25. 4. 2009

13. jan 201218370
  • ani ja nie, my sme ho vybrali koli babatku 🙂))

• ahojte 🙂
    uz sa mi siju popolnocne saty 😵 som objednana kadernicke a na umele nexty.. pokupila som nejake drobnostky na vyzdobu a naladujem sa na prijemne prestresovany vykend 😃

• si na tom podobne ako ja, az na tie popolnocne saty, ja este cakam, kedze som tehotna, neviem ake budem mat brusko... 😉

• Sponzor fóra
  • a ja rozmyslam, ze si necham svadobne saty az do rana.. 🙂

• ahojte dievcata..tak je to tu...mame oznamko 😃 akurat ho dokoncujeme a tlacime 😃 jupiii....a dokonca na nom aj vyzeram vskutku pouzitelne.......hned davam do albumu 😃

• ahojky... mas velmi zaujimave oznamko.paci sa mi 🙂 nase je este stale v stadiu tvorby. Snad ho do tyzdna spravime, aby bolo aspon v elektronickej podobe.

• dakujeme 😃 vlastne sme sa opicili po kalinakovcoch, ale pacilo sa nam to obom 😃 a predstav si, trvalo to len par hodin 😃 uz sa tesim na vase 😃 potom daj vediet 😃

• caute baby 🙂 tak uz mam saty..aj zenich ma oblek..boli sme v tej nitre a super 😃 hned som nasla tie praveee 😃

• no kraaasa 😃 gratulujem 😃 sup so vsetkym do albumu 😃

• ahojte 🙂
    zase som nakupila nejake drobnosti na vyzdobu. boli sme zhanat oblek ale ked nam sa ziadny nepaci 😬 jeden co mojmu sadol fakt ako uliaty stal 8500sk 😕

• mno my sme oblek kupili v rakusku, kupime tam aj zvysok .... minule som tam videla aj slusivu viazanku.....snad ju este budu mat

• jezis aku som ja videla krasnu kravatu 😵 ..kremovej farby, a kosela by mala byt bordova, a vesticka tiez kremova. lebo aj moje saty budu bordovo kremove 🙂

• oooch bordova je kraasna, ja mam kremove saty , s bleducko ruzovymi flitrami na vystrihu a stuhe, preto by som ocenila, keby mal matko ruzovu viazanku, nakolko aj vsetky mojedoplnky sa idu uberat tymto smerom, vestu odmieta....hmmmm

• ahojte, reštaurácia a detaily menu dohodnuté! 😵 aj kameramana máme! no čo vám poviem - plodný víkend 😃

• 😃 mno my planujeme mat na dvd skor taky dennik priprav..a na obrad svihneme dakomu kameru.....nech to natoci.....takze to neriesime 😃 chcelo by to uz asi zajednat restiku...v tom spolieham na svokra....aaaaaa ja neviem, podla mna je este koopeeec caaasuuuuu 😃

• Sponzor fóra
  • nynka, no obdivujem ta, ja som mala svadbu planovanu na jun a uz som vybavovala veci a teraz, ked sa presunula na april, tak neviem co skor lebo napr. kolace nam objednavku zobrali len tak tak lebo uz vraj maju na ten termin vela svadieb a vsetko je uz skoro rok dopredu obsadene...

• nynka, ani my by sme niektoré veci tak nesúrili, ale máme aj hostí z druhého konca slovenska a museli sme nájsť kombináciu reštaurácia+ubytovanie, a hlavne nech sa majú po ceste kde zložiť a čo jesť... a tak. a čo sa týka dvd, tiež nechceme úplnú klasiku s fotkami z detstva a tak... tiež plánujeme na začiatok nejaké zábery z príprav, a potom už klasika, obrad a hostina. priateľ bude vyberať hudbu, tak som zvedavá 🙂
    jahody, my sme našli na nete cukráreň a píšu, že stačí týždeň dopredu!!! no keďže človek je tvor nedôverčivý, mama tam volala už minulý piatok a pre istotu to zajednala 😃

• u nas ma mama na starosti kolace a hostinu,takze o to sa ja nestaram .Aj my budeme mat cezpolnych, aj my sme museli najst penzion, nastastie sme nasli super blizko za super ceny. Len este stale nevieme presny pocet ludi...

• my už máme skoro presný počet +- dvaja, takže sme zatiaľ pri rezervácii počítali aj s nimi. dosť sme ich všetkých súrili, aby sa vyjadrili, či prídu alebo nie a to najmä kvôli tomu, aby sme im mohli zabezpečiť ubytko....

• asi to s pravime tak, ze rezervujeme viac a potom to este upresnime, ked budeme vediet. v podstate riesime jeden par - nasi znami, ci ich mame pozvat alebo nie... je to tak 50:50. nijako sa nevieme rozhodnut... 😶

• haha, mno ano ano, mama u nas preziva asi najviac, tiez uz ma nuti ist vybrat torty aj kolace......myslim, ze to preziva viac ako my dvaja dokopy 😃

• caute baby,v sobotu som bola v kvetinarstve a tam mi povedali ze staci 2 tyždne dopredu.musim zajednat kolace a torty ked je take fulky......tak to sa musim poponahlat.A bliži sa nam veltrh....supiš 🙂

• caute, no ja na veltrh neidem. V podstate mame uz vsetko zariadene. povodne som tam chcela ist kvoli obruckam, ale kedze aj tie mame, tak tam neidem. Uzite si to tam 😃

• ja som tam este nikdy nebola, ak to stihnem sklbit s pracou, tak isto vybehnem...aj ked teda uz skoro vsetko mame a co nemame uz vieme kde zariadime 😃

• my ideme najmä kvôli obrúčkam a zo zaujímavosti chcem pozrieť aj prehliadku nových modelov šiat 😬 idem pohľadať, či existuje nejaký program veľtrhu...

• Ahoj Kattulka...
    ..sice nepatrím medzi "aprilovky", ale "majovky".. 😉
    ..ale chcem sa s Tebou podelit o "vybavovacky"...
    ..ja este stale rozmyslam koho na video a foto...
    ..nevies mi niekoho poradit z okolia Galanty...
    ..vopred ďakujem...

• evulka, odpísala som ti tu: http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThreadID=84689&vGroupOffset=40 ak by si sa chcela ešte niečo opýtať, môžeš IP 🙂

• caute baby... mam novinku. zacala som chodit do solarka... a vy?

• ahoj....to uz?!@ vies ze som presne na oto myslela ze odkedy by bolo treba 😬

• no ja som zacala od minuleho tyzdna 2 x 5 min. a od buduceho tyzdna dam 2 x 10 min... a ak si budem mysliet ze staci, tak pojdem raz do tyzdna.. nechcem naraz

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Dokumentárna fotografia Vašej svadby 🙂
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov