19.7.2008 Zapadne SK

26. mar 20082170
  • awoj ivkabene 😃 tak si rob album...som zvedavá, ako vyzeráš v šatách 😃 to sú MS, že? ja mám tiež tú značku...kuknem si tie tvoje na nete 😉
    no s tým fotogafom by ste si mali pohnúť...my sme mali čo robiť..a to sme ho zhánali tuším a januári 😛

• ahojte tak ako ste prezili velku noc? A co mate nove? Ja so urcite pribrala aspon 1kg 😛 😐

• awoj čajovka 😉 si oprášila túto tému zo zabudnutia 😃 ...velká noc v pohode...skor nuda, ako vzrúšo 😛 😃 ...nebój...kilo hned zhodíš...len sa musíš viac túliť s chlopom 😃
    ozaj...to stretko organizujeme s blaváčkami 😃 v piatok okolo 18tej..tak daj vedieť, či prídeš aj ty... 😃 😉 napíš do témy Bratislava 😉

• Sponzor fóra
  • caf..deva 😉 ..nejako mi bolo smutno tie moje zahoracky malo pisu..tak som skusila sem...tulili sme sa tuhooo az moc..ale to bolo asi vsetko..len sa ku mne chodil zohriat a ja som kricala ze je mi zimaaa...mal studene nohy.
    Kolko vas pride na to stretko? Ozaj a vies uz nieco blizsie o tom trhu...nebude o 18 uz neskoro? na nejake okukovanie?
    Ak vas tam bude vela budem sa tam citit divne..ked ich nepoznam..len teba. 😃

• monči...však sa tam všetky spoznáme.... 😃
    ja som si ani nevšimla, že si tu..soráčik...božééé...zas mám nejaké točáky hlavy...je mi blbo 😛

• 😎 ej to bude tlak ..daj si pohar vody a pekne oddychuj,..nebehaj...alebo mozno aj ocka vidis dobre? Ja vidim dvojmo..ale nechcem okuliarky neviem si zvyknut 😛

• monči napíšem IP

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    OZNÁM TO!
    Bratislava
    Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.

Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov