25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale noo... ciculienka. nebud z toho smutna.. ;-) snad vam tie obrucky prinesu stasticko, rovnako ako nam ostatnym...
Odpovedať
jasne ;-) a s peniazkami sa netrap, obrucku budes predsa nosit cely zivot!
Odpovedať
Profilova fotka
tiez si to myslim,len som si nemyslela ze budu take drahe.Moje zlaticko je strasne vyberave.Dokonca mi chcel dat vymenit tie tri zirkony co tam mam za brilianty,ale to som ho odhovorila,to by bolo o 180 euro viac,ja si az na taketo nepotrpím .ale strasne sa tesim :-)
Odpovedať
cicu nič si z toho nerob. hlavne, že sú krásne a že sa vám páčia a je úplne jedno, koľko stáli, veď ste ich kupovali pre seba! ja som kamienky nechcela vôbec, kvôli tomu otáčaniu, asi som to tu už niekde rozpisovala - proste nech nemusím dávať pozor, aby bol prstienok kamienkami hore, nech sa točí ako chce a bude vždy rovnaký :-)
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak... ja budem mat tiez bez kamienkov kvoli otacaniu. sice som rozmyslala nad briliantom, ale potom som si to rozmyslela, aj tak by ho velmi nebolo vidno, ze tam je... takze bude rovnaky z kazdej strany. 8-)
Odpovedať
ani ja som nechcela kamienky, ved ich mam predsa na snubnom prstienku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiez moc nechcela ked tak tak som si vravela ze jeden,alepadol mi do oka aj na mne vyzeral dodre a su to len take malinke ocka takze aj ked sa prsten otoci tak mi to vobec nebude vadit.Aspon bude stale iny raz s ockami a raz bez nich,hihi :-) ale su hrubsie,lebo drahemu sa nehodí uzky prsten takze preto boli take drahe. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
prave som prisla zo svad. salonu,skusala som si nove saty ale nakoniec som ostala pri mojich,proste su naj,naj,naj... :-) A skusala som k nemu aj bolerko cipkovane,vysivane kamienkami,bolo super ,krasne,len aby nam to pocko vyslo,lebo v tom by bola zima
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne sa paci take bolerko, ale kedze v okoli SL bude vtedy este chladno, budem mat asi hrubsie... inak vcera mi prislo cierne bolerko, co som si objednala k popolnocnym satam... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bozinku uz sa to blízi,februar je kratky mesiac,apríl neratam tak uz len marec... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no prave...stale mam pocit, ze je to daleko. . no na druhej strane sa bojim, ze nestihneme..
Odpovedať
Profilova fotka
mozes mi prosim poslat link cez co si objednavala to bolerko,paci sa mi
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mas to v IP. inac nasla som take nieco aj v obchode,ale 2x drahsie.. som spokojna
Odpovedať
Profilova fotka
dik,pozriem to...dala som do albumu obrucky
Odpovedať
Profilova fotka
ciculienka > mate pekne obrucky. my sme si dali opacnu kombinciu
Odpovedať
Profilova fotka
my sme s drahym opacní,on skor zlte a ja biele zlato :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vcera som objednala torty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
super.. a kolko ich budete mat? my budeme mat jednu svadobnu a tri male torticky... ale do vyslusky davame speci tortu.... neviem potom, co s nimi budeme robit... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
budeme mat dve,ta druha bude cokoladova ona sa sklada z niekolkych mensich,vid album
Odpovedať
Profilova fotka
ta cokoladova je naozaj velmi pekna. ;-)
Odpovedať
ahojte, pridavam sa k vam
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, mate svadbu 25. aprila? =-) tak si zmen v pase ;-) inaklen sa smelo pridaj.... co uz mate hotove-zajednane-vybavene?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky....obrucky dorazili.....:D som happy, su ovela krajsie ako na obrazku......lahucke, elegantne a este som aj velkosti uhadla....asi dnes nezaspim..mam ich na stole a stale nane pozeram :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj nynka, nechces ich hodit albumu aby sme sa mohli tesit s tebou?
Odpovedať
Profilova fotka
myslim, ze tam mam foto z webu,ale cvaknem ich aj live ....
Odpovedať
babenky viete mi poradit ci sa da zmensit obrucka cca o 1 cislo, aj ked ma kamienok? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
poznam jedno zlatnictvo v BA, kde som si zmensovala zasnubny... mohla by si tam skocit sa popytat...
Odpovedať
Profilova fotka
no niekde z toho robia problema inde zase nie.Ja som si chcela zmensit zasnubny a v zlatnictva v Poluse mi povedali ze to sa neda vraj by sa poskodil kamen.Potom miho znama vzala k nejakemu zlatnikovy a ten ani brvou nemykol a urobyl to bezproblemov
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dnes sme kupili oblek. Konecne.. V OD v Dubravke.. Super predavac, este supersia cena. No ten oblek je bez vesty. Vraj sa to uz dnes nenosi.. U vas to bude ako? budu mat chlapi aj vesticku? Oblekovu, alebo taku zo svadobky? my sa nevieme rozhodnut.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no ja by som bola rada keby mal moj vesticku kremovu alebo bielu taku vysivanu. ist nie tu ciernu co byva k oblekom...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?