19.7.2008 Zapadne SK

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevestičky. Ak chystáte svadbu na tento deň, tak sa pridajte na pokec ;-). Zo svadbného zoznamu máme zatiaľ rezervované len foto+video. Ako ste na tom vy? :-N
Odpovedať
Ved ja ich uz mam vytlacene a farebne :-) , len fakt neviem..ci sa to moze kopirovat..asi by sa nemalo..a mozem ja za to ze ich maju len v jednom salode a este k tomu daleko? no.. :-| . objednana nie som pretoze sa stahovali a nemaju www stranku a v zozname maju cislo ktore uz nefunguje. Takze idem skusit..len tak. Mimo BA sa vraj netreba objednat..skusim a uvidim. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jááj, ja som mylsela že ideš do salónu EL, lebo tam sa musí telefonicky objednať... :-p ách jo...nejaká som nakapatá...od večera ma bolí hrdlo...a teraz už cítim, že sa mi zacpáva aj nos 8-( 8-( :-S ;-( dávam si tie cumlavé cukríky strepsils...ale moc to nepomáha ]-( a dnes si musím ísť kúpiť niečo na seba...lebo zajtra idme do divadla na balet...a ja nič elegantné nemám :-S ...ale kúpim si niečo také, čo využijem aj na štátnice... ;-) :-)
Odpovedať
No citala som v juli, ze uz vcera ta skrabalo v hrdle ...to bude asi viroza..sup do postele a paralen..dobre sa vypotit. Ine ti nepomoze..lebo na balet nepojdes a budes musiet lezat v posteli. Nic nekupuj ked si chora rychlo sa liec..lebo za 1 den sa nevyliecis.. a cukriky ti same o sebe nepomozu...len nejake ovocie a teplo.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa ale necítim byť chorá...len to hrdlo je také divné :-S ]-( ...a musím ísť do toho obchodu...lebo by som musela ísť na ten balet v teplákoch :-p ...inak, že by ma nejak ťahalo na ten balet...sa nedá povedať...to drahý vymyslel aj s kamarátmi....ale ja som už na labutie jazero raz bola :-S :-S
Odpovedať
Profilova fotka
cajovka...máš pravdu..ostávam doma...sa mi nikam nece ísť...v noci som toho zas moc nenaslala 8-( ..ale chlop mi slúbil, že popobede ma zavazie do obchodu..tak bude lepšie, že sa nebudem musieť trepať MHD ;-) :-D
Odpovedať
lorinko..spravne oddychuj 8-) mohlo by ti byt horsie, dost tam fuka a mna uz zase zacalo trhat v usku auu =-) .Nech ta len odvezie..milacik a nech ti to aj zaplati :-D ked ti kupil listok musi aj robu :-N :-D . My sa chystame 6 na chrobaka v hlave, ale uz som na tom raz bola :-N tak si pekneee vyber.
Odpovedať
Profilova fotka
jéééj chrobák v hlave...je super...aj my sme na tom boli :-D ´ja si nechcem dávať šaty...to sa asi sáva len na premiéru...ja neviem čo si mám kúpiť...ale počula som som že niektorí tam chodia aj v rifliach :-p ...ja tam samozrejme v rifliach nepôjdem...ale niečo také elegoš ;-) nevieš mi poradiť? =-)
Odpovedať
lorinko No ja nie som ziadny expert ale vo vecernej robe som este nebola ani raz. kludne nejaky kostymcek, alebo len elegantne nohavice a nejaku bluzku ci krajsi pulovrik a okolo krku nejaku hodvabnu satku ci sal. trosku sa namaluj a hotovo..myslim ze to staci.Urcite mas aj nieco v skrini..sak kukni :-D Rifle su hrozne, ale videla som uz aj to.
Odpovedať
Profilova fotka
kujéém čajovka...kúpim si bud suknu, alebo nohavie ( ved iný výber ani nie je :-D ) a k tomu nejakú blúzku....jój, ale radšej by som si kúpila niečo na bežné nosenie.... :-S ..nemám moc rada elegoš vecičky :-|
Odpovedať
ved ked budes pani ucitelka zide sa ti tooo :-N ;-) neboj asdpon do divadla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cajovka...nakoniec som si nebola nič kupovať...lebo sam chorá...a ani na balet sa nejjde :-S ..a zas som celú noc nespala 8-( 8-( ale drahý mi nakúpil ovocie a zelenivu...tak bedem prijímať vitamíny :-D a kúpila som si ten časák zdravie...konečne....akurát sa mi potvrdila moja nespavosť :-( a ty ako?
