22.09.2007 Máte rovnaký termín svadby?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte budúce nevestičky. Tak sa priznajte, ktorá má taký istý termín svadby aako ja - 22.9.2007? A čo všetko už máte pripravené, zajednané?Alebo je ešte skoro? Maťa
Odpovedať
suzit, neviem v čom to budeme mať to sme neriešili, lebo pani nás ubezpečila že oni majú komplet servis, kedže robia veľké akcie a plesy
Odpovedať
Profilova fotka
suzit, ja som to mamkám hovorila,ale keď bude svadba trvať do rána, tak neviem.Kto zje,tan zje a kto nebude chcieť,nezje. Ale my máme v rodine veľkých papkáčov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mata no aj velkí papkáci majú len jeden zaludok .....a okrem tohu tam zvyknu byt kolace, ovocie a slané a..kadečo, do čoho sa dá zobkať pomedzi jedlo...
Odpovedať
Profilova fotka
máš pravdu,ale ja o jedle nerozhodujem-od toho som oslobodená, to majú na starosti mamky-tak nech sa rozhodujú a za 600sk toľko jedla-nech len varia v kuchyni a papkajú v sále :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby.... co nove? My ideme asi zmeniť miesto na hostinu. Cez víkend sme dostali typ, boli sme to omrknúť a pozdáva sa nám to ovela viac, ako sálu, co máme rezervovanú....aj ked nie je priamo v meste, ale 15 km od mesta. Myslím, ze to nie je tak daleko.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj suzit. Tak si nakoniec vyriešila aj ten teplý bufet, čo si chcela?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mata. Asi ano, teplý bufet tam robia, ale pre zmenu stolicky su take divne....ze treba na ne návleky. Ale zohnat dobru salu so vsetkým, co treba pre 80 ludí je u nás v okolí ZV dost problém.....U Vás je plesí výber sál?
Odpovedať
Profilova fotka
vieš čo, my sme ani nechodili po sálach. Snúbencova maminka má známeho v Levickom hoteli Atóm, kde je obrovská sála, ktorá sa dá prispôsobiť na toľko ľudí, koľko chceme-sú tam také posuvné dvere. Urobili dobrú cenu, tak sme to hneď zajednali už sme viac nezháňali. Takže neviem, ako je to. Ale tu v okolí je dosť reštaurácií, kultúrnych domov a hotelov-dá sa z čoho vybrať. Ale žiadna sála nie je úplne dokonalá. Na tej našej mi trochu vadí podlaha-dúfam že sa nebude pri tanci šmýkať. Brala by som radšej parkety.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. No tak vyzera to tu tu na vymretie. Asi sa prestahujem.
Odpovedať
Profilova fotka
ale nieee, ja som tu. Len väčšina báb je asi v téme september 2007. Čomáš nové, suzit?
Odpovedať
neboj suzit aj ja som tu
Odpovedať
no čo babenky s takým krásnym dátumom, kam ste zmyzli?? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj kalli. Oni tu asi všetky blúdia v tej téme september 2007. Čo máš nové? Ja ešte stále čakám na tie šaty :-(
Odpovedať
ahoj mata, asi je to tak, nové-objednala som si nejaké vecičky na svadbu tak čakám čo mi príde a či to bude také pekné ako na foto a som trochu smutná, lebo jedna baba mi tu tvrdí že tam kde chceme mať hostinu bola niekomu na svadbe a mali otrasne navarené, tak som z toho v rozpakoch a bojím sa aby sa také nestalo aj nám :-(
Odpovedať
Profilova fotka
A nebola si sa tam opýtať, aké jedlo podávajú? Aspoň aké menu. Myslíš PKO v Nitre? Ja som tam bola na plese a varili celkom chutne. Netráp sa. Mnetiež jedna baba napísala, že tam, kde budeme mať my svadbu podávali jedlá studené a brali taniere ešte ani nedojedli hostia-že hrôza a zase tri ďalšie baby mi povedali, že lepšie ani nemohlo byť. To je vec dohody.
