25. 4. 2009

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, viem, že aprílovky 2009 tu už tému majú, ale mňa zaujíma konkrétne tento dátum ;-) ak ste preň už pevne rozhodnutí, môžme sa podeliť o nápady a plány ;-)
Odpovedať
u nas 78, najvacsia polozka bola za vyzdobu, kedze som mala vsade zive kvety, ale ako sa hovori, je to len raz za zivot a velka cast penazi sa nam vratila, len na redovom tanci som si vytancovala vyse tisic eur, ale boli to fakt oddrete peniazky :-D joooj, skoda, ze uz je to vsetko za nami, bol to uzasny den urcite pre kazdu z nas, ved sme sa tu tolko navypisovali, ze co a ako bude a uz len spominame :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme to s darmi mali chudobnejsie... kedze svadba bola v chudobnom kraji. Vratila sa nam taka polovica, teda nase vydavky..
Odpovedať
ahojte manželky :-) tak ako? ja som rozbehla akciu "zmena identity" a je to teda pekná fuška :-N už mám vybrané fotky do albumu, už ho len vytvoriť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Katulka, moja zmena identity sa udiala hned v pondelok po svadbe, kedze som si musela vybavovat vsetko v mieste mojho trvaleho bydliska... co bol pre mna sok, kedze som si podpisy este neskusala. No ale uz to mam za sebou. teraz si zvykam iba v praci :) tesim sa na tvoje fotecky
Odpovedať
fíha miri, a to si tak rýchlo vybavila? ja som na občiansky a spol. čakala týždeň a až potom som poslala kópiu do zdravotnej poisťovne a v práci nahlásila nové meno aj s číslom op... ešte mail v práci a ešte banka mi ostala... nezabudla som na niečo? idem už na ten album...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som mala stastie, v pondelok som dala ziadost na policiu a vo stvrtok som mala novy.. nebol sice strankovy den, ale moja mamina to vybavila, kedze v piatok bol uz statny sviatok. Ak mas druhy pilier dochodkoveho, tak aj tam si zmen meno, popripade trvaly pobyt.
Odpovedať
album hotový!!! :-) ďakujem miri! na to som si ani nespomenula...
Odpovedať
Profilova fotka
katulka.. peknucke fotky ste mali a mala si krasny uces. cela si bola pekna. a nedas tam nejake fotecky aj zo zabavy?
Odpovedať
miri ďakujem veľmi pekne! aj v tom albume, napísala si to krásne x-) zo zábavy toho veľa nemám, lebo to už tam fotografka nebola a fotili len hostia a to väčšinou svoje rodiny a neboli nadšení myšlienkou, že by som ich dávala na net :-N tak z oslavy radšej nie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha, aj som si myslela, rozumiem... ja som dnes dostala fotoalbum s fotoramikom od kolegov, tak sa z toho vytesujem ako si budem lepit fotky.
Odpovedať
ahojte zienky, kattulka, fotecky som uz poobzerala, velmi pekny uces si mala, bolo vidiet, ze ste mali relax na foteni ;-)
Odpovedať
ďakujem tixuš ;-) veru, užili sme si to... hneď by som sa vrátila v čase :-N ja už sa neviem dočkať vašich fotiek kočky x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
my ich uz mame doma, len moj drahy ich este trochu upravoval... hlavne tie, kde sme sa fotili na hrade a boli tam take rusive elementy, ze "pozor schody"... rada by som ich tu dala, ale asi to do konca tyzdna nestihnem a potom idem na sluzobku, takze asi asi az v juni.. alebo koncom maja.
Odpovedať
no miri, tak beriem ten koniec mája ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
oki, pokusim sa posledne tri majove dni si najst na to cas. ;-) uz sa tesim aj ja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kattulka, blahozelam a zelam vela stastia a lasky :-) mate naozaj krasne fotky, ste na nich zlati. aj ja by som sa vratila do toho dna, s tym pocasim sme mali teda pekne stastie 8-) :-)
Odpovedať
ďakujeme ti rospi :-) aké šťastie? to bolo predsa jasné, že bude pekne :-D keď som si bola vo štvrtok pred svadbou pre šaty, bolo dosť chladno a slečna v salóne mi tak opatrne želala, nech je v sobotu pekne - vravím jej - toho sa nebojte, bude tak pekne, že si ani predstaviť neviete :-) sa smiala... a v pondelok, keď som vracala šaty uznala, že som mala pravdu! bosorky sa predsa nemýlia ;-)
Odpovedať
Tixy, co nedas pozriet Tvoje fotecky ? Skoro vsetky nevesticky s tymto datumom sa uz pochvalili. Blahozelam nevesticky.Boli ste krasne.
Odpovedať
fotecky su na ceste do Dublinu, katka prosim ta neryp, vsetky humencanky a siroke okolie ta poznaju, nechapem, ze nemozes pochopit, ze nie kazdej neveste sa paci praca tvojej dcery - fotografky zenusky prepacte, ze tu pisem nieco co sa do tejto temy nehodi, ale niektore osoby proste nechapu... :-D dlhy pribeh :-D
Odpovedať
Nerypem, len sa tesim na tvoje fotecky, vazne.
