne tesiiiim. Ale sa nam ten cas krati do svadby, co??? 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    * autentické FOTO a VIDEO spomienky *
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov