20.4.2013 - náš svadobný deň

15. apr 20131050
  • @zoldynka  mozem sa opytat kde mate svadbu? POzeram ze v BA..som tam zila desat rokov..pred rokom a pol som sa vratila spat na vychod a sranda..nasla tu toho praveho 🙂

• obrad bude v Ga, ale hostina v Ba, hotel Echo 🙂 preco?

• 20.04.2013 je aj nas velky den 🙂 Tak sa pripajam...

• Sponzor fóra
  • @gretchen111  vitaj medzi nami, pochval sa v akom ste uz stadiu vybavovania 🙂

• @zoldynka  len tak som sa opytala, ze kde budete mat 🙂

• @jelsulka  poznas nas hotelik?

• @zoldynka  nieee 🙂 ale pozerala som si fotecky..vyzera to celkom fajn 🙂

• @jelsulka  hotel tak starsi,keby ho zmodernizovali, bolo by to terno 🙂 ale majitelia vraj nechcu... ale je tam skvelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, neuveritelna prevadzkarka, povedala by som, ze srdce toho hotela...a kvoli nej to bude tam....

• @zoldynka  dakujem za uvitanie. Vybavene mame miesto obradu a hostiny, fotografa, dj-a, vyzdobu, saty, vizazistu... Oznamka a obrucky vyberame prave teraz... Este nam zostavaju kolaciky, oblek pre snubenca a doplnky k obleceniu (topanky, atd)...

• @gretchen111  tiez sa ti to uz pekne hromadi 🙂

• @zoldynka  tak tak... Aj nervozita celkom vzrasta 🙂
    Este som sa ta chcela spyat, kde sa budete fotit - v Ga alebo v Ba? Ak v Ga, vies poradit nejake vhodne misto na fotenie?

• @gretchen111  ty si z ga? ak bude pekne, tak fotenie prebehne v parku a mozno kaskady... este neviem... a ked bude prsat a zima, u fotografky v ateliery.. ale to bud len foto s druzickami a svedkami... pekne portretove foto bude prebiehat v ba, v iny den ako je svadba ...

• My sme zo Sladkovicova 🙂
    Na Kaskadach mame hostinu, takze tiez sa budeme fotit pravdepodobne tam, ale rozmyslame aj nad inymi moznostami...

• @gretchen111  obrad mate kde?

• @zoldynka  obrad je v sladkovicove v ev. kostole...

• Sponzor fóra
  • a cas?

• @zoldynka  16.30/17.00 - este upresnime s fararkou vo februari 🙂

• @gretchen111  aj my mame tak neskor 🙂 fotit sa budete kedy?

• Ahojte, kolko mate hosti a o kolkej mate svadbu?

• @tamarela  ahoj 🙂 my budeme mat asi 45.. viac asi nie, a obrad bude okolo 16- 17 hod a hostina sa zacne cca asi dve hodky na to 🙂

• Drahý práve odsúhlasil harfistku, jupíííí! Veľmi sa teším! Okrem toho máme konečne vybraté oznamká a už som aj vyriešila menu a ostatné tlačoviny... zase o krok bližšie 🙂

• ahojte baby 🙂 aj ja budem mať svadbu 20.4 a už sa to kráti...akurát som pozerala že teraz v nedelu je 20.1 a hned za tri mesiace svadba...mám pocit že nič nestíham už 🙂

• @jarmila85  
    to sa rozbehne, ja mám dva týždne pred vami, a ešte nemám pár vecí doriešených 🙂 ale už mám svadobné topánky, včera prišli! a aj popolnočky, ktoré budem posielať naspäť, takže hľadám ďalej.

• juj ja mám tiež topánočky a to hned dvoje 🙂 lebo ja som mala najprv problém zohnať na moju nohu také čislo a potom som si kupila rovno dvoje 🙂)) a prečo šaty budeš vracať? nesedeli ti? ja ešte som tieto šaty neriešila 🙂 stále si hovorim že ešte mám trošku času 🙂

• @jarmila85  tiez som to videla, teraz bude jedna svadba a potom sme na rade my 🙂 veru sa nam to uz krati

• Ahojte kočky aj my mame svadbu ..20.04.2013 a mame tiež uz niečo vybavene a to je kameraman, fotograf, hudba, kucharku, alkohol nakupeny svadobne balerinky, popolnočne balerinky, kaderničku, vizažistku a nechtarku ...a uz pomaličky nasho faraara a oznamenia a take drobnosti.. mam stale pocit ze toho mame predsebou este vela.....ale dufam ze to zmakneme....Na jednej strane sa tesim na druhej strane sa bojim 🙂

• No a pravdaze som zabudla buduci tyzden by sme mali uz skusat naše obručky... no som zvedava 🙂

• @jarmila85  Lebo mi nesadli tak, ako by sa mi pacilo 🙂 Jedny topanocky mozes mat pred polnocou, druhe potom 🙂).

• juj baby a svadobné oznamka kedy budete asi posielať a hlavne kedy začnete pozývať ludi? viede lebo neviem aby to nebolo zas moc skoro ale zas aj moc neskoro? hm

• @jarmila85  Vieš čo my oznamka si dame robit len bududci tyzden a začneme ich roznašat asi tak mesiac a pol pred svadbou... podla mna uplne staci...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    OZNÁM TO!
    Bratislava
    Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.

Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov