22.09.2007 Máte rovnaký termín svadby?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte budúce nevestičky. Tak sa priznajte, ktorá má taký istý termín svadby aako ja - 22.9.2007? A čo všetko už máte pripravené, zajednané?Alebo je ešte skoro? Maťa
Odpovedať
vivi aj nás bude stáť min.7000,- lebo to je základná suma a tiež v tom nie je všetko
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Vivi, my ideme s drahým zajtra na veľtrh a už sa moooooc teším. Idem naberať inšpiráciu na moju fialovú svadbu :-D A vybaveného mám kameramana, DJ+starejšieho, aranžérku, sálu a farára.
Odpovedať
Pekny den :-) noo mi sme sa uz na termine dohodli... ten je isty.... (trvalo to dlho predlho kym sme vybrali ten spravny). Okrem saly este nemame nic zajednane, ale menu uz mame vybrate ;-) Saty si idem asi dat sit, lebo tie co som si vybrala su no velmi pekne ale su mi dlhe a tak neviem ako by to na mne vyzeralo, keby ich skratili.. asi by to bolo az moc nariasene potom... neviem ... no a potom ani neviem kam na matriku... hmmm a hudbu.. sice mam jednu fajn kapelu (ak niekto vie poradte mi prosim).. lenze mame cast rodiny z madarska a asi by bolo dobre keby aj im zahrali na notu.. takze niekoho musim najst... a este nevieme ci chceme kvazi klasicku svadbu - vyobliekani, kapela atd... alebo nieco neformalne- to by nasim srdieckam bolo blizsie... ale ked ja by som sa asi nechcela vzdat vsetkej tej parady - vsak opekacku si mozeme urobit aj potom, no nie?? a svadbu s nim planujem len raz v zivote zazit :-) ;-)
Odpovedať
jaaaj ako vam zavidiiiim !!! ja ani nemam este nic zajednane no a pravdupovediac moj mily nie je ten typ co sa z nadsenim vrha do planovania. je to vsetko na mne, takze o to tazsie (sice mi do toho nebude kecat.. dufam). v nedelu idem na veltrh nacerpat napady s kamoskou (je ete viac nadsena z toho ako mi dvaja ;-) ) no a co mi drahy zapotil (ohladom svadby): a ja tam musim byt???
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak dnes som tu len na skok...... :-) Vivi- na svadobný veltrh nejdem, lebo sa mi to zdá trosku daleko do blavy......mame vybavene zatial : salu, kostol( u nas kaplnku na zamku ), fotografa,kameramana, zivu kapelu, ktora pusta aj cdc-ka ako dj, starejsieho. V pondelok si pojdem poskusat predbezne nejake saty...... Liz-vitaj.....neboj, ani mne sa nechcelo do vsetkeho toho vybavovania pustat, ale ked zacnes, uz to pojde samo....aj buduci manzel sa hadam chytí..... Mata- pokukaj dobre na výstave v ba a v pondelok nam podas podrobnu spravu. Prajem Vám pekný víkiendík. :-) ahojte
Odpovedať
Profilova fotka
no jasné, baby, všetko pofotím a pridám aj dokumentačný materiál :-D
Odpovedať
diky suzit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) to som rada, sme na tom podobne s tým vybavovaním. Super :-) možno sa stretneme na svadobnom veľtrhu ;-) Beriem tiež foťák ;-) Chcela by som sa tam nechať inšpirovať na svadobnú tortu :-D nechcem veľmi prezdobenú, ale takú inú...však viete, jedinečnú :-D Ale dáko mi zlyháva moja fantázija :-N a tiež ešte veľaaa vecííí potrebujem pokukať.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vivi a neskúšala si hladat na zahraničných stránkach?Ja som zadala do google "wedding cake" a našlo mi tolko obrázkov a stránok.Stiahla som asi tisíc obrazkov toriet
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby....nejako to tu zamrzlo.Mata-tak ako bolo na veltrhu? Vsak referuj....som zvedava :-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tak kde ste vsetky?????? Ja som si vybrala už aj saty.....sa vytesujem. Nie su este na nete, lebo majitelka salonu este nenafotila novu kolekciu...skusala som si asi desať siat a bola som nakoniec prekvapená, ze sa mi hodili uplne ine, ako sa mi pacili na fotkach....cenovo ma vyjdu na 10,5 tisic a mam v tom krem siat bizuteriu-nausnice a nahrdelnik, dazdnik, podväzok,korunku, zavoj a kabatik pre prípad zimy. :-)
Odpovedať
ahoj tak to máš super ja som ešte vôbec nebola šaty pozerať, iba tak na nete
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj kalli, tak ja mam vybrate konecne. A pani v salone mi povedala, ze co sa týka septembra, ze je navyssi cas skusat a rezervovat, lebo ten mesiac zvyknú vychytat velmi skoro.......a mas uz aj vyhliadnute? Ja som si vybrala uplne ine,ako som povodne chcela. Mne sa vzdy pacili na ramienka, take spadnute na pleciach s jednoduchou suknou a nakoniec budem mat korzetove - vrchný diel vysívaný a sukna je bohatá - dost nárocné saty, neviem, ako v nich budem tancovat.....
Odpovedať
nemám ani vybraté, páčia sa mi viaceré, len sa bojím že mi všetko bude malé, chystám sa tento mesiac obehnúť salóny
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko, baby. suzit, na veltrhu bolo celkom fajn, ale hrozne maličké priestory. Kúpili sme vankúšik na prstienky a ešte modrý podväzok :-) Mám aj album nafotený z veltrhu, tak sa mrkni. Baby, ja som včera zistila, že moje šatky od Maggie Sottero majú prísť až v marci a ja sa tak bojím, že ich nestihnem a niekto mi ich zajedná. Ja už iné ani nechcem :-(
Odpovedať
maťa neboj určite budeš mať tie svoje vytúženééé
Odpovedať
Profilova fotka
dúfam, že budeš mať pravdu. Baby, už máte vybratú aj farbu výzdoby?
Odpovedať
ano ja mám myslím že som to tu už spomínala šamáň alebo po našom maslová :-) ty si spomínala tuším fialkovú??
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, ste zdrhli do novej temy :-D
Odpovedať
neboj bezaz to nie, my skôr tak pobehujeme medzi touto a tou setembrovou, ale vidíš našla si nás tak je všetko ok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha, jasné už sme to spomínali. Včera som si odtiaľ´to z bazáru objednala fialkové svadobné konfety v tvare malých srdiečok- už sa na ne tešíím.
Odpovedať
tak pomaličky to zhromažduješ? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak. Teraz mi písala majiteľka salónu a potvrdila mi tú info, že tie šatky prídu až v polovici marca a to ich vraj má jedna nevesta zajednané na 17. marca-ešte ich ani nevidela. Dobrá správa je, že určite prídu v mojom čísle a tie, čo som si merala Suzzanne Vidal a boli mi veľké, tak tiež budú mať moje číslo v bielej farbe-to bude dilema :-D Tak tam asi zajtra skočím a vyplatím zálohu na tie nové. Povedala mi, že ak mi nesadnú, kľudne sa tá záloha dá prehodiť na iné a ja na 100% viem, že si vyberiem v tom salóne.
Odpovedať
maťka a to si vyberáš v diamonde?
Odpovedať
Profilova fotka
ano tam
Odpovedať
a ako si spokojná, ako to tam prebieha?
Odpovedať
Profilova fotka
kalli-a preco sa bojís, ze ti vsetky budu malé? Ved majú viac velkostí....ak ked ja mam velkost č.38 a jedna pani v salone sa ku mne spravala, akoby som mala aspon 90 kg......neboj, to treba len skusat a skusat, kym nenajdes tie pravé, v ktorých sa budes citit ako princezná....... mata-album som kukla. Aj si si skusala nejake saty na veltrhu? Inak s tymi satami-ved ked prídu, tak by ti majitelka mala zavolat, nie? Aby si si prisla vyskusat....co sa týka výzdoby, tak mne sa páci oranžová, žltá, marhuľková - takéto svetlé farby. Ale este nei som naisto rozhodnutá pre jednu.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som s tým salónom spokojná nad mieru. Prístup úžasny, majiteľka fajn baba, ceny okolo 9000-10 000-ale za také nádherné šaty sa to aj oplatí. Okrem toho k šatám je bižutéria, kabelka, štóla a ozdoba do vlasov zdarma. Len škoda že tak dlho to trvá, pokým dostanú tie nové šaty
Odpovedať
hmm to je super, ja sa tam chystám ako do prvého salona kam pôjdem, dúfam že budú na mňa niečo mať
Odpovedať
Profilova fotka
kalli-nejake saty ti urcite sadnu, ja som sa tiež bala,a nakoniec som si vybrala , ale boli to iné saty , ako sa mi pácili na obrázku...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?