Odpovedať
boli sme tam a pani mi povedala že nám navaria čo si povieme, jedalniček sme ešte nedohodli, ale chceme dva klasické chody a potom švedske stoly aj zo studeným bufetom. kamoš tam mal svadbu v novembri a oni boli spokojný, ja si tiež myslím že ked robia také akcie ako plesy, svadby a stužkové tak by mali byť na tom dobre, vieš ale červík pochybností vo mne hlodá.
Odpovedať
Profilova fotka
ale nenechaj sa tým otráviť. To má každá pochybnosti a tesne pred svadbou-to budú najväčšie :-D
Odpovedať
no môj peťko sa smeje že svadba nebude lebo že dovtedy z toho zblbnem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D to hovorí aj môj drahý. Chlapi to neberú až tak vážne, to až potom pred oltárom :-D No ale keď si to tak vezmeš, tak vlastne nám ostáva 7 mesiacov a to nie je taká dlhá doba-to rýchlo ubehne.
Odpovedať
tak to teda ano ani sa nezbadame a je tu september
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj, nevieš, kde sa dajú v Nitre kúiť svadobné topánky? TAký obchod len na svadobnú obuv asi nie je
Odpovedať
asi nie je ale pozri si www.kadah.cz majú svadobné topánky a tu v TO je obchodík kde ti ich objednajú a ty si ich vyskúšaš a ak sú ti ok tak si ich zoberieš, stoja okolo 1500, zn.Klaudia a aj na predajni niektoré majú tak by si si možno rovno vybrala a tiež v PN je salon Amarel a majú aj topánky kamoška si tam kúpila ja asi budem brať z tej predajne v TO lebo potrebujem nízke a majú tam aj také
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem. Ešte skúsim pozrieť aj v Nových Zámkoch. Kupovala som si tam aj topánky na ples a majú tam veľmi dobré ceny obuvi. Aj plesové šaty som si tam už 3 krát kúpila. Nechápem, prečo je to taký lacný kraj.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby. Uz som tu davno nebola. My sme minulý týžden zmenili sálu, nebudeme mat v meste vo zvolene, ale mimo mesta 15 km v jednej prerobenej restauracií...a bude tam ovela krajsie, a vyzerá, ze aj lepsie, ako sme mali povodne zajednané..tak sa tesím.... Co mate nové vy? Ja som pozerala topánky, ale dajak sa mi nijaké nepácia....a ani výber nemajú...co myslíte, ku krémovým satám,asi len krémové topánky,vsak? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj suzit. My sa chystáme zajtra na matriku podpísať papiere, len neviem či sa tam aj niečo platí alebo nie.. Topánky som pozerala už aj ja, hoci ešte nemám šaty. Ale pravdepodobne budú tiež také smotanové, maslové, tak by mali byť aj topánky také. Skúsim zbehnúť do Nových Zámkov, lebo sa tam chystám kupovať aj popolnočné šaty.
Odpovedať
Profilova fotka
mata, tak pokukaj topánky, ak by mali smotanove pekné, tak sa hadam aj ja vyberiem. Ides si uz teraz kupovat popolnocne?
Odpovedať
Profilova fotka
ešte nie teraz, ale predpokladám tak v apríli určite, aspoň pojdem pozrieť. Lebo hneď ako budem mať vybrané šaty, idem na tie topánky a rovno aj popolnočné a Nové Zámky sa mi už neraz oplatili. Už som tam kúpila niekoľko plesových šiat a topánok-fakt nádherných a za veľmi dobré ceny. A so snúbencom sa chystáme aj do Maďarska kúpiť oblek, tak možno aj tam niečo. Ale neviem presne kedy.
Odpovedať
Profilova fotka
raz som si kúpila v Zámkoch aj také smotanové šaty a hneď som tam k nim zohnala aj krásne smotanové črievičky. Preto si myslím, že tam určite niečo nájdem.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam zasa dobré skusenosti s Lucencom....co sa týka siat a topánok.....mam to blizsie, ako Nové zámky. A co svadobné saty? Kedy ti uz konecne prídu a vyskúsas si ich?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Maťak, kde do Maďarska sa chystáte na oblek? My tiež uvažujeme, ale neviem kde máme ísť. Ešte sme tam neboli ale veľa som už o tom počula :-) . Som Ti písala do septembra 2007, že na matrike sme my neplatili nič ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?