20.4.2013 - náš svadobný deň

15. apr 20131050
  • @zoldynka  mozem sa opytat kde mate svadbu? POzeram ze v BA..som tam zila desat rokov..pred rokom a pol som sa vratila spat na vychod a sranda..nasla tu toho praveho 🙂

• obrad bude v Ga, ale hostina v Ba, hotel Echo 🙂 preco?

• 20.04.2013 je aj nas velky den 🙂 Tak sa pripajam...

• Sponzor fóra
  • @gretchen111  vitaj medzi nami, pochval sa v akom ste uz stadiu vybavovania 🙂

• @zoldynka  len tak som sa opytala, ze kde budete mat 🙂

• @jelsulka  poznas nas hotelik?

• @zoldynka  nieee 🙂 ale pozerala som si fotecky..vyzera to celkom fajn 🙂

• @jelsulka  hotel tak starsi,keby ho zmodernizovali, bolo by to terno 🙂 ale majitelia vraj nechcu... ale je tam skvelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, neuveritelna prevadzkarka, povedala by som, ze srdce toho hotela...a kvoli nej to bude tam....

• @zoldynka  dakujem za uvitanie. Vybavene mame miesto obradu a hostiny, fotografa, dj-a, vyzdobu, saty, vizazistu... Oznamka a obrucky vyberame prave teraz... Este nam zostavaju kolaciky, oblek pre snubenca a doplnky k obleceniu (topanky, atd)...

• @gretchen111  tiez sa ti to uz pekne hromadi 🙂

• @zoldynka  tak tak... Aj nervozita celkom vzrasta 🙂
    Este som sa ta chcela spyat, kde sa budete fotit - v Ga alebo v Ba? Ak v Ga, vies poradit nejake vhodne misto na fotenie?

• @gretchen111  ty si z ga? ak bude pekne, tak fotenie prebehne v parku a mozno kaskady... este neviem... a ked bude prsat a zima, u fotografky v ateliery.. ale to bud len foto s druzickami a svedkami... pekne portretove foto bude prebiehat v ba, v iny den ako je svadba ...

• My sme zo Sladkovicova 🙂
    Na Kaskadach mame hostinu, takze tiez sa budeme fotit pravdepodobne tam, ale rozmyslame aj nad inymi moznostami...

• @gretchen111  obrad mate kde?

• @zoldynka  obrad je v sladkovicove v ev. kostole...

• Sponzor fóra
  • a cas?

• @zoldynka  16.30/17.00 - este upresnime s fararkou vo februari 🙂

• @gretchen111  aj my mame tak neskor 🙂 fotit sa budete kedy?

• Ahojte, kolko mate hosti a o kolkej mate svadbu?

• @tamarela  ahoj 🙂 my budeme mat asi 45.. viac asi nie, a obrad bude okolo 16- 17 hod a hostina sa zacne cca asi dve hodky na to 🙂

• Drahý práve odsúhlasil harfistku, jupíííí! Veľmi sa teším! Okrem toho máme konečne vybraté oznamká a už som aj vyriešila menu a ostatné tlačoviny... zase o krok bližšie 🙂

• ahojte baby 🙂 aj ja budem mať svadbu 20.4 a už sa to kráti...akurát som pozerala že teraz v nedelu je 20.1 a hned za tri mesiace svadba...mám pocit že nič nestíham už 🙂

• @jarmila85  
    to sa rozbehne, ja mám dva týždne pred vami, a ešte nemám pár vecí doriešených 🙂 ale už mám svadobné topánky, včera prišli! a aj popolnočky, ktoré budem posielať naspäť, takže hľadám ďalej.

• juj ja mám tiež topánočky a to hned dvoje 🙂 lebo ja som mala najprv problém zohnať na moju nohu také čislo a potom som si kupila rovno dvoje 🙂)) a prečo šaty budeš vracať? nesedeli ti? ja ešte som tieto šaty neriešila 🙂 stále si hovorim že ešte mám trošku času 🙂

• @jarmila85  tiez som to videla, teraz bude jedna svadba a potom sme na rade my 🙂 veru sa nam to uz krati

• Ahojte kočky aj my mame svadbu ..20.04.2013 a mame tiež uz niečo vybavene a to je kameraman, fotograf, hudba, kucharku, alkohol nakupeny svadobne balerinky, popolnočne balerinky, kaderničku, vizažistku a nechtarku ...a uz pomaličky nasho faraara a oznamenia a take drobnosti.. mam stale pocit ze toho mame predsebou este vela.....ale dufam ze to zmakneme....Na jednej strane sa tesim na druhej strane sa bojim 🙂

• No a pravdaze som zabudla buduci tyzden by sme mali uz skusat naše obručky... no som zvedava 🙂

• @jarmila85  Lebo mi nesadli tak, ako by sa mi pacilo 🙂 Jedny topanocky mozes mat pred polnocou, druhe potom 🙂).

• juj baby a svadobné oznamka kedy budete asi posielať a hlavne kedy začnete pozývať ludi? viede lebo neviem aby to nebolo zas moc skoro ale zas aj moc neskoro? hm

• @jarmila85  Vieš čo my oznamka si dame robit len bududci tyzden a začneme ich roznašat asi tak mesiac a pol pred svadbou... podla mna uplne staci...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov