25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
my sme si obrucky kupili este pocas vianocnej dovolenky, ked sme boli doma, teraz len rozmyslam, ci nam budu dobre, prsty sme mali skrehnute od mrazu tak sme si objedali troska vacsie cislo, ked som ju vsak skusala po dodani, zdala si mi troska vacsia, no uvidime... :-N
Odpovedať
inac obrucky mame z bieleho zlata, a moj ocino si chudak myslel, ze je to striebro.Vyplestil na ne oci, ze ci to je teraz modne :-D stara skola, je stara skola
Odpovedať
Profilova fotka
tixi - tak sup sup skusat obrucky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
myna obrucky stale cakame,dufam ze uz tento tyzden budu Dnes mi mama vravela ze jej znamej dcera mala svadbu v Blumentali a ze oni tam mali svoju vyzdobu.Tak sa popytam,aspon o jednu starost menej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som vlastne zabudla, ze ma este caka zdobenie medovnikovych srdiecok, ale to uz velmi neratam :) Musim si pozriet ten svadobny planovac, ci som fakt na nic nezabudla.
Odpovedať
aj by som skusala, ale nechala som ich na Slovensku...
Odpovedať
Profilova fotka
mirinka9- mas ten uzasny planovac,( ktory neviem ako sa vola)? aj ja by som ho chcela, ale este som nemala cas zistovat, ze odkial ho vsetci maju. :-(
Odpovedať
my máme obrúčku momentálne len jednu :-D priateľovu sme dali nakoniec o číslo zväčšiť, lebo sa nám zdala dosť úzka, neviem možno bude teraz zas veľká, aj tak si nemyslím, že ju bude nosiť :-N mne osobne sa inak tiež zdá smiešny prsteň na jeho prste... neviem, šperky a muži mi nejako nejdú dokopy :-x vravel, že ju bude nosiť, tak som zvedavá, dokedy mu to vydrží :-) neviem aký plánovač máte na mysli - ja som odškrtávala ten čo je tu na stránke a musím sa pochváliť - od mesiaca 4 a viac to mám už prázdne :-) takže stíhame :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej na tejto stranke je ten planovac.
Odpovedať
oznamenie sa mi podarilo odfotit huraa (napriek tomu, ze zo mna fotograf urcite nikdy nebude, ved aj teraz sa mi podarilo nejako vymazat zvysne fotky z sd karty =-) ) kedze skoro vsetky svadobne zalezitosti su podla mna, oznamenia su podla mojho snubenca, ja som mala v plane ine ale aj tieto sa mi pacia
Odpovedať
jéj tixi, máte to veľmi pekné x-) a možno z teba bude raz aj fotografka ;-)
Odpovedať
dakujem, ale neverim tomu :-D zo mna fotograf veru nebude
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jeeeeeeeeeeej to oznamko je krasne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
naozaj pekne oznamko :)
Odpovedať
dakujem, musim to odkazat tomu mojmu, ved on ho vlastne vybral, urcite sa potesi :-) dnes som bola po robote na skok do mesta, ale nic som nenasla... biele samodrzky tu asi ani nezozeniem, lebo nikde som ich nevedela najst, objavila som, kde maju bielu podpsenku, ktora je vhodna aj na ciastocne odhaleny chrbat, ale nechcelo sa mi ju skusat, tak som to nechala na buduce.Dost som si ju obzerala, ale aj tak som neprisla na to, akym sposobom sa zapina aby drzala :-S No a na nalepovaciu, ktoru mi treba k popolnocnym som totalne zabudla.
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj tie nalepovacie podprsenky su aj väcsie ako na kosik C?zatial som nenasla
Odpovedať
myslim, ze najvacsie som videla C, vacsie by uz asi nedrzali
Odpovedať
Profilova fotka
tak si tam dam lepiacu pasku :-D :-D :-D :-D ale nie ,neva ved mam bezramienkovu podrsenku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Inac zmenila somkadernicku na moj svad.uces.Kamoska mi vybavila kocku co robi vlasy aj líci v jojke.A príde ku mne domovtakto je super.Nemusim sa nikam trepat a medzitym sa mozem aj napapkat :-)
Odpovedať
Jej, tak to mas super, lepsie si si to uz zariadit ani nemohla!Mas pravdu, je to ovela pohodlnejsie, a kedze je ta baba profesionalka aj vysledok bude urcite perfektny :-) Ja som sa objednala spolu s mojou maninou a najlepsou kamoskou, ktora bude svedkyna len cez telefon do kozmetickeho salonu, ktory je priamo v hoteli, kde bude svadba, tam nas nalicia aj ucesu.Uvidim vsak co bude na skuske.Chcela by som ist aj na skusku licenia, aby v den svadby uz vedela kozmeticka co a ako.
Odpovedať
Profilova fotka
to hej myslímze taka skuska je velmi dolezita.Ved aj ked je profesionalka,tak musí vidiet priamo na tebe ci ti ten makeup ide a ze ci sa ti to paci
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja budem 4 dni pred svadbou lietat iba po skuskach... kedze v pondelok vecer pridem domov, mam 4 dni na to, aby som vyskusala uces, makeup, saty..
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to budes mat zaujimave :-)
Odpovedať
Profilova fotka
az mam z toho strach :) tak ale mam to tak naplanovane, ze by som to mala stihnut. v tie dni nebudem nic ine robit.. inac. budete mat vsetky podväzok? ja ho nechcem. u nas taky zvyk ani nie je.
Odpovedať
Profilova fotka
aspon budes mat volno?ja mam volno az v piatok? vo stvrtok vecer idem na nechty,takze mam den na to aby som si na ne zvykla,lebo v zivoze som nemala gelove :-) A skusku ucesu mam 9.aprila
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem mat urcite podväzok,bude to sranda ked ho bude davat dole zubami,hi hi hi uz sa tesim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
To co pises tie skusky ved to musis stihnut aj za jeden den.Urcite nemusis mat z toho strach,ja by som si to uzivala,ved coje lepsie ako mat volno a nechat aby sa o teba starali
Odpovedať
Profilova fotka
ani ja som gelove nechty nikdy nemala. budem ich mat od pondelka.
Odpovedať
ahojte, vidím, že riešite skúšky. ja som chcela ísť na skúšku účesu deň-dva pred svadbou a kaderníčka sa zhrozila, že to nemám šancu stíhať, že budem mať tak veľa povinností, že sa zbláznim :-o a ja furt o nijakých neviem :-N :-D :-D :-D tak idem na skúšku účesu v stredu po veľkej noci a make up som ešte nedohodla, budem jej volať koncom marca... miri, ja si myslím, že to určite všetko s prehľadom stihneš ;-) súhlasím s cicu, za jeden deň by si to v pohode stihla... ja podväzok mať budem - dostala som ho od sestry a je s modrou mašličkou - takže bude "niečo modré a darované". ale žiadne sťahovanie zubami pred hosťami sa konať nebude, neviem, akosi mi to príde proti srsti :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ja budem mat podvazok. U nas nie je taky zvyk, ale bude to len pre mileho 8-) S tymi skuskami som na tom podobne ako mirinka9. domov idem pred svadbou v utorok vecer ale je nato vsetko dost casu. odkial je taky zvyk, ze zenich dava dole podvazok zubami? Ja som to prvykrat citala pred par dnami. chi
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?