25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ano pozname :-) takze dost mozne ze to boli oni, maju to vsetko tak nadivoko a naryxlo :-D ja som xclea ist do mesta pozerat obrucky v piatok ale moj nemal zaujem :-| ze je este cas :-N porad ako na neho?
Odpovedať
Profilova fotka
noo, chlapik bol cierny a jeho nastavajuca mala hnede vlasy a boli este s jednou babou, ktora mala cierne dlhe vlasy :-) A myslim si na obruky je ten pravy cas. potom uz budete nahanat ine dolezitejsie veci a nebudete mat cas sa zaoberat obruckami. Poznam ine pary, co maju svadbu v lete a obrucky si darovali pod stromcek. Takze skoro urcite nie je. Ved zavel, ze idete a idete. Ja som to tiez tak spravila. :-D moj by sa asi tiez rozhybal v marci.. hihi
Odpovedať
Profilova fotka
na neho take neplati :-( musim nu dat precitat tvoje slova mozno zaberu ;-) :-D len ako nevydrzat nenosit ix ked ix budeme mat tak skoro doma :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved prave ide o to pokusenie, mat ich doma a nenosit ich a iba sa na nich pozerat. Tesit sa na chvilu, kedy si ich mozes navliect ako znak lasky a vernosti :) Kludne mu daj precitat moje slova... hihi
Odpovedať
Profilova fotka
tesi sa cim dalej tym viac x-) ale panika a stres ze nestihnem vsetko dotiahnut do dokonalosti ma zerie stale :-D popolnocne saty uz mas? alebo mas predstavu? nevies kolko stoji usitie siat?nemam ani sajnu =-)
Odpovedať
Profilova fotka
... to s tou dokonalostou to neprehanaj.. skus mat otvorene aj zadne dvierka. Ak nieco nevyjde budes potom velmi sklamana... Daj tomu volny priebeh. Aby si nestresovala viac, ako si svadbu uzivala. Skus nechat mnohe veci na inych a tym sa odbremenis a budes si to viac uzivat... joooj davam ti rady, ako keby som to mala uz za sebou. No hovorim ti to, coho sa ja drzim. Dufam, ze mi to vyjde. ... popolnocne saty som si priniesla z UK este 2007. ked som ich videla, som sa do nich zamilovala, tak som si ich musela kupit. Su kratke, tirkisovo zelene. Dost mam problem s kupenim kravaty. Taku farbu maju malokde.... asi bude bez kravaty ;-( ... nechces si saty pozicat?
Odpovedať
Profilova fotka
to si uz v 07 roku vedela ze sa budes vydavat? :-D no xcela by som skombynovat viac siat dokopy a tak vytvorit idealne pre mna x-) a navyse take saty sa daju vyuzit aj neskor takze nie je to az taka zbytocna investicia. vzdy som xcela svadobne kupit aby som mala spomienku ale nejako by ta ciastka ubrala z nasho rozpoctu tak aspon popolnocky si xcem nexat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no hej... moj drahy ma poziadal o ruku v lete 07, no vtedy sme este neriesili svadbu. Ta prisla tak plynule. Nikde sme sa nemuseli ponahlat, tak preto... Uplne chapem, ze si chces popolnocne kupit. Ja si zasa chcem nechat take drobnostky, ako je kosicek alebo ine, aby sa mohla moja dcera hrat... hihi..
Odpovedať
Profilova fotka
no to je tiez dobry napad. ja som si tiez ako mala obliekala mamine svadobne saty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si saty mojej maminy neobliekala, mama mi ich ukazala, az ked som bola dospela a vtedy mi ich zakazala si vyskusat. hihi..
Odpovedať
Profilova fotka
preco zakazala? =-) to sa nesmie?
Odpovedať
Profilova fotka
neviem o tom, ci sa to nesmie alebo nie, ale nechcela aby som si ich skusala... je poverciva, aby to neprinieslo smolu.. No ako male deti sa to bezne robi. Keby som mala svoje svadobne, urcite by som ich dala mojim deckam sa hrat..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hmm myslis ze sa mame dat fotit na tie oznamka uz teraz ked je sneh alebo radsej cakat kym sa roztopi? atelier nejako nezvazujeme...stale mi to vrta v hlave....lebo uz by som xcela mat aspon oznamenia z krku ale snehu zatial neubuda
Odpovedať
Profilova fotka
kedze si ich chcete dat vyvolat, vedeli by ste to stihnut za tyzden, samozrejme ak sa vam bude pacit vas vytvor. No kedze tie fotecky vyzeraju dost male, asi by som sa zamerala skor na tvare a nie na pozadie...
