25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved nie naraz ale ja som planoval zacat az koncom marca.... je to neskoro?
Odpovedať
Profilova fotka
no v solarku by ti povedali, ze je neskoro.. neopalis sa, ked pojdes zopar krat. Chod aspon koncom februara, aby si mohla chodit aspon dva mesiace. Ako pozeram na tvoju fotku, zda sa mi, ze mas svetlu pokozku. Na tvojom mieste by som uz zacala pomalicky chodit.. no je to na tebe.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som bledula veru :-N ked mne sa tam nexce stale xodit :-| v solarku vedia poradit a vypocitat ti kedy a ako casto mas xodit?
Odpovedať
Profilova fotka
neviem, ja som sa nepytala, len som pocula, ze odporucaju chodit viac mesiacov dopredu. ved sa skus opytat.. hej poviem ti, rychlo to leti, zda sa mi ze som tam kazdy den a to chodim iba dva krat do tyzdna..
Odpovedať
Profilova fotka
no ved to ze ja by som sa muslela trepat do mesta a potom zase z mesta domov a potom do roboty 8-( je to dost odruky.... moj drahy skoci parkrat aj v PL...on je lahko opalitelny :-N mne to aj tak hned vybledne len co zmyznem z dosahu slnka
Odpovedať
Profilova fotka
ooh, to ti nezavidim... ja to mam po ceste domov... tak skus chodit raz do tyzdna. Ale na to, aby si chytila nejaky zaklad potrebujes chodit dva krat.
Odpovedať
Profilova fotka
no tak tie 2-3 tyzdne vydrzim co mam robit :-) a potom sa to bude odvyjat od farby pokozky
Odpovedať
Profilova fotka
myslim minimalne 4 tyzdne chod 2x do tyzdna a potom uvidis... ja som po tretom 5minutovom taka slabucko hneda. no nevidno to velmi
Odpovedať
Profilova fotka
aku mas pokozku? rozmyslam ci zacat s 5 minutami alebo 15? aby som nevysla jak rak
Odpovedať
Profilova fotka
no ja si myslim, ze mam fototyp 3, ty predpokladam 1/2. urcite zacni s 5 minutami.. ja som bola na zaciatku trosicku cervena. kamoska ma tusim taku pokosku ako ty a po 9 minutach sa spalila... zacni 4 x po 5 minut a potom si davaj 10. viac ako 10 si nedavaj...
Odpovedať
Profilova fotka
ako 4x? to nexapem
Odpovedať
Profilova fotka
no.. myslela som som: prvy tyzden : 2x 5 min., druhy tyzden> 2 x 5 min, treti tyzden: 2 x 10 min, stvrty tyzden: 2 x 10 min, no a piaty tyzden uvidis... mozno statci 1 x 10 min.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kokos ved to je tazsie pocitanie ako vypocitat si plodne dni =-) :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hihi... ti poviem.. budem ti drzat palce. Verim, ze to zvladnes.. pa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem za rady.....musime drzat spolu nevesticky 8-)
Odpovedať
ja sa do solárka nechystám. prípadne sa párkrát natriem tónovacím telovým mliekom, aby sa pokožka zjednotila, ale opáliť sa nechcem... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa tiez chystam do solarka ale az tak v polovici marca.Ja mam dost tmavu pokozku takze len to trocha tak ozivit :-) Moj drahy uz rozmysla ako sa vyzut z navstevy svadobneho veltrhu,ale to sa mu teda nepodarí,ha ha :-D :-D ach tí chlapi.
Odpovedať
môj je tiež bez šance - povedala som mu, že si tam musíme vybrať obrúčky, lebo nikam inam už chodiť nebudeme :-D takže ak sa chce ženiť - ide na veľtrh :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ha ha,ja som sa mu tiez vyhrazala :-D :-D :-D ved snad jeden den mozu obetovat kvoli vlastnej svadbe,ved aj tak vsetko ostatne v podstate vybavujeme my,oni sa len zvezu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to snad nie je pravda. Ako keby ste mi citali myslienky. Ani moj drahy neplanoval ist na veltrh.. nechapem preco sa vsetci chlapi k tomu stavaju rovnako... a ze sa len zvezu... ved je to aj ich najkrajsi den, alebo oni to tak nerobia?