Odpovedať
Ahoj Ivka. Priznam sa mne tiez nieje 3x najlepsie. Aj mna zacalo boliet hrdlo a aj hlava. V noci som sa potila ako prasa a mala som zly sen, ze sa vydavam a nemam fotografa a ani ma nemal kto ucesat...no hrozne sny. Ozaj poslala som ti 1 foto,ale nejake je to malinke.. Len ty pekne lezkaj a papaj vitaminy ja budem cez vikend tiez.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
na e-mail? tak to si musím ísť kuknúť ;-) :-) asi je niečo vo vzduchu...ved ty si bola tieť minulý týždeň chorá, však? a čo ti bolo? tiež iba zacpatý nos a ubolené dutiny? :-( ]-(
Odpovedať
no bola a tusim sa mi to vratilo,..hrdlo ma bolelo a aj ucho..nejaka viroza, lebo antibiotika nezabrali. dnes idem kuknut na tie saty, tak som zvedava ci ma ńevyhodia z obchodu ked na nich vytasim obrazok :-( pa pekny vik. a liec sa
Odpovedať
Profilova fotka
nevyhodia..čo si? :-D a aj si niečo poskúšaš, nie? dúfam, že máš foťák...urob fotky a potom šup sem s nimi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cajovka..tak ako? našla si niečo zaujímavé v salóne? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak celý víkend som bola chorá 8-( ]-( :-( a ani cvičiť som nemohla :-( ale dnes už sa to leprší...akurát stále tá nádcha :-p ]-( ...ale už začnem dnes cvičiť a aj von chcem vypadnúť...lebo som už 5 dní zavretá doma ]-( ]-( ...a zajtra už idem do školy ;-) a ty si ako víkendovala?
Odpovedať
Ahoj Lorinko.. ja som cez vikend lezala v posteli a potila sa..je mi sice lepsie,ale mam strach ze sa to zase zhorsi.. Vyskusala som 8 siat,ale som sklamana nic mi nesedelo. Nemali take ake by som chcela. Slecna bola velmi mila a pekne mi pomahala do siat.Kamoska ma pofotila..stiahne ich (ja nemam kde) ked budem mat foto poslem ti na ohodnotenie. papa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
oki..už sa tešíím... ;-) na fotečky :-D naštastie je ešte veľa salónov ;-) tak ešte musím pobehať :-D :-p takže tebe sa tá choroba vrátila ]-( ...ja som si teraz zacvičila, ale nevládala som moc a zas mám totálne zacpatý nos ]-( ]-( :-( ale aj tak idem do mesta...lebo ma tu už mrle žerú...
Odpovedať
uz som poslala.na mail...ale dievcata kolegyne povedali, ze mi nesedia ani jedny..tak musim este pokukat. A ako si sa vyspinkala? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cajovka...už som sa vrátila z mesta...to bola chyba trepať sa tam ]-( mi je oveľa horšie...dutiny sa mi totálne zacpali...dýcham teraz ústami ]-( :-( ...ale už som doma a popíjam teplý čaj ;-) ..ešte niečo napíšem do IP :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby...pjosím..neviete kde mi som mohla kúpiť v Ba...takéto dekorejšn...http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=1153221&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D20%26vOrderBy%3D1...díky :-D
Odpovedať
Cau Ivanka. Jeden cas som tieto kamienky vidala i Ikei.skus kunut tam.
Odpovedať
Profilova fotka
cajovka...awój...no do Ikea pôjdem určite v piatok mrknúť, už som pozerala aj ich web stránku a majú tam kamienky, len nie v takej podobnej farbe ako mám tú stuhu...ale určite to niekde objavím v BA :-D dnes som zas málo spala a už som aj hore, lebo musím pár vecí ožehliť a ešte si chcem zacvičiť, kým pôjdem do školy...ale stále mám nádchu ]-( ]-(
Odpovedať
Lorinko.. za farbu sa neviem zarucit, ale hadam nieco aspon podobne budu mat.. Ty si ale pracovita..zehlis cvicis...no toto. Na tu nadchu mozno nejaku aromaterapiu..eukalyptus, alebo mentol masticku pod nostek. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Juj, tu som uz davno nebola...nam pripravy postupili o oblek, moje topanky, manzetove gombicky a vcera som tvorila oznamka. Vy jako?
Odpovedať
Profilova fotka
na nazdo :-D to si dobráááá a tie šatky si si išla skúšať? čo sa ti zapáčili neskôr??? =-) my sme stále na tom istom bode, ako predtým ]-( ...ale dnes idme di Ikea kuknúť tie dekorejšn :-D tak dúfam, že si niečo zaobstarám 8-) ale oblek sa chystáme tento mesiac...a čakám na trhy v poluse..že niečo pokúpime...a oznamko??...tak ešte ani kamoš, čo nás má fotiť o tom nevie...takže tak :-S
Odpovedať
Profilova fotka
satky este nedorazili do salonu na MY :-( uvidim.... dekorejsn budem objednavat zo eshopov v CZ, ale este neviem kolko coho :-D Oblek sme kupili v Ozete v Trencine, velmi mile tetusky tam boli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak supééér :-D 8-) , ja už mám traumu, že všetkým sa to hýbe..len my stále nič...tan môj stále hovorí, že je ešte časúúú...nó to by som chcela vidieť, že kde?? :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, uz som tu daaaaavno nebola... Moje pripravy sa trochu pohli dopredu- konecne :-) . Uz mam konecne svadobne saty z Myjavy, taka som z nich happy (padli mi ako uliate)- MS-Adelaide, su sice troska do smotanova, co som povodne neplanovala, ale su nadherne, aj pre zenicha mam k nim vesticku. Aj na mestskom urade sme boli podat ziadost o uzavretie manzelstva, len musime ist s tym este za fararom. Vy uz to mate vybavene? Som zufala z fotografa, este nemam ziadneho zajednaneho :-S. Aj oznamka uz mame vybrate,ale najprv sa musime ist dohodnut s fararom o kolkej chceme sobas a potom ich pojdem hned zajednat. Uz sa na ne tesiiiim. Ale sa nam ten cas krati do svadby, co??? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?