Odpovedať
Profilova fotka
ano ale ked uz fotit tak nex je to aj pekne a xceme tie foto pouzit aj na tu nastenku s nasimi foto z detstva a ked sme spolu zacinali a pocas xodenia.a mozno ix dame aj rodicom na pamiatku :-) hmm mozno aj ten atelier ked by sa pekne vyzodbil ale bo neviem co
Odpovedať
Profilova fotka
raz som pracovala v hoteli. Bol dost luxusny a ked vonku nebolo dobre pocasie, tak sa svadobcania chodili fotit tam.. Hotely maju celkom pekne zariadeny Lobby a ine miestnosti.. Mozno by ste mohli skusit interier nejakeho pekneho hotela. Urcite vam to povolia tam. Oni s tym problem nemaju..
Odpovedať
Profilova fotka
ked ja som xcela skor tu priodu a nemame tu ani ziadnu gotanicku zahradu ani nic take, ide nam hlavne o to zistit kvaliti fotografa ktoreho mame zajednaneho na svadbu
Odpovedať
Profilova fotka
aha... tak v takom pripade skuste pockat, kym sa roztopi sneh.. No myslim si, ze aj so snehom su pekne fotky.. Ked sa sneh roztopi, vidiet iba such konare ....
Odpovedať
Profilova fotka
aj to ma napadlo :-D ja som skratka nespokojna so vsetkym....idem pa...vratil sa mi nastavajuci :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby konecne mame kapelu! :-) sice drahy ale jediny ktory ostali. takze bud by sme ix zobrali alebo by sme boli odkazany na CD menic a kopu CD :-N
Odpovedať
monci teším sa s tebou :-) my už musíme splašiť nejakého kameramana, začínam sa desiť, že budeme bez :-N inak začínam sa pohrávať s myšlienkou zostať v svadobných šatách až do rána...idem pohľadať tú tému, čo kto na to... čo vy na to?
Odpovedať
Profilova fotka
hej, riesili to uz baby tu niekde. :) väčšinou su baby radi, ked si ich konecne o polnoci vyzlecu... Ale preco nie? Ked je ta prilezitost jedinecny, nech si ju bab uzije naplno... ja budem mat popolnocne saty.. :-)
Odpovedať
Ahojte prídávam sa k vám dňa 25.4. 2009 bude náš deň... bojím bojím už teraz pomali stresujeme ale zároveň sa tešíme... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Klaudia... vitaj v klube :) ako to vyzera u vas v pripravami? my sme uz co to prebrali.. Ved si precitaj.. :) Nech vam to vsetko vyjde...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky.....dlho som tu nebola...je tu medzi vami niekto, kto planuje len civilny obrad na urade? ja som volala na matriku a pani mi povedala, ze mam cas, ze april este nieje ani otvoreny, ale dost sa bojim, ze 25. nam termin nedaju, bo su volby a neviem, ci nebude miestnost zabrata komisiou na scitavanie hlasov....ou nou.....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky... v BA sa v tento den sobasi, aspon co viem v jednom urade. No asi by bolo si naozaj zistit a zaistit si termin co najkor. Nedaj sa odbit tym, ze este april neriesia. Svadba je udalost, ktora sa neda len tak prelozit z tyzdna na tyzden. A preto sa dozaduj zapisania terminu, ze ta nezaujimaju volby. Ak by si nepochodila na tom urade, skus si predbezne zarezervovat na inom urade. Aby si mala spon aku taku istotu. Ako viem tu v BA uz maju na april terminy. Ved to je normalne. su takmer 3 mesiace pred terminom... ;-)
Odpovedať
ahojte, klaudia vitaj :-) nynka, aké voľby? to ti povedali na úrade? ja som hľadala na nete a nič o voľbách na ten deň som nenašla, navyše som sa vyplašila :-N a zavolala som na matriku a opýtala som sa našej pani matrikárky, či je možné zosobášiť nás 25.4.2009, pozrela kalendár a povedala, že áno, ten termín je možný a pýtala sa ma už aj na približnú hodinu, že si to napíše a že nech prídeme hocikedy a podáme žiadosť a dohodneme podrobnosti... vôbec ma neodbila, že je skoro, bola milá... a o voľbách ani zmienka... skús si to ešte preveriť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ( aj ty nova clenka) :-) my sme boli v decembry za fararom a tiez na nas pozeral ze co tam tak skoro robime ale zapisal si nas ( aj ked troxu trvalo kym nasiel kalendar na novy rok :-D ),o tyzden sme boli vypisat ziadost a teraz v nedelu ideme na nauku. ale stretla somsa aj s takymi ohlasmi ze to uz je neskoro a neviem ci este mame volny termin....... takze nenexat sa odbit!
Odpovedať
Profilova fotka
to faakt??? kokos,z akej si mestskej casti?? ja som volala na ruzinov, vzdy v strankovych hodinach a dolvolala som sa asi po tyzdni a pani bola totalne neochotna....
Odpovedať
nynka tvoja otázka smerovala ku mne? asi hej :-) ja nie som z BA... a dokonca dnes ani nemali stránkové hodiny, keď som volala... mala som asi šťastie. neboj, podarí sa ti to vybaviť! a voľby vtedy nie sú, tak sa nemáš čoho báť ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?