Odpovedať
Profilova fotka
... opravjem... "alebo oni to tak nemyslia?" (uz mi prepina) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
oni maju hlavne z toho stres,aj ked neviem preco....pochopim ked niekto nevie do coho ide,ale myspolu zijeme uz sest rokov.Ale ja uz sa nad tym nepozastavujem a nesnazim sa to ani pochopit lebo to sa mi urcite nepodarí :-D A hlavne neradi nakupuju a cely den pobehovat po nejakom veltrhu....ale keby to bol eroticky veltrh alebo nieco co sa tyka aut alebo futbalu tak to by sme ich odtial museli aj tahat :-D :-D :-D Takze ja sa drzimzakladneho pravidla NERIESIT!!!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ozaj babyako ste na tom s rozluckou so slobodou?Bude nejaka? Mne kamoska zariaduje,malo by to byt dva tyzdne pred svadbou,neviem kde,kto tam vsetko bude ani ci budem mat striptera,neviem nic.....nechce prezradit.Takze to bude paradne prekvapko :-) :-)
Odpovedať
cicu s tým stresom mi čítaš myšlienky! ale zistila som, prečo má stres! neznáša tanec a kameru! keby tam tie dve veci neboli, tak sa teší... no ale to sa nedá :-| rozlúčku zatiaľ neriešim, uvidím ešte dovtedy, čo sa ako vyvinie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ani moj neznasa kameru...aj tanec lebo mu to prilis dobre nejde. ale stale si robi srandu ze si pred obradom da frtana na povzbudenie,takze sa boji obradu,chlapi sa celkovo boja zaväzkov,si myslia ze po svadbe sa vsetko zmeni.
Odpovedať
môj sa nebojí, že sa niečo zmení. vlastne skôr mňa presviedča, že sa nemá čo zmeniť - keď už s niekým žiješ, poznáš ho a nemá ťa čo prekvapiť... a správanie sa papierom nezmení... lenže on by chcel obrad len s dvoma svedkami... a to by sa nikomu nepáčilo :-(
Odpovedať
Profilova fotka
to je pravda ze ze nemaco prekvapit,minule sme sa dobre na mojom drahom bavili s kamaratom,lebo on stale nieco hlada.Hladal obciansky,on stresoval a ja som bola uplne kludna,lebo viem ze nakoniec vsetko najde na mieste kde uz minimalne dvakrat hladal.kamos mi vraví ze ty ho uz poznas jak hodinky :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no moj drahy sa tiez nerad foti, ani kameruje... stale to tvrdi, ale ked sme natacali video pred svadbou, tak si to uzival viac ako ja :-) , to uz si neviem vysvetlit. Mozno pre to, ze je detailista, a vsetko chce tip top... To video sme este nevideli.. troch sa ho bojim pozerat... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,, no ked uz tu rozoberame strax xlapov...tak moj sa boji najviac toho ze nas svadba vystavi od penazi...inak myslim ze nicoho :-) on nema stres ziadny...jemu sa zda zvlastna moja panika 3 mesiace pred svadbou lebo nema sako,topanky,koselu,kravatu....proste nic...dokonca ani obrucky este nemame :-. tyda vybrate su aleeste sa nevyrabaju ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ojooooj, ani my este nemame oblek. A to ma stve najviac, lebo viem, aky je moj drahy preberavy. Ale najhorsie na tom je to, ze sa mu nechce chodit do obchodov... vyhovara sa, ze nema cas... neviem, kedy si ho najde. snad den pred svadbou bude ready... ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?