20.4.2013 - náš svadobný deň

15. apr 20131050
  • @miska1251  ja som si ich dala robiť pred týždnom a za dva týždne by mi mali prísť 🙂 aj ja ich budem teda tak nejako roznášať 🙂)

• my zaciname roznasat od 1.2 🙂

• Nevesticky, uz iba 83 🙂 ako ste na tom?

• Sponzor fóra
  • @zoldynka
    Ja krasnych 69! 🙂 V piatok dorazila prva vec pre draheho, motylik 🙂)) A tento tyzden hadam uz pokusne vytlacime oznamko a nasledne hodime do tlace vsetky. Zacinam sa velmi tesit, uz mam aj minimotyliky v bruchu 🙂)

• @hallie  drzim palce, aby vam vsetko islo podla predstav 🙂 my sme s oznamkom maly problemi 🙂 ale tak co uz 🙂 stava sa 🙂 ale tiez cakame uz len na tlac, tak je ok 🙂

• @zoldynka ved preto som sa vyplasila a nahanam to pokusne tlacenie 🙂 Dufam, ze to pojde hladko. A vam co este chyba?

• @hallie  nam toho este chyba viac 🙂 1.2 mame vybavovaci den 🙂 ideme konecne vybrat svadobne menu, kyticu,ochutnavku vinu, kupit mi mensiu obrucku a to najhlavnejsie ideme podat ziadnost na matriku 🙂 akosi sme doteraz nestihali 🙂 ale v podstate uz vieme co vsetko chceme,len postupne vybavujeme 🙂 zaciname pozyvat konecne 🙂

• @zoldynka  Tak ale to sfuknete rychlo 🙂 Matriku este nemame ani my, ani pripravu u farara este nemame celu, takze oficialne veci nula bodov 🙂)

• @hallie  matriku nemame, hlavne, ze su oznamka uz takmer v tlaci 🙂 sme to ale herecky 🙂

• @zoldynka
    Veru, my ešte ani povolenie z Biskupského nemáme 😃

• @hallie  a to su podla mna prve veci, co by sme mali mat 🙂

• @zoldynka
    Veru. Ale tak - sme otimistky 😃

• Ahoj 🙂 ak este nemas svadobne pohare ci darceky pre hosti 🙂 pozri u mna 🙂

• Uvolnil sa mi náhle termín 20.4.2013, keby náhodou.
    Ponukam 10percent zlavu na balík " Multimediálna svadba-DJ Maroš Chvojka" info na mojom profile.

• Sponzor fóra
  • uz len 16 🙂 ako ste na tom damy?

• tak 20. april sa nam nenavratne blizi, pocasie zatial take vselijake a nervozita stupa 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš svadobný deň premeníme na nádherné spomienky. Sme rodinná spoločnosť, ktorá sa zameriava na video produkciu a svadobnú fotografiu.
    Profesionálne fotenie svadieb, interier-exterier, fotenie detí, bookov, modeling atd. Cena dohodou.
    Prenájom špecializovaných fotoprístrojov a atrakcií na svadby, firemné večierky a oslavy.Online objednávky na booking.prospective.sk