19.7.2008 Zapadne SK

26. mar 20082170
  • awoj ivkabene 😃 tak si rob album...som zvedavá, ako vyzeráš v šatách 😃 to sú MS, že? ja mám tiež tú značku...kuknem si tie tvoje na nete 😉
    no s tým fotogafom by ste si mali pohnúť...my sme mali čo robiť..a to sme ho zhánali tuším a januári 😛

• ahojte tak ako ste prezili velku noc? A co mate nove? Ja so urcite pribrala aspon 1kg 😛 😐

• awoj čajovka 😉 si oprášila túto tému zo zabudnutia 😃 ...velká noc v pohode...skor nuda, ako vzrúšo 😛 😃 ...nebój...kilo hned zhodíš...len sa musíš viac túliť s chlopom 😃
    ozaj...to stretko organizujeme s blaváčkami 😃 v piatok okolo 18tej..tak daj vedieť, či prídeš aj ty... 😃 😉 napíš do témy Bratislava 😉

• Sponzor fóra
  • caf..deva 😉 ..nejako mi bolo smutno tie moje zahoracky malo pisu..tak som skusila sem...tulili sme sa tuhooo az moc..ale to bolo asi vsetko..len sa ku mne chodil zohriat a ja som kricala ze je mi zimaaa...mal studene nohy.
    Kolko vas pride na to stretko? Ozaj a vies uz nieco blizsie o tom trhu...nebude o 18 uz neskoro? na nejake okukovanie?
    Ak vas tam bude vela budem sa tam citit divne..ked ich nepoznam..len teba. 😃

• monči...však sa tam všetky spoznáme.... 😃
    ja som si ani nevšimla, že si tu..soráčik...božééé...zas mám nejaké točáky hlavy...je mi blbo 😛

• 😎 ej to bude tlak ..daj si pohar vody a pekne oddychuj,..nebehaj...alebo mozno aj ocka vidis dobre? Ja vidim dvojmo..ale nechcem okuliarky neviem si zvyknut 😛

• monči napíšem IP

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov