19.7.2008 Zapadne SK

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevestičky. Ak chystáte svadbu na tento deň, tak sa pridajte na pokec ;-). Zo svadbného zoznamu máme zatiaľ rezervované len foto+video. Ako ste na tom vy? :-N
Odpovedať
1
7
8
Profilova fotka
awoj ivkabene :-D tak si rob album...som zvedavá, ako vyzeráš v šatách :-D to sú MS, že? ja mám tiež tú značku...kuknem si tie tvoje na nete ;-) no s tým fotogafom by ste si mali pohnúť...my sme mali čo robiť..a to sme ho zhánali tuším a januári :-p
Odpovedať
ahojte tak ako ste prezili velku noc? A co mate nove? Ja so urcite pribrala aspon 1kg :-p :-|
Odpovedať
Profilova fotka
awoj čajovka ;-) si oprášila túto tému zo zabudnutia :-D ...velká noc v pohode...skor nuda, ako vzrúšo :-p :-D ...nebój...kilo hned zhodíš...len sa musíš viac túliť s chlopom :-D ozaj...to stretko organizujeme s blaváčkami :-D v piatok okolo 18tej..tak daj vedieť, či prídeš aj ty... :-D ;-) napíš do témy Bratislava ;-)
Odpovedať
caf..deva ;-) ..nejako mi bolo smutno tie moje zahoracky malo pisu..tak som skusila sem...tulili sme sa tuhooo az moc..ale to bolo asi vsetko..len sa ku mne chodil zohriat a ja som kricala ze je mi zimaaa...mal studene nohy. Kolko vas pride na to stretko? Ozaj a vies uz nieco blizsie o tom trhu...nebude o 18 uz neskoro? na nejake okukovanie? Ak vas tam bude vela budem sa tam citit divne..ked ich nepoznam..len teba. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
monči...však sa tam všetky spoznáme.... :-D ja som si ani nevšimla, že si tu..soráčik...božééé...zas mám nejaké točáky hlavy...je mi blbo :-p
Odpovedať
8-) ej to bude tlak ..daj si pohar vody a pekne oddychuj,..nebehaj...alebo mozno aj ocka vidis dobre? Ja vidim dvojmo..ale nechcem okuliarky neviem si zvyknut :-p
Odpovedať
Profilova fotka
monči napíšem IP
Odpovedať
1
7
8
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?