Odpovedať
hej vazne...nechci aby som tu zverejnila IP postu co si mi poslala... zenusky este raz prepacte, no ako som uz pisala vyssie je to dlhy pribeh o otravnosti a nechapavosti :-S mirinka nam odisla na sluzobku tak je tu akosi mrtvo, ja mam konecne volnicko ale caka ma velke upratovanie, tak asi asi nudit nebudem baby aky typ fotoalbumu mate, ja som si totiz este ziaden nekupila, vraj existuju nejake samonalepovacie, potom nejake s rozkami....no vobec sa v tom nevyznam :-D
Odpovedať
tixi, nič si z toho nerob ;-) ja by som chcela ten samonalepovací - vložíš foto a prekryješ fóliou po celej ploche... aj som si jeden pekný vybrala, len nemám vôbec čas na realizáciu jeho kúpy a vyvolanie fotiek :-N inak máme už DVD! je super, už som ho od soboty videla si 4x :-N ja viem, šiši, čo už...
Odpovedať
no ja nebudem urcite ina, tiez ho budem pozerat dookola, nase dvd uz dnes budu pozerat rodicia a svokrovci, takze nam len musia poslat nasu kopiu a o tyzden pozeram konecne aj ja!!!to iste je ej s fotkami, vsetko je uz konecne hotove len to prepalit a poslat ;-) no tak ten samonalepovaci je potom asi fakt najlepsi, skusim ho pohladat, aspon sa nezaspinia fotky, kedze su prekryte foliou kattulka a nemohla by si zverejnit zostrih z dvd?
Odpovedať
tixi zverejním, len ešte neviem ako :-N musím sa opýtať manžela... nemáme ho totiž zatiaľ nikde na nete...
Odpovedať
juj, uz sa tesim :-)
Odpovedať
tixuš, niečo pre teba ;-) http://www.youtube.com/watch?v=_OpOVQ... manžel poradil a už som to aj zrealizovala ;-)
Odpovedať
jeeej, dakujem, parada, velmi pekny priestor na svadobnu hostinu ste mali dnes som konecne zratala vsetky vydavky, no dost vysoka ciastka mi vysla, ale nelutujem ani cent, ved to bol zazitok na cely zivot :-) vcera uz vsetci doma obzerali fotky a zajtra k nim dorazi dvd, najradsej by som hned nasadla na lietadlo a utekala to pozerat s nimi :-D
Odpovedať
ďakujeme tixi, bolo to tak akurát na tých 40 ľudí, čo sme mali... boli sme spokojní. ja som výdavky nerátala, lebo ani neviem ako :-N niečo sme platili my, niečo naši a niečo svokrovci... a ani neviem, či každý všetko písal... vlastne ma to ani netrápi - presne ako vravíš - aj keby som tú čiastku vedela, nič z nej by som neľutovala ;-) aj ja už sa neviem dočkať vašich fotos! tak si viem predstaviť, ako to asi prežívaš ty! hlavne, keď iní ich už videli a vy nie...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak som sa vratila :)) kattulka, mas pekny zostrih zo svadby, peknu pesnicku. na nasom videu sa este pracuje, aj na foteckach... moj manzel je trosku puntickar a snazi sa upravit drobne chybicky. akosi to este nestihol, kym som sa vratila. prave teraz znova pracuje nich. ja som dnes spala pol hodinky. chcela som totiz vidiet vychod slnka z lietadla, tak som bola cely cas hore, ked sme v noci leteli. poviem vam... bola to krasa. Ak vam niektorym nieco hovori "nordic light", tak to bolo nieco podobne. z prace som prisla trosku skor, takze uz trcim doma. nechcem ist este spat, lebo vecer nezaspim, alebo prinajhorsom vstanem o 3rano a nebudem uz spat. tak si pockam do nejakej 18.00 a potom pojdem spat. No a co sa tyka fotoalbumu.. ja uz mam kupeny. tiez som rozmyslala, ci s foliou, alebo ten klasicky s tzv. rozkami a okrsnym priesvitnym papierom. Nakoniec som sa rozhodla pre tu klasicku, druhu verziu... ma to svoje caro, aj ked tam nebudu rozky, nakolko som kupila take silikonove lepidlo, ktore fotku drzi, ale da sa aj odlepit. Pri fotoalbume som sa bala, ci ta folia sa nebude po rokoch odlepovat. Myslim, ze kazdy typ fotoalbumu je svojim sposobom dobry, ide o to, comu date prednost. Ja som dala prednost klasike. dufam, ze sa mi podari coskoro tu dat fotky a tiez nejaky link na klip...
Odpovedať
no mirinka vitaj spat :-), tiez som mala moznost vidiet vychod slnka z lietadla, je to fat naaadherne dnes v noci sa mi snivalo, ze som mala na hlave krasny cipkovany zavoj, je to pre mna trosku zvlastne, kedze sa mi pred svadbou dokonca ani po nej ani raz nesnivalo o nicom svadobnom =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?